Do wiosny w połowie stawki

Image

W ostatnim swoim tegorocznym występie ligowym piłkarze Stali Stalowa Wola przegrali w Radomiu 0:1. Po 19. kolejkach „Stalówka” zajmuje 9. miejsce w połowie ligowej stawki i pozostanie na tej pozycji do 4 marca 2017 r., bo tego właśnie dnia wznowione zostaną rozgrywki II ligi.

Spotkanie Radomiaka ze Stalą rozgrywane było w anormalnych warunkach pogodowych. Gęsta mgła spowiła stadion MOSiR-u, utrudniając grę piłkarzom, a kibicom oglądanie widowiska. Gospodarze zapewnili sobie zwycięstwo już w 3. minucie. Po podaniu Brągiela, naszego bramkarza pokonał strzałem z pola karnego urodzony w Niemczech, a posiadający kanadyjskie i polskie obywatelstwo David Kwiek.

W doliczonym czasie gry nasza drużyna domagała się podyktowania rzutu karnego za faul na Gębalskim, który tak został uderzony przez jednego z graczy Radomiaka w głowę, że polała mu się krew, ale arbiter był niewzruszony lub jak po meczu mówili kibice Stali, którzy w sporej liczbie udali się do Radomia, nie miał na tyle odwagi, by tuż przed końcem meczu dać naszej drużynie szansę na doprowadzenie do remisu.

Z trybun oglądał mecz trener Stali Rafał Wójcik. To efekt kary jaką nałożył na niego Wydział Dyscypliny PZPN za jego naganne zachowanie w meczu z Odrą Opole.

Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola 1:0 (1:0)

1:0 Kwiek (3)

Radomiak: Szady -Spychała, Grudniewski, Świdzikowski, Sulkowski, Stanisławski, Bemba (88 Kucharski), Kościelny, Kwiek (69 Filipowicz), Brągiel, Leandro (79 Agu).

Stal: Koncki - Mistrzyk, Kolbusz, Gębalski, Bętkowski, Stelmach, Wójcik (65 Korczyński), Jarosz, Żołądź, Wasiluk (77 Zwierucha), Dziubiński (86 Dobkowski).

Sędziował: Wojciech Myć (Lublin).

Żółte kartki: Filipowicz, Agu – Jarosz, Żołądź.

Widzów 3000.

PP

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~STALÓWKA

Runda się skończyła i biorąc pod uwagę że 95 procent zawodników odeszło z poprzedniego składu to rundę uważam za wyjątkowo udaną, a narzekania prowokatorów idiotów to możemy co najwyżej z tego się naśmiać. Teraz w przerwie zimowej potrzebne są 2 - 3 wzmocnień po to żebyśmy nie mieli wiosny z poprzedniego sezonu. Najważniejsza sprawa jest teraz z tą starą trybuną bo słyszałem że już w przeszłym tygodniu będzie rozbierana przez firmę z MIELCA która wygrała przetarg.

~obiektywny

i jeszcze jedno dla mnie zawodnik rundy w STALOWCE .. to Bruno!!!

~obiektywny

velitz sledze te twoje wywody i jest roznie raz trafne raz nie. ogolnie troska o druzyne spoko, ale na pilce chyba sie malo znasz ( sory). masz pretensje do bokow obrony lol zobacz jak wysoko graja!!! Taka taktyke wybral trener wiec przy kazdej stracie w srodku pola pila idzie na bok wiec cala odpowiedzialosc spada na srodek obrony i tak sie dzieje ze wieksdzosc bramek pada po kontrach i ew bledach srodka obrony .. hm bramkarz jest spoko mlody daje punkty w junior.. i bedzie sie rozwijal, co nie zmienia faktu ze ostatnie 3 bramy z 4 sa na jego konto. co daje 4 pkt!. bledow nie popelnia ten co nic nie robi!
generalnie i mimo wszytko Betkowski to narazie rozczarowanie o Wasiluku nie wspomne. do Gebalskiego nie ma sie co przyczepiac bo jak dostanie dobra pile to umie z tego cos zrobic . trzeba mu partnera ktory odciagal by obroncow . widze 2 transfery na wiosne .. soldny ofenzywny pomocnik i rasowy napadzior taki lis pod bramka, bo okazje sa tylko trzeba miec to cos umiech. no i lewe skzrydlo kuleje- po prawej jest spoko.

