I znów St. Wola w Teleekspressie

Image

Teleekspress słynie z pokazywania różnych ciekawostek. Wzmiankę o tym, co niedawno w Stalowej Woli "wyrosło" można było zobaczyć w poniedziałkowym programie.

Jak pewnie niektórzy pamiętają jakiś czas temu w Stalowej Woli było dużo szumu wokół hydraulicznego systemu składowania odpadów, czyli po prostu śmietników, które wysuwają się z podziemi za sprawą pilota. O tym, jakie „cudeńko” pojawiło się wówczas w Stalowej Woli mówiło się sporo w lokalnych mediach, temat ten podchwycił w sposób humorystyczny również Teleekspress.

- W Stalowej Woli śmietnikowi złodzieje dostali kosza... na miarę dwudziestego pierwszego wieku. Żeby wydobyć łup spod ziemi, musieliby mieć pilota. Miasto dzięki unijnej pomocy postawiło cztery takie techniczne cacka- można było usłyszeć 7.11.2013 w Teleekspressie.

Tym raz mieszkańcy Polski dowiedzieli się, że w Stalowej Woli wyrosły drzewko solarne. Jest to nie lada atrakcja, bo w tym kraju drugiego takiego drzewa nigdzie się nie znajdzie. News o drzewku, trochę krótszy niż o śmieciach, bo liczący 20 sekund pokazuje nasz nowy nabytek. Zapewne takiej instalacji zazdroszczą nam w niejednym mieście w Polsce.

Jak można było usłyszeć w Teleekspressie "miejscowym marzy się, żeby okolica obrosła w solarny las". Pewnie mieszkańcom Stalowej Woli taki las zupełnie by nie przeszkadzał o ile rosły by w nim grzyby i jagody. Stalowowolanie i ich sąsiedzi mają mnóstwo pomysłów i na pewno jeszcze nie raz usłyszy o nich cały kraj.

Materiał z Teleekspressu można zobaczyć na stronie http://teleexpress.tvp.pl/ (z 10.10.2016r.)


Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~213

Cześć..

Czy potrzebujesz pilnej pożyczki płacić rachunki dzisiaj? Jestem John prywatny i legistilate pożyczki pożyczkodawcy, dajemy wszystkie rodzaje kredytów dla ludzi takich jak kredyt samochodowy, Business Loan, Student Loan, świąteczne pożyczki e.t.c OK.

Tak więc, jeśli podkreślone pożyczki pilnie dziś pragnę was email (mikegofeloanoffer@gmail.com), tak i na dole jest nasza firma pożyczki formularz zgłoszeniowy poniżej wypełnienia i powrót ok.

Pełne imię i nazwisko:
Kraj:
Federalny stan:
Seks:
starsze:
Kwota kredytu:
Okres kredytowania:
Cel, powód:
Miesięczny przychód:
Telefon:

Wypełnić i odesłać więc możemy kontynuować.
Dziękuję Ci bardzo
Pan Gofe

~Michał

Do "latte" to moja sprawa na co i komu daje pieniądze i nic ci do tego, zapomnij się swoim nosem.

latte

Dziś niedziela-zamiast dawać kościołowi daj swojemu dzieciakowi(wnukowi)nawet żebrakowi.Kościół nie potrzebuje pieniędzy

~Lola

Hehe gimbusom i wszelkiej innej maści rurkowcom to nie przeszkadza oni noszą swoje srajphony itp. w torebkach nawet tzw chłopcy.

~Gigi

A są kable do ładowania, czy trzeba już latać z ładowarką w kieszeni?

~Stachu

Ciekawe ile razy każdy kto narzeka na to drzewko przyjdzie ładować tam komórkę, albo korzystać z wifi ... umiech

~feniks

~Wifi tak się składa, że nie ja się mogę zalogować a On?To po pierwsze a po drugie nasze posty dotyczą tematu nie tak jak Twój,w którm nas wyzywasz od głąbów choć my tego nie robimy.

~Wifi

feniks i super, czy nie możecie głąby pisać do siebie prywatnych wiadomości?

~feniks

~super szkoda Ci tłumaczyć bo i tak nie zrozumiesz.Szkoda mojego czasu.

~bob

~Karol hehehe optymista z ciebie... na pewno i jeszcze ludzie z całego województwa specjalnie ładować fony do nas przyjadą umiech hehehe

~super

@feniks nigdzie nie brnę umiech
to Ty nie masz konkretów, tylko wymyślasz, że mnie nikt nie lubi, żeby tylko odbić piłeczkę.

~Karol

Trochę byłem rozczarowany wykonaniem w stosunku do tego co było w założeniach i reklamie. Natomiast jak wieczorem podjechałem by osobiście zobaczyć jak wygląda to drzewko to jestem teraz pozytywnie nastawiony.
Co prawda rura mogła być lepszej konstrukcji, ale przy drzewku jest bezpłatne Wi-Fi, ma ławeczkę na około w której są gniazda USB do ładowania tel. kom. oraz zasilania laptopa w dodatku jest ładna kosatka na około znajduje się w pobliżu biblioteki międzyuczelnianej więc pewnie będzie sie cieszyć letnią porą towarzystwem studentów którzy tu będą przesiadywać na tej ławeczce pod drzewkiem ze swoimi laptopami. Pozdrawiam Wszystkich

~ivfr

~wer, otrząśnij się. Walenizm już upadł. Nie bój się. Nie ma też kursu bez ani jednej kalorii.

