Stalówka z remisem w Rzeszowie

Image

Drużyna Stali Stalowa Wola zremisowała w sobotę 23 września 2017 roku w meczu z Radomiakiem 2:2. Zielono- czarni walczyli na boisku Stali Rzeszów…

Kolejny mecz rozegrany na wynajętym boisku na co dzień służącym trzecioligowej drużynie Stali Rzeszów zakończył się remisem. Po obfitych deszczach grało się nieco trudniej, ale w Rzeszowie jak powszechnie wiadomo, jest równa płyta boiska i dobra murawa.

Spotkanie rozpoczęło się po godzinie 15:00. Pierwszy gol dla zielono- czarnych wpadł już w 5 minucie. Bohaterem spotkania został, pokonując Karola Gostomskiego, Adrian Dziubiński. Niestety, już w 15 minucie rzut wolny wykonywał Maciej Filipowicz. Wykorzystał to kapitan gości Maciej Świdzikowski i strzałem głową pokonał bramkarza Stali Mikołaja Brylewskiego wyrównując na kolejne 15 minut wynik spotkania. W 31 minucie za zagranie piłki ręką przez zawodnika Stali arbiter podyktował rzut karny. Rossi Leandro strzelił kolejnego gola dla Radomiaka. Wynik meczu ustalił się w 53 minucie. Adrian Dziubińskie strzelił drugiego gola dla Stalówki. Obie drużyny wyjechały dziś więc z jednym punktem…

Stal Stalowa Wola - Radomiak Radom 2:2 (1:2)

Gole: (Dziubiński 5', 53' - Świdzikowski 15', Leandro 31' (k))

Stal: Brylewski - Janiszewski, Jarosz, Zalepa, Sobotka, Stąporski, Stelmach (66' Wasiluk), Bukowiec (72' Hirśkyj), Dziubiński, Korczyński (46' Jonkisz), Gębalski.

Radomiak: Gostomski - Jakubik, Klabnik, Świdzikowski, Hodowany, Cupriak (68' Jabłoński), Colina, Filipowicz (77' Wolak), Mazan (58' Bemba), Brągiel, Leandro (68' Rolinc)

żółte kartki: Gębalski, Korczyński, Jonkisz - Leandro, Filipowicz, Bemba

sędziował: Marcin Bielawski (Katowice)

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~kibice

budujcie szybciej bo nie mamy już co niszczyc !!!!

~gireerro

Na dobre ruszyla budowa stadionu.Super super super.Naprawde duzo sie tam dzieje.

~brawo

STALOWA WOLA ,,moje,, nasze ,,wasze miasto ,,,,przestańcie chociaż srać we własne gniazdo,!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~Dzidek

ZKS niech no my się tylko dowiemy kim jesteś, a nie przyjdziesz już na żaden mecz.

~ZKS

~hegemon musisz nas obażać? Owszem są w środ nas geje, ale ze względu na większość która nie toleruje homoseksualizmu musimy udawać hetero. Przykładem jestem ja, kocham nasz klub i piłkę i od lat nie opuściłem żadnego meczu, ale gdybym się ujawnił to moi koledzy by mnie chyba ukrzyżowali. Dla zachowania pozorów mam nawet dziewczynę, może kiedyś doczekam czasów że będę mógł wyjśc z cienia i ne bać się o własną osobę i o mojego partnera.

~hegemon

Czy stadionowa dresiarnia to waginosceptycy? Ciągle byście ruchali zarośnięte dupska pod którymi dyndaja jaja

~Do JP2

STALÓWKA został porwany i obciąga kutasy w Radomiu.

~JP2

Gdzie jest "najwspanialszy komentator STALÓWKA", czyżby jakiś wspaniały kibol z Radomia wymknął się z policyjnej obławy i przetelepał mu zwieracze, tak że nie był w stanie przyjść do pracy i usiąść na swoim stołku??? Gdzie ta cipka jest, ktoś coś wie??? smiech2

vielitz

~hurser - faktycznie palnąłem głupotę z tym etapowaniem, coś mi w głowie stare dane utkwiły, a faktycznie jest jak piszesz, na następny październik planowane otwarcie - inna sprawa czy to się uda, mam nadzieję, że tak, ale obawy mam duże.
A jest gdzieś w necie ostateczny projekt? Jak w końcu ta trybuna nowa ma wyglądać? Czy to jest ten projekt "zza Szreka"?

