Z Puław Stal wróciła z remisem

Image

Tym razem piłkarze Stali Stalowa Wola wrócili ze spotkania z remisem. Zielono- czarni zagrali na meczu wyjazdowym w Puławach z drużyną Wisła Puławy.

Pierwsza połowa nie zakończyła się celnym strzałem na żadną z bramek. Gospodarze mimo kilku świetnych okazji nie zdołali wbić gola Stali. Byli jednak bardziej aktywni niż nasi.

Walka o punkty rozpoczęła się na poważnie dopiero po przerwie, kiedy to zawodnicy Wisły zdołali przejąć prowadzenie. Z rzutu wolnego dośrodkowywał Bartosz Sulkowski, piłkę zgrał Alen Ploj, a do bramki wbił ją skutecznie Jakub Smektała. Uskrzydleni gospodarze nieco przystopowali i pozwolili Stalówce wyrównać wynik meczu. W 70 minucie gola „za jeden punkt” dla Stalówki zdobył Mateusz Stąporski.

Wisła Puławy – Stal Stalowa Wola 1:1 (0:0)

Bramki: Smektała (49) – Stąporski (70).

Wisła: Madejski – Sedlewski, Żemło, Poznański, Sulkowski, Głaz, Szymankiewicz, Smektała, Zulciak (79 Szczotka), Darmochwał (62 Pożak), Ploj (70 Hirsz).

Stal: Brylewski – Zalepa, Łętocha (62 Gębalski), Żołądź, Stąporski (83 Korczyński), Sobotka, Bukowiec (51 Hirski), Jarosz, Trubeha (87 Stelmach), Dziubiński, Janiszewski.

Żółte kartki: Głaz – Żołądź, Kaliszewski, Trubeha.

Sędziował: Łukasz Kuźma (Białystok).

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~STALÓWKA

@ anka, twoje pierdoły to to obraza wszystkich kibiców STALÓWKI bo jak odróżnić kibica od kibola. Kiedy dochodzi do agresji czy zadyma to wszyscy kibice walczą razem. Ja jestem za tym o czym wypociłeś ale żeby tak zrobić z wszystkimi lemingami z całej POLSKI.Mielibyśmy normalne państwo bez prowokacji i idiotyzmów ze strony tych nieudaczników.

~Ania

Oto ostateczne rozwiązanie kwestii kibolskiej.
Kibolów (nie kibiców) wszelkiej maści, należy wyłapać w całym kraju i zebrać tych podludzi w jednym miejscu. Następnie otoczyć całą grupę przy pomocy czołgów, artylerii i snajperów, tak żeby żaden z nich nie wydostał się z okrążenia. Teraz kiedy mamy już to bydło w jednym miejscu należy zacząć bobardować ich bombami kasetowymi, następnie dokończyć sprawę przy pomocy napalmu. I tak należy postępować aż, nie pozostanie w tym kraju ani jeden kibol.

~szarpak

co ty nie powiesz cykorku hehe smiech2 zapnij pasy bo będzie strzal trafny

manukun

@stalówka
Mieszkańcy nie głosowali na Nadbereżnego i jego pomysły rodem z piaskownicy, lecz przeciwko Szlęzakowi. Jeśli chcesz wymienić szefa samorządu, oddajesz głos na jego kontrkandydatów. Szwedo nie zyskał głosów na siebie, bo przez opieszałość komisji nie zdążył przedstawić programu. Tymczasem bez kampanii uzyskał kilka %. Dlaczego? Były to głosy osób, które nie chciały ani Szlęzaka, ani Nadbereżnego.

Moja kompromitacja? Twoja żona i dzieci muszą potykać się na krzywych chodnikach, bo Ty chcesz pójść kilka razy do roku na mecz klubu sponsorowanego z budżetu miasta. Brawo Ty!

~STALÓWKA

Hejterzy jak nie macie nic mądrego do zakomunikowania to dajcie sobie siana. Bo sympatycy STALÓWKI zawsze będą ze STALÓWKĄ do końca życia a wasze wypociny to wasza największa klęska.

~Cedzak

Pewnie nic lepszego nie wymyslili od przykrycia folia rodziców z dziećmi i odpalenie pod nią swiec dymnych. No moze jeszcze powymiotowali bluzgami

wopin

A jak oprawa ??

~STALÓWKA

Właśnie mam w tyłeczku, moje różowe kieszonkowe dildo, ale wolał bym mieć w dupci, wielkiego kibcowskiego kutasa. Ktoś chętny mnie wyruchać i poddusić zielono-czarnym szalikiem? Jestem mega przystojnym, misiaczkiem w dresach z włochatą dupcią.

~jazda

antystal, ty jebany śmieciu.

~STALÓWKA

@ ferty, hejterze wypowiadaj się za siebie bo dla kibiców nasza STALÓWKA to jest najważniejsza sprawa w naszym mieście.A szajsem to jesteś ty znawco z bożej łaski.

