Triumf Stali w Wejherowie

Image

W niedzielę 19 listopada 2017 roku Stal Stalowa Wola zasłużenie wygrała spotkanie wyjazdowe z Gryfem Wejherowo. Bohaterem meczu był Adrian Dziubiński.

O godzinie 13:00 Stal rozegrała kolejny mecz ligowy. Tym razem odbył się on w Wejherowa. Był to ostatni wyjazd w tym roku. Kolejne spotkanie będzie mieć miejsce „u nas”, czyli w Rzeszowie z Błękitnymi Stargard. A tymczasem zielono- czarni spisali się znakomicie zdobywając aż trzy bardzo ważne dla Stali punkty, które pozwolą nam oddalić się nieco od końca tabeli. Okazji do strzału było kilka. Po faulu Ferry w 20 minucie w polu karnym spodziewano się karnego, ale tak się nie stało. Szansę na zdobycie bramki miał też Szymon Jarosz, a później dwukrotnie Adrian Gębalski. Piłka wpadła w siatkę również za sprawą Stepana Hirskyja, ale sędzia odgwizdał spalonego. Ostatecznie gol rozstrzygający spotkanie padł w II połowie w wykonaniu Adriana Dziubińskiego.

Gryf Wejherowo - Stal Stalowa Wola 0:1 (0:0)

Bramka: 0:1 Adrian Dziubiński 56

Gryf Wejherowo: Ferra - Regliński (69 Wicon), Wicki, Kamiński, Ptak (59 Gabor) - Brzuzy, Kołc, Nadolski, Trąbka, Goerke - Okuniewicz (50 Gierszewski).

Stal Stalowa Wola: Brylewski - Waszkiewicz, Jarosz, Zalepa, Sobotka - Dziubiński (90 Wójcik), Stelmach, Żołądź, Hirśkyj (59 Bukowiec 2), Stąporski - Gębalski (77 Jonkisz).

Sędziował: Łukasz Karski ze Słupska

Widzów: ok. 200

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~do STALOWKA

A co zrobil pan prezydęt L.N. dla mieszkancow? Czym sie rożni ten ministranto-karierowicz od innych? Fakt zrobił dużo, nikt tyle kredytów nie pozaciągał co on.

~jazda

Nie jecz suko, h.j z sufitem. Hej Stal.

~antystal

co ty od tego gniota wymagasz żeby liczyl ?toz to kibolski glab !1111111111

~ja222

~STALÓWKA no to podaj liczby z tego budżetu. Ile na jaki sport w Stalowej nasz włodarz przeznacza. ... czekam

~hit

Jak by jeszcze sufit mieli pomalować to kolejne dwa miesiące opóźnienia.

~anka

Pochwalam i jestem zadowolona z rzadow Nadbereznego ale slyszalam ze ta termomodernizacja nie obejmuje malowania sufitu na hali sportowej.To bedzie beznadziejne i jesli tak ma wygladac ten remont to tak jakby go nie bylo.

~ja222

~STALÓWKA no to podaj liczby z tego budżetu. Ile na jaki sport w Stalowej nasz włodarz przeznacza.

~STALÓWKA

@ ja222, czytać ze zrozumieniem to nie łatwa rzecz ja komentowałem że na sport amatorski PAN PREZYDENT L.N. co roku wydaje duże pieniądze. Jeśli nie wierzysz to poczytaj sobie o nowym budżecie naszego miasta na rok 2018 i wszystko się dowiesz. Co do ilości dzieci uprawiających sport w STALÓWCE to wiadomo że to nie problem a problemem jest jakość i podejście tych mlodych ludzi do piłki nożnej. Inna sprawa że jak trenerzy młodzieży pracują za 400 złotych to czego oczekiwać. Karierę w piłce nożnej zrobią tylko ci którzy poświęcą swoje życie przynajmniej do 35 roku piłce nożnej. A dziś młodzi sportowcy już od 14 roku życia lubią browar i w ten sposób marnują swoje talenty. W sporcie amatorskim nie idzie nie o pieniądze a o podejście do uprawianej dyscypliny sportowej a z tym jest nie najlepiej a wręcz źle.

