W piątek otwarcie kina Helios w St. Woli

Image

15 grudnia pierwsi Widzowie będą mogli odwiedzić najnowsze kino sieci Helios w centrum handlowym VIVO! Stalowa Wola. Nowy 4-salowy obiekt będzie posiadał aż 650 komfortowych miejsc dla wszystkich, którzy kochają kino i cenią sobie wyjątkowe filmowe doznania, które zapewni kinotechnika na najwyższym światowym poziomie.

Od początku działalności Helios zadba o szeroki wybór filmów spośród najnowszych propozycji zarówno polskiego, jak i światowego kina. Już w pierwszych dniach ekrany opanuje najnowsza odsłona kultowej sagi - „Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi”! W tegorocznej produkcji Lucasfilm Rey, Finn, Poe i Luke Skywalker wraz z legendarnymi postaciami gwiezdnego uniwersum odkryją zaskakujące sekrety przeszłości oraz niezgłębione dotąd tajemnice Mocy…

Poza regularnym repertuarem w Heliosie pojawią się także wyjątkowe seanse w ramach Projektów Specjalnych takich jak: Kino Kobiet – pozytywne seanse z konkursami dla Pań, Nocne Maratony Filmowe – szansa na przeżycie kilku godzin w niepowtarzalnym klimacie, jaki stwarzają nocne seanse i filmy wyświetlane jeden po drugim oraz Kino Konesera – propozycja dla miłośników ambitnego, niszowego kina. Niedzielne poranki zarezerwowane będą natomiast na wyjątkowe seanse dla dzieci okraszone licznymi atrakcjami i konkursami dla najmłodszych.

W oczekiwaniu na seans filmowy Widzowie będą mogli odprężyć się w Helios Café, gdzie w miłej atmosferze serwowana będzie pyszna kawa, świeżo wyciskane soki oraz ciasta, lody w wielu smakach i inne smaczne desery. Ponadto w ofercie barów znaleźć będzie można pyszny popcorn (zarówno karmelowy, jak i solony) oraz przeróżne napoje i przekąski.

Z okazji wielkiego otwarcia na Widzów czeka filmowy weekend pełen niespodzianek! W licznych konkursach będzie można wygrać mnóstwo atrakcyjnych nagród, a w konkursie głównym - karnety do kina. Na najmłodszych Widzów czekać będą wesołe stanowiska z malowaniem buziek, warsztaty z fotogadżetami i wiele innych atrakcji. W holu kina stanie filmowe Koło Fortuny!

Sieć kin Helios cieszy się dużym uznaniem, Widzów przyciąga znakomita atmosfera towarzysząca pokazom filmowym oraz interesujący repertuar, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Z pewnością tak będzie także w najnowszym multipleksie sieci w Stalowej Woli. Zapraszamy od 15 grudnia!

Artykuł sponsorowany

Obrazek

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~Menager_31_DE

Leszek te swoje wypociny zostaw dla kolegów, kmiotku malutki. Pędź do Heliosa, raz dwa trzy.

elha12

HELIOS to sieć kin, które są kroplówką dla upadającej AGORY i czosnkowej GAZETY. Mam nadzieję, że skończą jak chiński sklep w Centrum.

~leszek

~Menager_31_DE czy jak ci tam.....jebnij sie w leb.

~Menager_31_DE

Wybierac lepiej ludzie Wrzos czy Ballade. Stare dobre stalowowolskie kina. Popierac wlasnych a nie heliosy czy tego typu bzdety. Pozdrawiam

manukun

Nie chcesz - nie korzystaj. Większość nie jest zainteresowana jazdą do Rzeszowa, żeby obejrzeć wygodnie film. Z punktu widzenia interesów miasta lepiej, żeby zostawili pieniądze tutaj.

Wystarczy, że mamy prezydenta miasta tak dbającego o lokalnych przedsiębiorców. Otrzymali takie wsparcie, że zbankrutowali albo nawet wcale nie otworzyli biznesu. W końcu podatki nie mają wpływu na prowadzenie działalności gospodarczej...

manukun

@hehe
Rozumiem, że nie kupujesz w Biedronce, Tesco, Lidlu, Kauflandzie ani Carrefourze. Nie kupujesz produktów Winiary, Krakus, Garden etc, bo to przecież obcy kapitał zarządza tymi markami. Nie pracujesz w firmach zagranicznych, nie jedziesz niemieckimi samochodami, nie oglądasz japońskiego telewizora ani nie korzystasz z koreańskiego smartfona czy laptopa. Nie pijesz alkoholu produkowanego pod polską marką, ale właścicielem rosyjskim albo holenderskim.

Przecież Ci prywaciarze mogą sponsorować KOD i cośtam jeszcze!

Jeśli naprawdę wierzysz, że jakiś prominent działający w skali światowej opłaca komentarze na podrzędnych, lokalnych portalach internetowych w biednym mieście na wschodzie Polski, przeczytaj ustawę o samorządzie lokalnym. Tam wymieniono wszystkich zainteresowanych sponsorowaniem tego typu akcji.

~kamil

~Jebać Kod powiedz mi jak sie dodaje tu linki z you tube?Kuzwa ja nie wiem.

~mira

mira to kobieta gamonie umiech. Nie wiem czyje jest to kino i mam to w poważaniu. Jak przyjedzie do nas jakiś żyd albo arab i otworzy wielki zakład produkcyjny i da w nim pracę dla 500 osób z miasta i może jeszcze dobrą kasę to też nie będzie to miało dla mnie znaczenia jakiego jest on wyznania. Po prostu to co jest pozytywne to jest pozytywne a co negatywne to negatywne. Nie doszukuje się drugiego dna. Duże kino mógł otworzyć ktoś ze stalowej woli. Mógł go otworzyć ktoś z Was. Jak by było to Helios by nie powstał. Skoro nie było to mamy Heliosa w którym Michnik pracował nie będzie tylko będzie tam pracowało kilka osób ze STW.

piwniczanka2

To elyta stalowowolska ruszy do ataku !

manukun

Spalcie kino, bo właściciel jest Żydem! Co za oszołomy...

