Migotki- błyskotki za 100 tys. zł

Image

Stalowa Wola wreszcie dołączyła do grona miast polskich szykujących się do świąt Bożego Narodzenia. Pojawiły się nowe iluminacje i nowe ozdoby świąteczne.

Duch Bożego Narodzenia w końcu zawitał i do naszego miasta. W niedzielny wieczór na Placu Piłsudskiego rozbłysła choinka. Ozdoby świąteczne rozświetliły nasze miasto. Mieszkańcy Stalowej Woli kolejny rok z rzędu podziwiają błyszczące i mieniące się kolorami iluminacje. A wśród nich znalazły się anioły, prezenty, bucik, bombki, łabędź (w lecie obsadzony kwiatami), napis Stalowa Wola, ogromny paw (nowość), Mikołaj w samolocie (nowość), ciuchcia. Kolorowe ozdoby pojawiły się także nad świeżo wyremontowaną ulicą Poniatowskiego. Rozświetlone miasto cieszy i raduje serce tych małych, i tych dużych mieszkańców Stalowej Woli.

W tym roku, jeszcze w lipcu, radni miejscy na „otoczenie okołobożonarodzeniowe” przeznaczyli 100 tys. zł, bo za ciekawymi instalacjami warto rozglądać się dużo wcześniej, ponieważ im bliżej świąt, tym drożej i mniej ciekawsza oferta. Teraz całe miasto prezentuje się nie gorzej niż miejscowości, którym jeszcze kilka lat temu zazdrościliśmy oprawy świątecznej.

Materiał video

Przewiń do komentarzy



















































Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~Ingrid

Chcesz pożyczyć i nie wiesz skąd wziąć prawdziwą pożyczkę?
Chcesz założyć firmę, ale nie masz kapitału?
Czy z jakiegoś powodu musisz ubiegać się o pożyczkę?
Czy potrzebujesz pożyczki świątecznej.

Twoja nadzieja jest w końcu tutaj, ponieważ Elena Nino zapewnia szybkie i niezawodne pożyczki, ich usługi są w 100% autentyczne i gwarantują uzyskanie pożyczki podczas składania wniosku, skontaktuj się przez e-mail i zatwierdź dzisiaj pod adresem: elenanino0007_(at)_gmail.com

Dziękuję i niech cię Bóg błogosławi
ZAUFANIE
Ingrid

~Ingrid

Chcesz pożyczyć i nie wiesz skąd wziąć prawdziwą pożyczkę?
Chcesz założyć firmę, ale nie masz kapitału?
Czy z jakiegoś powodu musisz ubiegać się o pożyczkę?
Potrzebujesz pożyczki świątecznej?

Twoja nadzieja jest w końcu tutaj, ponieważ zapewniamy szybkie i niezawodne pożyczki, nasza usługa jest w 100% autentyczna i gwarantuje uzyskanie pożyczki podczas składania wniosku, skontaktuj się przez e-mail i zatwierdź dzisiaj pod adresem: elenanino0007_(at)_gmail.com

