Stalówka bez sukcesu

Image

1:0 przegrali w sobotę nasi piłkarze w meczu z ROW 1964 Rybnik. Jeśli tak dalej pójdzie wypadniemy z grupy…

ROW 1964 Rybnik na własnym obiekcie przegrał w tym sezonie tylko jeden raz. I tym razem nie dali się zaskoczyć i wygrali z zielono- czarnymi 1:0. Tym samym sytuacja Stali jest niewesoła. Grozi nam spadek z grupy. Kibice liczyli, że zła passa za nami, a nikt nie chciał pamiętać, że Stal na wyjeździe wygrała tylko jeden raz w tym sezonie, w Pruszkowie ze Zniczem. Czy uda nam się utrzymać pozycję?

ROW 1964 Rybnik - Stal Stalowa Wola 1:0 (1:0)

Bramka: Paweł Jaroszewski

ROW 1964 Rybnik: Rosa - Bober, Jary, Gojny - Kalisz, Zganiacz, Muszalik, Jaroszewski (75 Spratek), Krotofil (66 Tkocz), Koch (89 Dudzik) - Brychlik (66 Musiolik)

Stal Stalowa Wola: Brylewski - Waszkiewicz, Jarosz, Zalepa, Sobotka - Dziubiński, Stelmach (85 Wasiluk), Hirskyj (85 Bukowiec), Łętocha (82 Wójcik), Stąporski - Gębalski.

Sędziował: Marcin Kochanek z Opola

Widzów: 328

Kolejny mecz rozegrany zostanie na Stadionie Miejskim w Rzeszowie 5 listopada (niedziela). Stal Stalowa Wola podejmie „u siebie” Gwardię Koszalin. Już wiadomo, że lekko nie będzie…

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~andy

żeby zrozumieć to jaki jest powód że stalowka gra słabo,to tak samo jak to że w ekstraklasie nie mamy żadnego klubu który mógłby godnie reprezentować nasz kraj w lidze mistrzów czytaj godnie ,bo raz na 20 lat to ja nie uważam za godnie. i właśnie to co mówiłem i mówię od ponad 20 lat jednym z powodów jest zbyt mała liczba zespołów grających w ekstraklasie, pamiętam jak widzew łódz grał w lidze mistrzów to nasza ekstraklasa zawierała 18 drużyn i jak ja wówczas pisałem żeby dla lepszej jakości zwiększyć liczbę drużyn do 20 jak w angli to wolnomyśliciele zmniejszyli liczbę do 16 drużyn ,efekt brak polskiej drużyny w lidze mistrzów przez 20 lat. ostatnio słyszałem że ponoć boniek chce zwiększyć liczbę drużyn do 18, ja uważam że powinno być ich 20,ale rozumiem że pewnie będziemy sie musieli zadowolić liczbą 18, przy czym proszę pamiętać że to tylko jeden z elementów który wpływa na jakość polskiej piłki kopanej.druga to zawodnicy a trzecia to trener.jest takie powiedzenie " w kupie siła" ale z gówna drużyny nie zrobisz.

~10.2.37.78

O dochodach Stali z hali targowej jak było cicho tak jest cicho nadal.

~vox

A skąd mamy mieć własnych piłkarzy, soro panownie wymienie poniżej doprowadzili klub do takiego stanu, że nie ma normalnie żadnego młodego przyzwoitego zawodnika. No ale skoro trenerami są "koledzy" to jak ma być? To jest towarzystwo wzajemnej adoracji. Kasę z miasta ciągną, kibiców podpuszczają, żeby tylko na stołkach się utrzymać. A kibice zachowują się jak by byli mało rozgarniętymi dziećmi. Od kilku lat dają się dokładnie w ten sam sposób robić w bambuko niżej wymienionym. Jakoś żaden z naszych kibiców nie wpadł na pomysł, że trener i piłkarze byli już wymieni kilka razy i nie dało to żadnego pozytywnego rezultatu. Stały w STALI jest tylko zarząd i jakość naszej drużyny - niestety beznadziejnei niska.

~andy

ja przykładowo obstawiłem w sts że stalowka przegra i wygrałem ,bo tyle mi pozostało, wiary w to że stalowka coś może osiągnąć w takim składzie i takim podejściem klubu nie ma ani trochę.większość piłkarzy sprowadzonych z dość odległych miejscowości często z takich które nigdy nie sympatyzowały ze stalową wolą wręcz były nam wrogo nastawione, a wy im jeszcze śpiewacie że za ZKS pójdziecie aż po życia kres.jaki ZKS to już nie jest ten ZKS co 20 lat temu,ogarnijcie się kibice bez idola.komu kibicujecie piłkarzowi który przyjechał do nas z jagieloni białystok, czy komuś kto przyjechał z krakowa czy poznania , a może łodzi ,albo wawy to jest spora dawka hipokryzji jak na kibica który kibicuje piłkarzom sprowadzonym z tych miast a kibicom przyjeżdzającym z tych miast śpiewacie raczej niemiłe piosenki.jak wy myślicie że oni będa dla was grać na 100% i słuchać niemiłych słów na temat ich kolegów z ich miast to chyba coś wam się pomyliło w głowach.

~Smutny

Spokojnie następny mecz wygrają a na koniec utrzymają .Bedzie kasa z pro junior , pan Żak z panem Szymańskim zbudują znowu fantastyczną drużynę w której nie zobaczymy pół wychowanka i która ku uciesze kibiców znowu się utrzyma co ich na chwilkę uciszy . Pierwsi ludzie przez których jest jak jest to właśnie wyżej wymienieni panowie i czy Lucjusz Da tyle czy tyle to dopóki oni beda decydować o losach klubu nic sie sie zmieni.