Zamiast się cieszyć, że miasto zyskuje kolejny magnes dla mieszkańców okolicznych miejscowości, będą wpływy do budżetu i ktoś znajdzie zatrudnienie - nie pasuje im właściciel. Nic dziwnego, że miasto upada.

Co prawda wolałbym, żeby mieszkańcy Stalowej Woli prowadzili swoje kino, ale na bezrybiu i Helios ryba.

~wojtek

Mira chyba sie cieszysz z tego ze to kino to wlasnosc jakaly Michnika i Gazety wyborczej

~men

cześć pszczółki moje kochane-;)- polityka to ciężki temat - tak samo jak wiara - cieszmy sie z tego co mamy;)

~obiektywny

jazda- prościutki jesteś jak słup telegraficzny (o ile wiesz co to jest) bo bardzo kiepsko u ciebie z pisownią no ale cóż nie każdy może być wykształcony, i nie sprężaj się tak bo w kalesonki popuścisz, jakakolwiek dyskusja z tobą jest bezsensowna , swoją drogą jesteś klasycznym przykładem jak Polak Polaka potrafi nienawidzić. Tylko nie mów że katolikiem jesteś i to praktykującym?

~mira

jazda no i co z tego, że za jego kadencji? Nie miał w tym żadnego udziału. A jeśli chodzi o słabość opozycji to problem opozycji nie mój. Nie m niej jednak PIS pokazał siłę broniąc najpierw Pani premier a później ją odwołując .... sens i logika w przedszkolu ?

jazda

Jak ci nie pasuje Polska, to won do Niemiec. A z Polski Niemczech opozycja nie zrobi, a marzyło im się zrobienie państwa Niemieckiego, bo tak kazał tusk i makrela tfu Markela i Soros.

~obiektywny

jazda - następny "prawdziwy polak " język pogardy i nienawiści do bliżniego do tego rasista?ale taka jest cała twoja władza,mylnie utożsamiana z chrześcijanami.

jazda

~mira akurat hejterze stalowe miasto za lucka jest otwierane kino. Zresztą opozycja kodowska,pełowska, nowoczesna pokazali w tamtym tygodniu jacy są słabi przegrywając kolejny raz wotum nieufności rządu. Sprzedawczyki Niemieckie. Na otwarciu Heliosa będzie Markela z ciapatymi w parze smiech2.

~mira

Świetna wiadomość. I dodatkowa dobra to taka, że Lucjan nie przypisze sobie zasługi otwarcia umiech

~niezrzeszony

jebać kod ,- uff już się bałem że opuscisz swoją miesięcznice i przypełzniesz do centrum handlowego jakież to szczęście że tacy jak ty pozostaną z daleka od normalności.

~Jebać KoD

Właścicielem sieci kin Helios jest właściciel wyborczej. Znany kodziarz. Który donosi na Polskę do Uni. Moja noga w tym kinie nie stanie. Dość cyrku. Jebać Kod i tych błaznów sprzedawczyków Polski.

~niezrzeszony

mieszkaniec i mosze- Podobno żyjemy w wolnym kraju a więc moje pieniądze póki co będę wydawał na co chcę . mosze a ty co antysemita?

~Mosze

Ludzie wlascicielem sieci jest nijaki zyd szechter znany jako mimimi-chnik ktory nienawidzi Polski i wszystkiego co polskie a Wy dobrowolnie chcecie nabijac mu kabze?

manukun

@gdet
Bardzo boli, że ktoś ujawnia na forum tak skrupulatnie zamiatane pod dywan niewygodn e fakty?

manukun

@gdet
Helios jest inwestycją prywatną, jak najbardziej pożądaną w obliczu braku innych. Co więcej, miasto na tym zarobi. W przeciwieństwie do wydatków na dekoracje i inne drobiazgi, które finansowane są z kredytu. Gdyby prezydent budował parki i place z nadwyżek budżetowych, pochwaliłbym za rozsądną politykę.Ale tego nie robi. Nie można mówić o nadwyżce w momencie gdy planowane zadłużenie miasta wzrośnie o 40 mln zł w samym roku 2017.

~XYZ

mieszkaniec: Ty nie wydasz, ale inni wydadzą i co w związku z tym ?

~mieszkaniec

Na pewno nie wydam na bilety 2,5 x więcej i zasile kabze obcemu kapitałowi!

~niezrzeszony

men- nie trzeba być biegłym psychiatrą żeby wywnioskować że lubisz prowokacje i niestety żal ci tyłek sciska że w końcu w stalowej będzie przyzwoite kino ,ceny adekwatne do sytuacji materialnej polaków a przynajmniej tak twierdzi rząd, 35 czy 40 zl za bilet z programu 500+ to niewiele bo czy nie o to chodzi?

~Kierowiec

Pieknie.Prawie jak w moim laptopie w tirze.Man moj to je wariot.Dobra wyjezdzam z tej Fatimy bo z Portugalii kawalek do domku a swieta sie zblizaja.Irun jazda umiech

~sts

GDSET, ty będziesz chodził do wzrostu albo ballady za 16 zł, może ini będą woleli heliosa za 35 , każdy ma wybór

~kinomaniak

Mam cichą nadzieję że nie będą wpuszczać na salę wieśniaków z jedzeniem. Szeleści taki nienażarty trol cały seans ,a później jeszcze pozostawi chlew wokół siebie bo po ciemku do gęby nie trafia.