Dziękuję i niech cię Bóg błogosławi
ZAUFANIE
Elena Nino

~Benita Shila

Nazywam się pani Benita Shila, mieszkam w USA i teraz warto żyć wygodnie dla mnie i mojej rodziny i naprawdę nigdy w życiu nie widziałem, by dobro było mi okazywane tak często, ponieważ jestem mamą walczącą z trójką dzieci i mam przeżywał poważny problem, ponieważ mój mąż miał straszny wypadek w ciągu ostatnich dwóch tygodni, a lekarze twierdzą, że musi przejść delikatną operację, aby mógł znowu chodzić, a mnie nie stać na rachunki za operację, więc poszedłem do banku po pożyczkę i odmawiają mi stwierdzenia, że ​​nie mam karty kredytowej, stamtąd biegnę do mojego ojca, a on nie był w stanie pomóc, kiedy przeglądałem Yahoo Answers i natknąłem się na pożyczkodawcę Panie Richard Edward, który udziela pożyczek po przystępnych stopach procentowych i słyszałem o tak wielu oszustwach w Internecie, ale w tej mojej rozpaczliwej sytuacji nie miałem innego wyjścia, jak tylko spróbować i, co zaskakujące, było to jak sen, ja otrzymałem pożyczkę w wysokości 35 000 USD i spłaciłem za operację mojego męża i dziękuję BOGU dzisiaj, że jest w porządku i może chodzić i pracuje, a brzemię już tak bardzo na mnie ciąży i możemy dobrze karmić, a moja rodzina jest dziś szczęśliwa i powiedziałem sobie, że będę głośno krzyczeć do świata cudów BOGA do mnie za pośrednictwem tego BOGA, który boi się pożyczkodawcy, pana Richarda Edwarda, a ja doradzę każdemu, kto naprawdę i poważnie potrzebuje pożyczki, aby skontaktował się z tym BOGIEM bojącym się mężczyzną za pośrednictwem poczty elektronicznej cityfinancingservice_(at)_gmail.com dla tego mężczyzny dla mnie.

Dzięki
Pani Benita Shila,
Mój osobisty e-mail bintashila_(at)_gmail.com

~Miss Rose

Szukasz kredytu biznesowego, osobistego, hipotecznego, samochodowego, pożyczek, pożyczek konsolidacyjnych, pożyczek niezabezpieczonych, kapitału podwyższonego ryzyka itp. Czy masz pożyczkę z banku lub konfigurację finansową odrzuconą lub większą? powodów, nie rób swoich rozwiązań pożyczkowych! Jestem Miss Rose, prywatna pożyczkodawca, udzielająca pożyczek firmom i osobom fizycznym z niską i przystępną stopą procentową w wysokości 2%. Zainteresowany? Skontaktuj się z nami w celu obsługi pożyczki po przeniesieniu w ciągu 48 godzin. Kontakt: missroseloanfirm_(at)_hotmail.com lub whatssap +2348119178323

~Ashton

Złóż wniosek o szybką pożyczkę !!!!!!!!!

Szukasz środków na spłatę kredytów i długów? Czy masz kłopoty z niezapłaconymi rachunkami i nie wiesz, dokąd się udać lub gdzie się zwrócić? A co ze znalezieniem renomowanej firmy zajmującej się konsolidacją zadłużenia, która może pomóc w zmniejszeniu miesięcznych rat, tak abyś miał przystępne opcje spłaty, a także przestrzeń do oddychania, gdy nadejdzie koniec miesiąca, kiedy rachunki będą musiały zostać zapłacone? Ashtondillonfirms Loan home is odpowiedź. Zmniejsz płatności, aby zmniejszyć obciążenie miesięcznych wydatków. W przypadku zainteresowania prosimy o e-mail: ashtondillon250_(at)_gmail.com

~Ziraat Loans

Dzien dobry, jestes przedsiebiorca czy osoba prywatna? Czy przezywasz kryzys finansowy, czy potrzebujesz funduszy na rozpoczecie wlasnej dzialalnosci? lub na splate innych pozyczek? skontaktuj sie z nami na e-mail: ziraatloans_(at)_gmail.com, aby uzyskac pozyczke. Oferujemy pozyczki klientom ze zlym BIK i innymi wpisami w bazach danych.

~Leszek Bajer

Czesc wszystkim. Jesli nadal potrzebujesz pozyczki i nie wiesz, gdzie ja uzyskac, a Twój bank odmawia udzielenia pomocy, poniewaz jestes w rejestrze. skontaktuj sie z senatorrpwalter_(at)_hotmail.com, aby uzyskac pozyczke. Nazywam sie Leszek Bajer (leszekbajer4@gmail.com) i otrzymalem od niego prywatna pozyczke.