~wer

Koszmar i szkaradek. Brzydka kompozycja, rury pomalowane na zielono, śruby i nakrętki, czym się tu zachwycać? Przecież toto jest ohydne.

~feniks

~super Ty dalej brniesz w te swoje wymysły.

CYTAT (~super)
jeżeli ja dostaję prezent, to nie ja

Jak mi przykro,że nikt Cię nie lubi i nie dostajesz prezentów ja natomiast dostaję.
CYTAT (~super)
ale ktoś jednak musiał go kupić,

I właśnie o to chodzi, że ja nigdy nie chwalę się, że go kupiłem.Za drzewko zapłacił nie Nadbereżny a tylko wykorzystał to do swojego lansu mimo tego,że nawet nie jest członkiem tego Stowarzyszenia.Jakby Nadbereżny wpadł na to na 100% by to wykorzystał a nawet nie jest członkiem tego Stowarzyszenia.

~luna

Nasz miejski koszmarek solarny... . Działa chociaż to wi-fi?
Stalowa Wola to okropnie brzydkie miasto więc poniekąd to szkaradztwo tu pasuje.

~tota

Szmatławca gazety polskiej nawet do rąk nie biorę, boję się pobrudzić! SAME MENDY TAM SIEDZĄ!

~super

@feniks

jeżeli ja dostaję prezent, to nie ja, ale ktoś jednak musiał go kupić, no chyba, ze sam wydziergał ... umiech

Dobrze napisałeś, że projekt został zgłoszony przez Stowarzyszenie.
Powtórzę "zgłoszony" a ja Cię pytałem o pomysłodawcę.

Mogła przyjść jakaś Gabryśka do Stowarzyszenia Zielona Stalówka i powiedzieć: słuchajcie, zróbcie projekt drzewka solarnego i zgłoście do programu Lecha.
Czy teraz kumasz?
Powiedz czy znasz kto dał pomysł?
Gabryśka, Kazek, Mietek, Franek, ... ???

Nie wiesz, więc daj spokój z dyskusją!

~niezalogowany

O Ryszardzie Kardaszu w ostatnim numerze Gazecie Polskiej, naszym stalowowolskim "ulubieńcu" w niezbyt różowych barwach... w artykule pod wiele mówiącym tytułem "Jak Platforma doiła zbrojeniówkę".
Kto by pomyślał...
A propos Stalowej Woli w mediach, jakby ktoś się bulwersował tym newsem ;-)

~feniks

CYTAT (super)
jedno nie wyklucza drugiego ...

Niestety wyklucza. Jeżeli dostaniesz prezent od kogoś to powiesz ,że kupiłeś?
CYTAT (super)
widzisz? i tu leżysz ...

I znowu się mylisz bo najprawdopodobniej nie znasz szczegółów.Projekt zgłoszony do programu Lechstarter przez Stowarzyszenie Zielona Stalówka gdzie prezesem nie jest Nadbereżny a nawet nie jest chyba członkiem tego Stowarzyszenia.
Nie pisz na tematy,o którch nie masz wiedzy a gdzieś coś usłyszałeś.

~super

@fenix
jedno nie wyklucza drugiego ... umiech

zgoda, że internauci wyklikali, żeby dostać pieniądze,
ale skąd wiesz czyj to był pomysł?
wskaż mi proszę konkretną osobę?

widzisz? i tu leżysz ... umiech

~hania

Czepiacie się prezydenta i czuć od was jad żmii, trzeba patrzeć nie z jakiej partii pochodzi ale jakim jest człowiekiem i co robi dla miasta, myślę że dużo tylko wielu nie chce tego zobaczyć.

~ciekawy

lucek ilu inwestorów przyciągnąłeś do stalowej i ile się dokłada z kasy miejskiej do szkoły pana radnego gdzie jest w porywach 5 - 7 uczniów jak nie mniej

~feniks

~mieszkanka to nie chodzi o to,że źle tylko o te słowa:"dzięki staraniom władz drzewko stanęło...!" a powinno być:...dzięki staraniom mieszkańców a w szczególności internautom,którzy wzięli udział w konkursie drzewko stanęło...!

~jarek

Dzis drzewkonie swiecilo.Zabraklo pradu?

~mieszkanka

Oj, ludzie ludzie...
Uściślijmy owe drzewko nie jest z funduszy miasta, tylko "wyklikane" z konkursu Lechstara, i wynikiem tego jest drzewko.
Co do Teleekspresu gdyby nie było o Stalowej byłoby źle, jest Stalowa też źle.
I co ma do tego partia Pis ??
W tym programie pokazują miliony ciekawostek.
Życzę miłego ładowania telefonów ;)

~feniks

CYTAT (super)
ale przecież to nie Nadbereżny wsadził drzewko

Ale w Teleekspressie powiedzieli,że:
CYTAT (blee)
dzięki staraniom władz drzewko stanęło...!

Co wynika z tych słów???

~joj

ale sensacja golasa i tak nikt i nic nie przebije nawet transformer

~bob

Może i to użyteczne, zwłaszcza dziś (jak pada umiech), ale ładne toto nie jest w przeciwieństwie do projektu... i do tego te linki WTF?

~super

@sala
ale przecież to nie Nadbereżny wsadził drzewko umiech