St. Łańcucki doceniony przez powiat

Image

Powiat stalowowolski docenił osiągnięcia naszego biegacza Stanisława Łańcuckiego. Mistrz świata weteranów otrzymał gratulacje od Rady Powiatu…

Stanisław Łańcucki reprezentant Stalowowolskiego Klubu Biegacza został mistrzem świata weteranów w biegu na 3000 metrów z przeszkodami. Zawody odbyły się w Perth w Australii.

Podczas ostatniej sesji Rady Powiatu Stalowowolskiego mistrzowi świata złożono zasłużone gratulacje i wyrazy uznania. Stanisław Łańcucki pokonał dystans 3 kilometrów z przeszkodami w czasie 11:10, 14, tym samym zostawiając swoich rywali daleko w tyle.

Mistrz świata weteranów przyznaje, że nie było łatwo, bo konkurencja była ostra, w biegu startowało łącznie 20 zawodników z całego świata. Stanisław Łańcucki startował także w biegu na 1500 m, w którym zajął bardzo wysokie 4. miejsce.

W 22. Mistrzostwach Świata Weteranów wystartowało 53 Polaków, którzy zdobyli 55 medali.




Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~verto

'bob" ja także by postanowiła, ale ten w środku na pewno podstawił nogę wyprzedzającemu(ma to opanowane dobrze!), więc obstawiam tak jak Ty!

~bob

"~rysio
...a jak wy uważacie, który byłby pierwszy na mecie, gdyby tak na 400 m p/płotki ustawić na starcie, Zarzecznego, Sołtysa i Andersa? Myślę, że Zarzeczny ale mogę nie doceniać innych samorządowych umiejętności i tu można się mylić!"

... na pewno hmmmm jeden z tych trzech chociaż pewnie ci dwaj podtrzymywali by tego trzeciego, obstawiam że wszyscy trzej jednocześnie ale nie wiem czy wytrzymałbym 10 minut patrząc jak sie chłopy męczą umiech

~biegacz

SZACUN!

~rysio

...a jak wy uważacie, który byłby pierwszy na mecie, gdyby tak na 400 m p/płotki ustawić na starcie, Zarzecznego, Sołtysa i Andersa? Myślę, że Zarzeczny ale mogę nie doceniać innych samorządowych umiejętności i tu można się mylić!

~bob

~1+1 o Panu Łańcuckim wiedziały nawet dzieciaki w podstawówkach, że leci do Australii, SKB i inne instytucje starały się wesprzeć w każdej nawet finansowej formie... o czym ty chrzanisz człowieku? I do tego wrzucasz Joasie i Roberta hehehe Łańcucki to sportowiec, który odnosił sukcesy na długo przed tymi dzieciakami ... ale skąd ty o tym masz wiedzieć, żal mi cie człowieczku...

~1+1

WHO tak jest z kazdym sportowcem.. Czy ty kiedyś słyszałeś (zanim oczywiscie zdobyl podium) o Robercie Korzeniowskim ?? Joannie Jóźwik ?? Więc zatem stul dziób. umiech A następna sprawa... od kiedy imię Stanisław skraca się do St. ? Wydaję mi się, że S. Łańcucki lepiej wygląda i jest prawidłowo. PISMAKU !

~1+1

WHO tak jest z kazdym sportowcem.. Czy ty kiedyś słyszałeś (zanim oczywiscie zdobyl podium) o Robercie Korzeniowskim ?? Joannie Jóźwik ?? Więc zatem stul dziób. umiech A następna sprawa... od kiedy imię Stanisław skraca się do St. ? Wydaję mi się, że S. Łańcucki lepiej wygląda i jest prawidłowo. PISMAKU !

~WHO

Rąsia, dyplomik a jak chłopisko jechało to nawet nie wiedzieli o kogo chodzi umiech