Pomagamy dzieciom przetrać zimę

Image

Kolejne zbiórki w sklepach w ramach Akcji „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę” w dniach 14 i 15 grudnia 2017 roku

14 i 15 grudnia 2017 roku (czwartek, piątek) na terenie 4 stalowowolskich sklepów sieci PSS SPOŁEM: Sklep nr 1 Justyna przy ul. Poniatowskiego 26a, Sklep nr 18 LUX ul. Okulickiego 11, Sklep nr 45 JUBILAT ul. Ofiar Katynia 37 oraz Sklep nr 38 przy ul. Siedlanowskiego 5 prowadzone będą zbiórki darów w ramach Akcji „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę 2017”.

Do oznaczonych logo Akcji PDPZ (uśmiechnięte słońce) koszy mieszkańcy Stalowej Woli będą mogli złożyć dary rzeczowe – artykuły spożywcze, słodycze, zabawki, odzież, środki higieniczne, artykuły chemiczne i papiernicze itp.

W sklepach w godzinach od 12:00 do 15:00 Wolontariusze i Przyjaciele Akcji będą zbierać dary, rozdawać ulotki i słoneczka dla darczyńców.

Zebrane produkty będą przekazane przez Sztab nr 3 - MOPS dla rodzin potrzebujących ze Stalowej Woli wskazanych przez instytucje pomocowe, szkoły, przedszkola.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~FireBids

Nowy telewizor za 300 zł? To możliwe! Licytuj przedmioty bez ceny minimalnej, za ile wylicytujesz za tyle masz wejdź na: firebids.pl

~tvx

co to znaczy PRZETRAC?

~jaśka

PRZETRAĆ... Przetracić?

~Bieda

Bieda powrocila, czy Bieda jest Daley, a skied biota sie biedni, bo ich normal nie no ma. Ale inni sie za to lansuja.

~Bieda

Bieda powrocila, czy Bieda jest Daley, a skied biota sie biedni, bo ich normal nie no ma. Ale inni sie za to lansuja.

~właśnie

No to im Trump pogroził paluszkiem aż popierdują!

~@KOSA

Ciesz się ze dali ci podwyżki aż 4 zł bo mój ojciec dostał 2.70 zł.

~ale morda

Wbrew narkomanom i hipisom z PiSowskich ław Polska jeszcze nie zginęła.

~KOSA

Czy ktoś pomyślał o biednych niekiedy samotnych schorowanych emerytach. Ci ludzie już nie mają siły pracować w odróżnieniu od biorców 500+ którym w wielu przypadkach się nie chce i nie opłaca się pracować. Emeryt w 2017r. dostał srednio 4 zł miesięcznie podwyżki do emerytury. Nie wiem czy się z tego śmiać czy płakać.

~POMOC

Pomagajmy dzieciom PRZETRWAĆ ZIMĘ, bo rząd musi pomagać przetrwać zimę temu w Toruniu. Z budżetu państwa do imperium toruńskiego redemptorysty popłynęły przez dwa lata ponad 73 miliony złotych.

Licht

Ja jestem bezrobotnym bez prawa do zasiłku, i dla mnie jakoś nikt nie zbiera datków ani prezentów.

P.S. I nie myślcie że nie myślę o dzieciach.
Myślę. I właśnie dlatego nigdy bym się nie zdecydował na posiadanie dzieci.

~mondry

a 500+ to idzie na przelew? Jeszcze mało?