Zaszczepią za darmo przeciw grypie

Image

W przyszłym roku stalowowolscy seniorzy będą mogli skorzystać z bezpłatnych szczepień przeciwko grypie. Takie szczepienia oferuje już od dawna wiele miast w Polsce.

Osoby po 60 roku życia w wielu miejscowościach naszego kraju mają zagwarantowane bezpłatne szczepienia przeciwko grypie. Taki prezent np. dostają mieszkańcy Tarnobrzega. Tam na szczepionki dla wszystkich seniorów w budżecie miasta na 2017 rok zarezerwowano 50 tys. zł. Stalowowolscy seniorzy prosili o bezpłatne szczepienia podczas spotkań osiedlowych. Ich postulat został uwzględniony, bo pieniądze na ten cel przewidziano w budżecie miasta na 2018 rok.

- Jest założona kwota dotycząca bezpłatnych szczepień przeciwko grypie dla seniorów. Ze względu na to, że wniosek musi przejść formalną ocenę oraz odbywa się to na zasadzie otwartego konkursu, zapis budżetu jest otwarty, mówiący o środkach na programy zdrowotne dla mieszkańców Stalowej Woli. Jest to z dedykacją na program bezpłatnych szczepień przeciwko grypie dla seniorów[/i]- mówi prezydent.

Jeśli chodzi o programy zdrowotne, pieniądze przewidziano też na rzecz Amazonek, na działania rehabilitacyjne, na doposażenie w niezbędny sprzęt Ambulatorium (ok. 1 mln zł) i pomoc szpitalowi, zakup defibrylatorów do 10 autobusów i kilku innych do budynków użyteczności publicznej.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~jkl

A mnie w szkole podstawowej na lekcji biologii uczyli w latach osiemdziesiątych, że nie ma szczepionki na grypę, ponieważ wirus zbyt zmienny jest, aby była skuteczna i tego się trzymam.

~PIETER

ZAMIAST SZCZEPIONEK ZAOFERUJCIE IM WYCIECZKE W GORY CZY NAD MORZE BO WIELU Z NICH JESZCZE NIE BYLA A NIE TRUJECIE GU.......SZCZEPIONKAMI.CI LUDZIE MAJA ZYC JAK NAJDLUZEJ.SZCZEPIONKI TO PO PROSTU LUDOIBOJSTWO.Ludzie obudziecie sie.!!

~PIETER

ZAMIAST SZCZEPIONEK ZAOFERUJCIE IM WYCIECZKE W GORY CZY NAD MORZE BO WIELU Z NICH JESZCZE NIE BYLA A NIE TRUJECIE GU.......SZCZEPIONKAMI.CI LUDZIE MAJA ZYC JAK NAJDLUZEJ.SZCZEPIONKI TO PO PROSTU LUDOIBOJSTWO.Ludzie obudziecie sie.!!

~nop stop

DEPOPULACJA SŁOWIAN

~STANLEY

Znów ten syf oferują.. Ludobójstwo szczepionkowe

~STANLEY

Znów ten syf oferują.. Ludobójstwo szczepionkowe

~FireBids

Nowy telewizor za 300 zł? To możliwe! Licytuj przedmioty bez ceny minimalnej, za ile wylicytujesz za tyle masz wejdź na: firebids.pl

~LEW

To prawda ja też zaszczepiłam się i też miałam zapalenie oskrzeli że aż strach. W starszym wieku ? Co to daje!!!.

Persymona

znajoma po szczepieniu ledwo przeżyła,takie straszne zapalenie płuc dostała zaraz po

~<@>

@ Angel bo cuchniesz czosnkiema

~real

1 raz na koszt miasta a następne za swoje,bo jeśli emeryt się zaszczepi,to już musi co roku,aż do...Wasilewskiej

rsta

A co ze skutkami ubocznymi?
Nie każdy organizm toleruje tą szczepionkę ...

~Angel

A czemu ja się nie szczepie i nie choruje już tyle lat?

~druch

A dlaczego 60 lat a nie np.55 ?