~Garanti Loans

Czy nadal potrzebujesz pozyczki i nie mozesz jej uzyskac od banku i innych instytucji finansowych, poniewaz masz negatywnych komorników i jestes w trakcie egzekucji? Pomozemy Ci z pozyczka. Skontaktuj sie z nami pod adresem Garanti Loans pod adresem garrantiloans_(at)_gmail.com w celu uzyskania pozyczki. Pomozemy ci z pozyczka.

~Ziraat Loans

Dzien dobry, jestes przedsiebiorca czy osoba prywatna? Czy przezywasz kryzys finansowy, czy potrzebujesz funduszy na rozpoczecie wlasnej dzialalnosci? lub na splate innych pozyczek? skontaktuj sie z nami na e-mail: ziraatloans_(at)_gmail.com, aby uzyskac pozyczke. Oferujemy pozyczki klientom ze zlym BIK i innymi wpisami w bazach danych.

~daniel

Dzień dobry,

Złóż wniosek o szybką i wygodną pożyczkę na spłatę rachunków i rozpoczęcie nowej działalności lub refinansowanie projektów po najniższej stopie procentowej 3%. jeśli zainteresowani skontaktują się z nami dzisiaj, pod poniższą informacją pod adresem e-mail firmy lub numerem telefonu firmy poniżej, aby umożliwić nam kontynuację.

skontaktuj się z nami dzisiaj na ten e-mail: (danielsilva59491@gmail.com) lub WhatsApp: + 218922182398, aby uzyskać więcej informacji.

Oczekuje, że usłyszy od ciebie tak szybko, jak to możliwe.

Dziękuję i miłego dnia .
Pan Danniel Silva.

~pamelarosa

Czy potrzebujesz pilnie pożyczki? Czy jesteś w kryzysie finansowym? Nie martw się więcej, ponieważ rozwiązanie jest tutaj. Skontaktuj się ze mną już dziś w sprawie wszelkiego rodzaju pożyczek w pamelarosaflores11_(at)_gmail.com lub co się ze mną dzieje na +16043053625

~Sokoto

Nazywam się Sokoto Jestem z Polski Przyszedłem na stronę, aby wspomnieć o tym, jak dostałem pożyczkę w wysokości 50 000 euro od firmy pożyczkowej Stella Rene, która jest najlepszą i wspaniałą firmą pożyczkową tutaj w moim kraju, a także chcę skorzystać to okazja, aby poinformować każdego, kto jest w kryzysie finansowym, że Stella Rene jest prawdziwą i legalną firmą pożyczkową, a dziś ja i moja żona jesteśmy bardzo zadowoleni, ponieważ nasze problemy zostały rozwiązane i bardzo dziękujemy jej, a oto adres kontaktowy na adres e-mail firmy pożyczkowej Stella Rene poniżej (mrsstellareneloanfirm1@gmail.com) skontaktuj się teraz z firmą, aby uzyskać bezpieczną pożyczkę na rozpoczęcie działalności gospodarczej lub spłatę długu, lub co za problem, który możesz znaleźć sam, a to gwarantuje 100% bezpieczeństwa i zabezpieczyć dzisiaj pożyczkę od niej.

Sokoto

~mieszkaniec

Te zdjecia sa przepiekne ale czy na pewno bedziemy mieli te pieknosci w naszym miescie, oto jest pytanie?

~Bishop Berry

Nie możesz uwierzyć, że dostałem pożyczkę w wysokości 300 000 CZK. Szukałem pożyczki przez ostatnie 2 lata, dopóki nie będę zależny od pożyczkodawcy. Chociaż nie było tak łatwo zatwierdzić pożyczkę, ponieważ wiesz, że nic dobrego nie jest łatwe. Ale za tydzień dostałem kredyt i zanim się zorientowałem, pożyczyłem pożyczkę. Proszę, przyjaciele, to jest świadectwo, które sprawia, że wierzysz, że ten wierzyciel jest uprawniony. Skontaktuj się z nami pod adresem bishopberrysmith_(at)_gmail.com