~Ferty

Trzecioligowe męczybuły którym nikt nawet mineralnej na mecz by nie zasponsorował. Kto chciałby taki szajs swoją marką formować? Dużo nas kosztuje to wciskanie się w kibolskie dupska odziane w dresy. Na dodatek stanowiących garstkę mieszkańców.

~STALÓWKA

Gdyby nasza STALÓWKA przegrała ten mecz w PUŁAWACH to już byśmy mieli ze 100 wypocin obrażających STALÓWKĘ. A tak hejterzy dostali kolejnego kopa w dupę od pilkarzy STALÓWKI. BRAWO STALÓWKA TAK TRZYMAĆ DO KOŃCA SEZONU.

~STALÓWKA

@ onono, hejterze na każdym meczu w tym sezonie było przynajmniej 1 tysiąc kibiców, po drugie pisałem o 10 tysiącach mieszkańców bo tylu mieszkańców poparło prezydenta L.N. A wszyscy znali jego program o budowie stadionu i sponsorowaniu naszej STALÓWKI, więc gdyby nie byli za tym programem to by nie głosowali na PANA PREZYDENTA L.N. Wszystko to jest tak proste jak 2 dodać 2 czyli 4 a o głupocie twojej to świadczy twój głupi wpis. Jeśli ty nie wiesz że STALÓWKA to drużyna zawodowa to o czym ja mam z tobą dyskutować?

~Onono

Jakie 10 tyś na mecze przychodzi 600 osób a ni 10 tyś zejdź na ziemię głupi kibolu! !10 tyś to rocznie przychodzi na mecze razem z juniorami nie pisz o zawodowstwie bo tu jest amatorka odpady piłkarskie i w zarządzaniu klubem! !

manukun

@stalówka
Pozostałe 50 tysięcy mieszkańców musi utrzymywać z podatków klub sportowy, o którym istnieniu nawet nie ma pojęcia...

~STALÓWKA

@ lotto, tych którym utrzymanie klubu z miejskich pieniędzy jest przynajmniej 10 tysięcy. Po za tym wszystkie miasta w POLSCE utrzymują swoje drużyny finansowo, sponsorują bo z biletów nie da się opłacić kosztów gry na poziomie zawodowym. Dopóki analfabeto nie zrozumiesz tej podstawowej prawdy to się nie produkuj ze swoimi bredniami bo wku..rwiasz kibiców i mieszkańców naszego miasta.

~lotto

A w jaki sposób ten wolny czas chcesz spędzać na stadionie ? Chyba tylko meczyk raz na 1,5 tygodnia oglądając bo stadion nie jest dostępny dla przeciętnego Kowalskiego. Tych którym nie podoba się utrzymanie klubu z kasy miejskiej jest całkiem dużo. Ktoś tylko musi ten temat poruszyć na przyszłych wyborach.

~lipes

Njasmiejszniejsze jest to ze tak niewiele jest osob w tym miescie ktore nie chca aby Stal Stalowa Wola ,pilkarze dostawali dotacje z miasta .Wszyccy ci pisza tu swoje zale i tylu ich jest.Inni popierajacy prezydenta jego plany przejecia klubi do miasta nie pisza tu tylko robia swoje i osiagna to czego pragna czyli mocnego klubu pilkarskiego ,pieknego stadionu i mozliwosci spedzenia czasu na fajnych obiektach sportowych a w wolnej chwili od pracy ktorej w Stalowej Woli nie brakuje mojda na meczyk swojej ukochanej druzyny.A przeciwnicy????? dalej beda ujadac i sadza ze sa tacy mmmmmaaaaaddddrzrrzry buuuuuu

~rox

Ani złotówki miejskich pieniędzy na prywatny klub !!!!!!!!!!!!!!!!! Zagłosuja na każdego kto to obieca. Nawet na Leszka milera jeśli była by taka opcja.

~STW

Zatrudnijcie tego Zenexa w Urzędzie Miasta, bo się chłopina trochę zagotował!

~antystal

Nie szanuje tego śmiesznego klubiku puki żerują na pieniądzach miasta i mieszkańców to jest wrzod który musi być wycięty razem z zarządem!Nie ma wyników nie powinno być pieniędzy!

~Zenex

Po najbliższych wyborach nie będzie cie cieciu więc nie ukladajcmi innym życia robalu. Żyjesz z moich podatków i jeszcze na swojego pana szczekasz? Won do budy!

~STALÓWKA

Kolejny sukces naszej STALÓWKI, który to już mecz bez porażki? My mieszkańcy jesteśmy dumni z naszego klubu STALÓWKI.Do zenex. trollu lemingu jak chcesz więcej zarabiać to do ANGLII bo tam są lepsze zarobki. Takiemu pajacowi to ja nawet najniższej krajowej bym nie zapłacił bo najpierw musisz się nauczyć szanować mieszkańców a także nasz szanowany przez każdego mieszkańca klub STALÓWKĘ.

~Zenex

Chuj to nas obchodzi, mieszkańcy pragną nowych, dobrze płatnych miejsc pracy. Nie kolejnych długów i rozrywki dla szympansów.