~adrian

Kim jest autor tego artykułu? Mało profesjonalne podejście gościa. Pozdrawiam "redaktora"

marcin.so

~Stefek, ale niech to będzie z pensji Pana Prezydenta a nie z naszych podatków. Co prawda pensja P. LN jest też z naszych podatków ale brak pensji pan LN odczuje a nasze podatki traktuje jak śmieci wydając na różne pierdoły.

~Stefek

Szanowny Panie Prezydencie L.N. zwracam się z prośbą do Szanownego Prezydenta o zwołanie nadzwyczajnej rady celem przyznania klubowi oraz działaczom dodatkowej premii motywacyjnej aby w końcu zaczęło się dziać.

~Icopieniacze

STAL STALOWA WOLA-UNIA SKOWIERZYN 15:0

~Liczi

Ja pierdole nie da sie na to Patrze tylu jest zdolnych chlopakow w stw I ci Co graja w okregowce stalowowolskiej I w nizszych ligach. Co tu sie dzieje skladam sklad z nizszych lig i ich ogrywaja Jaka wartosc maja te zelowate chlopaczki kase biora I Co pokazuja brak ambicji walki do gry gdzie to zawziecie wybieganie pokazanie sie ze chca daja z siebie wszystko Sam gram I wiem cos o tym Chociaz nie pochodze z stw ale z pobliskiej wioski I mieszkam juz kawalek czasu w stw to jestem z tym klubem I chodzilem na mecze jezdzilem z Synem ale bylem raz na wyjezdzie na stali rzeszow I ostatni raz zenada brak kondycji walki byle 90 minut pokopac I do przodu a moze da sie strzelic. Podobalem mi sie gra jak gral sekul I reszta paki te puchary jak sie pokonywalo druzyny z pierwszych lig i ekstraklasy to bylo cos pieknego frekfencja jak dopisywala AZ chcialo sie ogladac I w lidze jak grali mecz I'm nie szedl a bylo w koncowce pierdolnoecie az ciary przechodzily I to bylo piekne oby sie obudzila ta stalowka nasza wiadomo ze niema ludzi nie zastapionych ale taka stalowke chcialo sie ogladac. Moze sie Ktos nie zagadac z tym Co pisze ale jest moje Takie zdanie na temat stali

marcin.so

Dziękujemy Panie Prezydencie. Pan to firmujesz, utrzymujesz, stadion za nasze podatki budujesz, miasto na to zadłużasz. Będziemy pamiętać przy wyborach.

krzycho88122

Szkoda że Koszykarze nie graja u Nas na Hali ,przynajmniej wygrywają i chłopaki cos dają z siebie

~Expert

Szymański pakuj sie w końcu i nie kompromituj sie wiecej

~4e8

Piłka nożna jest jak burza mózgów.

~uspot

Godzina 15 00

~uspot

Jak chcecie pogadać z zawodnikami to dzis jest mecz stali II ze skowierzynem na sztucznym wiec moze większą grupa zademonstrujecie swoje niezadowolenie?Zapewne bedzie tez tam i Szymanski.Wiec co?Bedziecie?

~27:1

A może jakaś focia z pierwszym kudłatym kibicem Stali ? Zaglądał na stadion przed wyborami a teraz cisza ? Wyrósł z dresu czy jak ?

~jazda

Czemu nie byliście tacy mądrzy tydzień temu jak wygrali mecz??. Co czekaliście , żeby przegrali, bo trzeba sobie ulżyć.

~stop

Dno dna i meter mułu.

~rst

Jakby przed meczami nie imprezowali a potem ni obrzygiwali klatek schodowych to byłby cień nadziei że może ci niby piłkarze lepiej się spiszą

~xyz

Raczej kopacze bo piłkarz to brzmi dumnie

~siwy

ja chętnie przyjdę na mecz stalówki z PKS San. może wreście wygrają umiech

~yapa

nawet ci hehheh tzw. kumaci nie jeżdżą oglądać grajków bo wolą mecze w biłgoraju, dno grajki, dno zarząd i dno kibole

~Olaf~~

Pytanie: po co miasto topi kase w to szmaciane gówno?

~Stalufka

Może w piłce nam nie idzie, ale nasze mordeczki rządzą na ulicy! JP HWDP 100%

~anka

Tylko Pawel Wtorek uratuje to dziadostwo od spadku

~yyy

To ta stal stalowa wola jeszcze istnieje??? hahahha Kto wg. ogląda takie mecze????

ABRAHAM

i wkońcu patałachy wylądują w 3 lidze,dostają kase za to że są cieciami którzy nie potrafią nawet kopnąć piłki dobrze bo mają lewe nogi

~mido

Znicz jest na miejscu !! doczekałem takiego okresu że w kadrze meczowej nie ma chłopaka z Stalówki !!!! . Przecież to 3 liga niech grają swoi albo z okolic !!!!!!!!!!!!!!!!!!

~abc...

Do łopaty tych marnych kopajków!!!
Przecież oni to nie są w stanie wygrać z amatorami za stodołą hihihi
Zabrać kase na inne sporty a tych niby działaczy na bruk !!!!

NNIE zgadzam sie aby kasa z moich podatków była topiona w błocie !!!

Lucek czas najwyższy zrobić z tym porządek !!!!!!!!!
Bo wstyd na cały kraj tylko przynosi ta zbieranina