Zasłużone zwycięstwo Stali

Image

Po golu Adriana Dziubińskiego Stal Stalowa Wola wygrała z Polonią Bytom i z 20 punktami zajmuje w ligowej tabeli 10. miejsce.

Mecz rozpoczął się od uczczenia minutą ciszy zmarłego 1 listopada byłego piłkarza, a później wieloletniego trenera Stali Stalowa Wola Krystiana Muskały.

Jedyna bramka padła w 36. minucie. Po strzale Adriana Gębalskiego bramkarz Poloni wybił piłkę wprost pod nogi strzelca, a ten podał futbolówkę do Adriana Dziubiński i jego imiennik wpakował piłkę, praktycznie do pustej bramki. Więcej goli na stadionie przy ul. Hutniczej nie oglądano, mimo że okazji strzeleckich jednym i drugim nie brakowało. Goście najlepszą okazje do wyrównania zmarnowali w 51. minucie, kiedy zbyt słabo uderzoną piłkę wybił z linii bramkowej Szymon Jarosz. Również Stal powinna zdobyć bramkę, a nawet dwie. Dwukrotnie źle uderzał piłkę, będąc na dobrej pozycji Dziubiński. Gdyby trafił, zapisałby na swoje konto hat-tricka.

W środę, 9 listopada o godzinie 13:00, zaległy mecz Stal - Raków, a w niedzielę derby w Tarnobrzegu!

Stal Stalowa Wola - Polonia Bytom 1:0 (1:0)

1:0 Dziubiński (36)

Stal: Koncki – Korczyński, Kolbusz, Jarosz, Wójcik - Mistrzyk (83 Dobkowski), Bętkowski (46 Wasiluk), Stelmach (87 Zawierucha), Żołądź, Dziubiński - Gębalski (78 Piechniak).

Polonia: Michalak – Jurek (81 Słodowy), Janosik, Szyndrowski, Żmuda - Musiolik (88 Pielichowski), Chrabąszcz, Lachowski, Zalewski (75 Stefański), Ceglarz - Kowalczyk (67 Setlak).

Sędziował Szymon Lizak z Poznania.

Żółte kartki: Kolbusz - Żmuda, Lachowski, Ceglarz.

Widzów: 350.

Materiał video

Materiał video

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~Sosna

Moj koment nie byl do was sebki. Droga administracjo to juz nie ma wazniejszych tematow? Nikt z dobłej zmiany nie otwieral w miedzyczasie jakiegos spozywczaka? Nie uzupełniono choćby jednej płyty chodnikowej? Mozna tez bylo napisac o tym jak natryski zimuja albo o przygotowaniach do nowego sezonu lyzwiarskiego. Tyle tematow a wy ciagle odgrzewacie tego trzecioligowego kotleta...

~antystal

Buhhhhaa świetne czasy ale jaja z kelnerami zagrali i ledwo 1:0 wymekolili ale z siareczka to niestety w dupe dostaną żelowe chłopaki 1 liga buhhhhaa! !żarty !!

~STALÓWKA

Kolejny wielki sukces naszej kochanej STALÓWKI,nasi piłkarze zamknęli ryje idiotom źle życzącym naszemu kochanemu klubowi. Chciałem jeszcze dodać że jeśli nasza STALÓWKA wygra zaległy mecz z RAKOWEM a w przyszłą niedzielę ze SIARĄ to jesteśmy w barażach o awans do 1 ligi. Choć według mnie nie awansujemy bo nie mamy stadionu na grę w 1 lidze a szkoda bo jest szansa. Z tego co rozmawiałem z najważniejszymi działaczami to już tej jesieni ta stara trybuna będzie wyburzana, nadchodzą piękne czasy dla naszej STALÓWKI. Do vielitz, myślałem że nigdy tego nie napiszę ale z twoim wpisem akurat się zgadzam.

~Dzon

Cieszy wygrana i atmosfera na stadionie.fajna oprawa

~abc

Chyba żartujecie, że na tym meczu było 350 osób. Albo pisał to ktoś kto nie był na meczu albo ktoś niedowidzący. Na moje oko co najmniej 600-700 osób.

~pffff

budować nowy stadion, dla 350 kibiców, tylu to na San Kłyżów chodzi i niech nikt nie mówi, że słaby przeciwnik i dlatego taka frekwencja.

~kibic

Mecz się kończył prawie w ciemnościach. Lucjusz rób te jupitery szybko bo najwyższy czas żeby o tej porze grać o normalnej porze po południu.

~ostrzezenie

Witam jakies dwa dni temu napisalam glupi komentarz odnosnie stacji orlen chcac wykorzystac pewnien fakt za ktory bardzo mi glupio i przykro chcialabym to naprawic poniewaz bylam po duzej ilosci %%% i komentarz ktory tam zamiescilam to nieprawda wiec poprosilam o usuniecie tego i chcialam przeprosic cala kadre stacji za moje glupie zachowanie a w szczegolnosci pania Danute ktora zostala pomowiona nie slusznie a wbrew pozorom jest to bardzo fajna i sympatyczna babka a przedewszystkim dobra kolezanka umiech

vielitz

~Sosna - a kogo obchodzi twój koment? Nie masz kolegów czy co, że swoje smuty na forum wylewasz? Nie interesuje temat, to nie wchodzisz i nie czytasz, chyba logiczne? Nudzi ci się?
Gratki dla Stalówki za 3pkt a dla kibiców za oprawę i fajny doping. Walczymy dalej i zamykamy rok z kolejnymi punktami, by na wiosnę grać na luzie umiech

~Sosna

Kogo to obchodzi poza kilkoma sebkami?