~STALÓWKA

@ galga, możesz być pewny że PAN PREZYDENT L.N. będzie rządził naszym miastem jeszcze przynajmniej 9 lat i to tylko dlatego że wchodzi w życie ustawa 2 kadencji od przyszłych wyborów. O jakiej miazdze ty hejterze wypociłeś ? miazga to będzie dla przeciwnika obecnego PREZYDENTA.Żaden inny prezydent w historii naszego miasta nie zrobił tak wiele dla mieszkańców STALOWEJ w tak krótkim czasie. Właśnie dlatego wszyscy mądrzy mieszkańcy naszego miasta będą w przyszłych wyborach głosować na PANA PREZYDENTA L.N. A SZLĘZAK już dawno jest trupem politycznym.

~mad

To jak z tą TermoKompromitacją MOSIR? umiech

~ja222

~STALÓWKA co ty gadasz o dawaniu kasy na amatorski sport? Tu chodzi o dzieci. O sport dzieci !!!!!!! Tam są sami amatorzy, w trampkarzach również. Ten sport dzieci (poza trampkarzami) to w Stalowej Woli równia pochyła. Stacza się coraz szybciej i dzieje się to za dobrej zmiany. Popatrz na ilość zawodników w sekcjach na Mosirze ....

~STALÓWKA

Mam taką zasadę że tępym debilom nie odpowiadam ale tym razem się wyłamałem i odpowiem temu pożytecznemu idiocie podpisującemu się ''antystal''. Kretynie ja jestem największym sympatykiem naszego klubu STALÓWKA więc jak mogę być hejterem. Lecz się w przychodni na WYSZYŃSKIEGO może jest jeszcze nie za późno może ktoś ci pomoże z twoją nienawiścią do naszego szanowanego na całym świecie klubu bo mieszkańcy STALOWEJ mieszkają we różnych krajach po całym świecie [wśród nich wielu piłkarzy którzy w przeszłości grali w naszej STALÓWCE].Hejterze ja na twoim miejscu bardzo cichutko bym siedział bo z twoich wypocin całe miasto się śmieje.

~antystal

stalufka debilny hejterze a gdzie twoje wypociny były jak ten nędzny klubik przegrywal i baty dostaje caly czas 5 pozycje od ko9nca ty za sukcej uważasz?Toz to jest kompromitacja jak kopaczy tak i trenerow i smiesznego zarządu .Powinni wszyscy ci co z naszych podatkow tak nieudolnie grający nam podatnikom buty pastować jak nie potrafią grac w gale!!!!Lepszy pożytek by był a nie kompromitować miasto na cala polske!!!Wszyscy się z takiej druzyny i kibicow (jakich kibicows 200 osobumiech) smieja

~Max

jazda , nie pchałem gąsienicy. Nie interesuje mnie polityka, tylko miasto w którym mieszkam. Nie dlatego, że jestem lokalnym patriotą tylko dlatego, że chcę żeby mi się dobrze mieszkało. Uważam, że w wyborach do samorządów nie powinny brać udziału partie polityczne tylko samorządowcy powinni być wybierani z komitetów lokalnych. Poniżej pisze prawdę i to Cię boli ? Zadaje trudne pytania? Ile ta termomodernizacja będzie trwała ? rok ? Zaczęła się w kwietniu. TO JEST KOMPROMITACJA !!! Nie zakrzyczysz tego bo to fakt poparty liczbami. Pokaż mi inne miasto w Polsce, które na coś takiego pozwoliło.

~pelele

Tyle masz paziu do powiedzenia w temacie basenu? Jakby ci bezdomni pukali matkę to byś ich pytał z czym chcą kanapki?

jazda

~Max tylko tyle masz do powiedzenia ujadaczu internetowy. Pchasłeś dzisiaj gąsienice z Peło.

~Max

ps. Kiedy basen otworzą ? To następna kompromitacja. Najdłuższa w świecie termomodernizacja i wyłączenie z użytkowania budynków publicznych umiech. W d...ie mają mieszkańców.

~Max

Prezydencie, niedługo wybory. Jesteś Prezydentem Kibiców i zarządów Stali, nie jesteś prezydentem Stalowej Woli.

manukun

@uspot
Czyli sugerujesz, że mieszkańcy Stalowej Woli to idioci, bo trzykrotnie wybrali takiego złoczyńcę na prezydenta?

