Pechowy złodziej audi

Image

22-latek odpowie za kradzież audi. Tankując skradziony samochód, pomylił olej napędowy z benzyną. Uciekającego pieszo mężczyznę zatrzymali policjanci. Pojazd wrócił do właściciela.

W pierwszym tygodniu grudnia, właściciel audi zaparkował przed sklepem w Harasiukach. Ponieważ przyjechał na szybkie zakupy, nierozważnie zostawił w stacyjce kluczyki, a w samochodzie dowód rejestracyjny. W trakcie zakupów usłyszał głośny pisk opon odjeżdżającego samochodu, jednak nie skojarzył tego faktu z kradzieżą własnego auta. Kiedy wyszedł ze sklep, audi już nie było.

Poszkodowany powiadomił policjantów, którzy rozpoczęli poszukiwania. Komunikat o kradzieży pojazdu przekazano sąsiednim jednostkom. Po trzech godzinach, sprawca został zatrzymany w Jarosławiu. Okazało się, że na stacji benzynowej do skradzionego audi zatankował olej napędowy zamiast benzyny, przez co pojazd nie chciał ruszyć. Chciał kupić jeszcze papierosy i próbował zapłacić kartą, na której nie było środków. Mężczyzna uciekł ze stacji, pozostawiając skradziony samochód.

Obsługa powiadomiła policję w Jarosławiu. Kilka minut po zgłoszeniu sprawca był już w rękach policjantów. Okazał się nim 22-letni mieszkaniec Biłgoraja. Był trzeźwy. W trakcie przesłuchania nie chciał wyjaśnić powodów swojego zachowania. Pojazd został zwrócony właścicielowi.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
kabi

~memo, co ty pieprzysz, ja mogę zostawić auto z kluczykami na parkingu a tobie goowno do tego, nie twoje nie masz prawa dotknąć. A że na kursach uczą zabierać kluczyki i dokumenty bo takie są zasady obrony przed złodziejami. Nigdzie w prawie nie jest napisane że nie mogę zostawić kluczyków i dokumentów w samochodzie.

~memo

Właściciel to totalny debil chyba ze chciał wyłudzić odszkodowanie ale trafił sie złodziej kretyn.Właściciel powinien mandat dostać na kursie uczą żeby nie zostawiać dokumentów a o kluczykach to juz podstawa ze nie wolno

wopin

Dobrze panie szefie już nic nie powiem smiech2

maszynista

Jakis glupi ten złodziej,bo mogł odjechac tym autem,od razu nie staneło by .

~Paweł

Okazało się że lider ugrupowania Kukiz zawnioskował że od kiedy został szefem swojej "partii" nie może występować na scenie jako artysta przez co stracił swoje dochody i należy mu się wyrównanie i kasa za funkcje prezesa. Oczywiście jego koledzy partyjni się zgodzili i od 1 listopada ma wypłacane 37 tys.zł co miesiąc. A jego zastępcy po 22tys.zł.

~MenInBlack

wopin może się nie wypowiadaj jak nie masz o niczym pojęcia? Informacja o tej kradzieży znajduje się na stronie policji w Stalowej Woli, a więc soryy policja sobie sama wymyśliła to?

wopin

News zmyślony ma potrzeby większego ruchu na stronie umiech

bzk

tak ale on zatankowad disla do benzyny

~ktoś

ale diesla benzyną da się

bzk

troche dziwne bo rurka od dystrybutora disla jest grubsza od wlewu benzyny wiec nie wiem jak on to wlał i nie wiem jak chciał ruszyc samochodem skoro wczesniej nie zaplacil bo nie mial pieniedzy na koncie

~Anulka

Jebac ten medyk ta przychodnie przy szpitalu total a z nieczulica i te panie przy okienku a ta pani starsza w rejstracji to parodia jak Tacy ludzie maja Tam prace i pani doktor G....... Przez nich moglem stracic zone ja tego tak nie zostawie ze nie przyjeli ja w takim stanie odradzam na pogotowiu powiedzieli ze to nie pierwszy raz znoeczulica totalna odradzaja Tam rodzinnych I pediatrow

~Karlay

Myślę ze ten news szuvko będzie hitem.

~Dypa

Nie wiem czy wiecie się pistolety od benzyny i diesla różnią się od siebie średnica i nie sposób zatankowac normalnie benzyniaka ropą bo jest to fizycznie nie możliwe...