~marika

czy szparagowy prezio moglby posciagac czarne folie na mlodyniu rozwieszony przez jego inteligentnych zolnierzy?. A nastepna raza niech sobie je umiesci na swoim plocie.

~jazda

Piotrowski prawda w oczy kole?.

~jazda

Piotrowski prawda w oczy kole?.

~antystal

jazda imbecylu milcz buraku!!!!!!!!!!

~antystal

nie podszywaj sie pod mojego nicka ale co prawda to prawda zelki zbierac resztki kurczakow i zajadac moze na wiosne lepiej zagracie za moje podatki zebym sie za was w polsce nie wstydzil!!!!!!!

vielitz

~antystal - idź lepiej posprzątaj okolice KFC z niedojedzonych kurczaków, zamiast tu swoje głupie "piaskownicowe" zaczepki stosować umiech

vielitz

~obiektywny - nie wiem jak tam Koncki grał cały mecz, bo oceniajmy całość, a nie jedną akcję - przy bramce faktycznie fatalny błąd w ustawieniu się bramkarza, w ogóle nie czuł widać gdzie stał, fakt też jednak, że obrońca odpuścił i nie wspomógł. Jak się uda znaleźć lepszego młodego bramkarza to dobrze by było, bo gość faktycznie pewniakiem na bramce nie jest (bo przeplata duże babole z super interwencjami, czyli gra nie równo, ale dalej widzę w nim potencjałumiech), ale są dużo słabsze ogniwa w drużynie, które trzeba zmienić priorytetowo, pozycje które należy wzmocnić (atak, rozegrania, boki obrony).

Co do rudny, na wielki plus jednak, bo Stal w końcu walczy na całego, dobrze się to ogląda, brakuje tylko umiejętności i doświadczenia - wolę jednak to, niż to co pokazywała Stal w poprzednim sezonie (gdzie jakoś nikomu za bardzo się nie chciało, tylko w pucharach się spinali).

Teraz pole do popisu ma zarząd, zobaczymy, czy uda im się wzmocnić zespół i zobaczymy jak będzie to wyglądało po przerwie zimowej - pozycja wyjściowa jest dobra, cel spokojnie w zasięgu (utrzymanie).

~antystal

Żelki w dupe. Szkoda że nie 5:0 do jaja Hahahaha. Mizerne kopacze.

~obiektywny

Ja widziałem bo byłem na tym meczu. Wyglądało to tak jakby chciał uciekac z bramki.Bramkarz to faktycznie jedno z najsłabszych ogniw w tej drużynie.No może jeszcze ten co go stary na siłę chce zrobić piłkarzem jest słabszy.

~lolek

sędzia z Lublina i wszystko jasne!

~123 2

Ja widziałem cały mecz wole sie nie wypowiadać na temat bramkarza bo oprócz bramki pare fikołków jeszcze odwalił

~Tryku

Aha teraz wszystko jest git ,tylko że dokładnie rok temu Stalówka z tego co pamiętam zajmowała 4 albo 5 miejsce

~jazda

~123 Widziałeś cały mecz, to nie zwalaj winy na bramkarza. A czemu nie został podyktowany karny, gdy był faul na Gębalskim w 92 minucie. Głowa rozwalona. Sędzia udawał, ze nic nie widzi i zakończył spotkanie, bo nie chciał dyktować karnego.

~123

Bramkarz po raz kolejny porażka.

~maniek

i tak grają o wiele lepiej niż rok temu.... umiech