~bepe

który klecha zostanie kapelanem nowego obiektu i ile tysiów będzie łykał

~męczywór

Coś ci nie wyszło kozi napletku znaczy się szarpiący gutka za pisiora ☺

~Mld

Japa konie hahahaha

~A.H.

Ja znam "ostateczne rozwiązanie kwestii kibolskiej", a mianowicie nazleży spowrotem uruchomić stare poniemieckie obozy zagłady, a w miarę potrzeb wybudować nowe i raz na zawsze pozbyć się kiblstwa z tego kraju, po za tym bycie tzw. "ultrasem" powinno byc nielegalne i surowo karane, np. zesłaniem do wyżej wymienionych obozów zagłady lub pracy bo część tych podludzi można by wykorzystać do pracy w fabrykach czy ulicach.

~Igor

Na pierwszy rzut idzie murawa dlatego zorganizowali 80lecie COPu na płycie. Czyli cała infrastruktura pod płytą tj nawodnienie, podgrzewanie murawy, jupitery, trybuna dookoła z zadaszeniem. Zaplecze szatnie sala konferencyjna, boczne boisko do treningów itd i wykonawca ma czas do października 2018 roku jak nie będzie opóźnień

~hurser

Jeszcze oswietlenie i parkingi.

~hurser

Stadion w calosci ma byc gotowy za 12 miesiecy.Nie ma zadnego etapowania.Umowa jest podpisana ze koniec wszystkich prac lacznie z trybuna,murawa,boiskami,ogrodzeniem ,traktami komunikacyjnymi ,kolowrotkami ,pilkolapaczami za bramkami i innych mniejszych rzeczy ma zostac zakonczona za 12 miesiecy tj.1.pazdziernika 2018 roku.

~nap88

panowie brawo teraz zostalo polowa meczy chlopaki da sie walczyc i wygrywac po serii remisow tylko zwyciestwa hej staloweczka

~nap88

panowie brawo teraz zostalo polowa meczy chlopaki da sie walczyc i wygrywac po serii remisow tylko zwyciestwa hej staloweczka

vielitz

~siwy - cały obiekt to pewnie 2-3 lata. Dla nas istotne by szybko "wymienili" murawę by wrócić na H14. W przyszłym roku ma stać już nowa trybuna podobno. Kolejne kroki to pewnie zaplecze itp. itd. jak będzie kasa.

~wiwaldi

To że się nie myjesz flejo stadionowa nie znaczy że inni tak robią szympansie

~siwy

stadion keidy ma byc zrobiony?

~do serek

czy to serek pod napletkiem,,rozumicie taka wiedza ,,obelgami się napędza,,

~szarpak

a wy tak na poważnie?? smiech2

~antystal

przyjechali hejtera stalufke w dupsko nakopać i pewnie się im udało bo tych swoich wypocin nie pisze .Ale jak tu pisać na komputerze jak dupsko sine i spuchnięte od kopow .!!!!!

~ks_forsa

"
wyborca
Policja przyjechała na koniach, aby przyciągnąć rodziny z dziećmi, ale sami ultrasi przyszli.
Stalówko, co Was tak mało?
Kibiców Radomiaka było słychać aż na Wilkowyi - „jazda z kur...., je... Stal”
Wstyd.
Następnym razem ma być Was więcej!"

widać ze coś miejscowych napinaczy przestraszyło i spękali jechać do rzeszowa

~norblin

"
Lacerda
Ej a co to była za akcja na obwodnicy koło Ekonomika ? To jacyś kibole od Nas czy pojedynki gangów?? "

tak gangi ciapatych na festiwal się zjechały, co za cymbał

vielitz

Radomiak w drodze na mecz ze Stalą postanowił, że spotka się z naszymi na jakieś rozrywki.
Wieczorem na rogatkach od strony Niska też jakaś obława była, czekali na Radomiak.

Lacerda

Ej a co to była za akcja na obwodnicy koło Ekonomika ? To jacyś kibole od Nas czy pojedynki gangów??

vielitz

Szczerze, to w końcu przy oglądaniu Stalówki nie było przykro i oczy nie bolały, grali naprawdę fajnie i pokazali, że stać ich na wiele, postawili się i przeważali z Radomiakiem, pewniakiem do awansu.
Jest drużyna, teraz czas na wyniki, wtedy będzie szansa, że nowy stadion nie będzie świecił pustkami.

~serek

A kto poza małpami ma oglądać widowisko dla małp?