~Kibic

Xyz ale taka dyskryminacja finansowa dotyczy wszystkich dyscyplin nie tylko pływaków! Oprócz piłki nożnej co jest na żenująco słabym poziomie jak na takie finansowanie przez nas podatników!

~Kibic

Xyz ale taka dyskryminacja finansowa dotyczy wszystkich dyscyplin nie tylko pływaków! Oprócz piłki nożnej co jest na żenująco słabym poziomie jak na takie finansowanie przez nas podatników!

~uspot

Jak widze teraz tego Szlezaka na ulicy ,podupadly czlowiek ktory nie moze sie odnalesc w normalnej rzeczywistosci a do tego narobil tyle zla dla tego miasta tz nic nie zrobil przez tyle lat.Dobrze ze te czasy sie skonczyly.

manukun

Obawiam się, że więcej zrobiłem dla mieszkańców miasta niż większość płatnych klakierów. Zabieranie pływackiej sekcji sportowej, żeby dać piłkarzom - to właśnie kwintesencja nierządu Nadbereżnego.

Co więcej - zabiera się młodzieży, żeby dać środki tłustym kotom z zarządu - bo to przekłada się na lepszy wynik wyborczy.

Szkoda tylko, że takiej ilości wazeliny nie towarzyszy refleksja na temat ilości pieniędzy w budżecie miasta. Tam nie ma góry pieniędzy, więc poprzedni prezydent dawał tylko klubom mogącym pochwalić się wynikami.

No ale cóż. Łatwiej jęczeć na forum, że "Szlęzak niszczył sport w mieście", niż zastanowić się, dlaczego finansowanie było ograniczone. A prawda boli. Miasto zadłuża się w niesamowitym tempie i nie towarzyszy temu rozwój gospodarczy - czyli nadchodzi bieda i chude lata.

jazda

~Trolowisko A tobie płacą za obrażanie Nadbrzeżnego. TO też człowiek. Pamiętaj jedno, że jeżeli obrażasz drugą osobę lub nakłaniasz, to możesz ponieść tego konsekwencje. Anonimowy hejterze stalowowolski, to nie jesteś nawet w internecie.

~Trolowisko

Zumi, Mieszkaniec - nie wystarczy pisać z 1 loginu? Sztuczny tłum kazali robić?
Fakty- płacą wam też po godzinach pracy urzędu za obronne wpisy Nadbereżnego?

~Zumi

Ojej w Choroszczy też cię próbowali leczyć? Widzę ze z marnym skutkiem.

~ala

Lucek wydaje tylko na piłkę. I to wydaje tak dużo, że na inny sport zaczyna brakować.

~Jej

Piłka ⚽ w Stalowej Woli jest od zawsze I nadal będzie wspierana czy wam się trolle internetowe podoba, czy nie. Jedynie ślezak chciał zniszczyć sport w Stalowej Woli. Zniszczył koszykówkę, która się odradza I chciał zniszczyć piłkę, ale mu nie wyszło, bo klub mądrzejszy był od niego. Każdy prezydent, który był przed tym grubasem wspierał ten sport i inne. Teraz hejterzy internetowi oczerniaja. Jak przegra, to źle i obelgi. Wygra, to samo. Jesteście chorzy stalowowolscy ujadacze co sraja w swoje gniazdo, którym nic nie pasuje. Nawet rowery miejskie. Wasze miejsce jest w psychiatryku na Staszica lub w Choroszczy pod białymstokiem.

~VOX

~fakty Jest ważniejsza inwestycja w Stalowej Woli niż stadion. Szpital psychiatryczny. Leczyło by się tam nożowników ale również i kiboli z nadmiernej agresji.
~Jej napisałeś "Wiele ludzi życzyło temu klubowi upadek, gdy był w złej sytuacji finansowej
A klub zagrał im na nosie i istnieje dalej. " Przecież mamy piękny upadek. Może nie finansowy ale sportowy. Na finansowy nie pozwolą działacze, z czego by żyli. Mają taki piękny żłób za miejskie pieniądze. Kaska pewna, bez względu co się prezentuje.

~Mieszkaniec

Pora na kwik opozycji...