~Maciek

pis siejąc nienawiść rozbija rodziny, przestałem z rodziną przychodzić do moich rodziców od kiedy zaczęli rządzić, bo miałem dość słuchania argumentów z TV Trwam I Radia Maryja oraz Gazet Polskiej, trwa to parę już lat, żebyście szczeźli sk...., żeby wam nasrano na grobie

~MARIA

Nazywam się Maria Markova i otrzymałem pożyczkę od pana Davida Collinsa. Jestem zaskoczony moim sercem i pełen radości. Dziękuję, panie David Collins, za dotrzymanie słowa i umożliwienie mi powrotu do domu i rozpoczęcia nowej działalności.

Potrzebowałem pożyczki na opłacenie czynszu i założenia firmy, niestety nikt nie mógł mi pomóc z funduszami z powodu mojego złego kredytu. kiedy czytałem o kredycie na tej stronie widziałem, jak serce dotyka postu od ludzi, którzy dostali pożyczkę od Davida Collinsa. Byłem oszołomiony i szybko wysłałem e-mail do Davida Collinsa (19dc1964@gmail.com) i poprosiłem o pożyczkę w wysokości 350 000,00 euro. Nigdy nie widziałem tak dobroci, jaką mi się podoba, ta firma jest dobrą organizacją, są pełne szacunku, uczciwe i nie mówią tego, czego nie mogą. Szczerze dostałem kredyt. nie bój się tracić nadziei, nie myśl, że to coś więcej niż jakiekolwiek kłopoty finansowe, z którymi mógłbyś sobie poradzić, zapewniam cię w 100%, że jak tylko skontaktujesz się z tą firmą, będą naprawdę pomagać tak szybko, jak to możliwe.

Czytasz ten post, wiem, że wielu zostanie online. Założę się, że nigdy nie będziesz żałować kontaktu z tą firmą, mają dobre serce, aby zaspokoić potrzeby i zawsze dotrzymywać słowa. Spróbuj skontaktować się z tą firmą i poproś o przesłanie jej na 19dc1964_(at)_gmail.com i podziękuj mi później.

~milan

Nazywam sie Mrs, Rugare Sim. Mieszkam w Cape Town i jestem dzis szczesliwa kobieta? i powiedzialem sobie, ze jakikolwiek pozyczkodawca, który uratuje mnie i moja rodzine przed nasza zla sytuacja, polece kazda osobe, która szuka dla niego pozyczki, dal szczescie mnie i mojej rodzinie, potrzebowalem pozyczki w wysokosci 300 000,00 $ aby zaczac moje zycie od poczatku, poniewaz jestem samotna matka z dwójka dzieci, spotkalem tego uczciwego i BOGA, obawiajac sie pozyczkodawcy, który pomógl mi z pozyczka w wysokosci 300 000, 00, jest BOGIEM obawiajac sie Osoby, jesli potrzebujesz pozyczki i bedziesz splacic pozyczke, prosze o kontakt, powiedz mu, ze to pani, Rugare Sim, która cie do niego odsyla. kontakt, przez e-mail: (helpboard5526@gmail.com) Dziekuje whatsapp +17372105683

~omega

Ponúkame pôžičku s nízkou úrokovou sadzbou 2% a s kolaterálom a bez kolaterálu ponúkame osobné pôžičky, úvery na konsolidáciu dlhov, rizikový kapitál kapitál, podnikateľský úver, vzdelávací úver, hypotéku alebo úvery z akéhokoľvek dôvodu. "

Avšak naša metóda ponúka možnosť špecifikovať výšku potrebného úveru a tiež trvanie, ktoré si môžete dovoliť, dáva vám skutočnú šancu získať finančné prostriedky, ktoré potrebujete!

Kontaktujte nás teraz na adrese omegacreditcompany_(at)_gmail.com

~acampora

Nazywam się Gina Acampora i mówię teraz jako najszczęśliwsza osoba w całym dzikim świecie i powiedziałem sobie, że każdy pożyczający, który uratuje moją rodzinę przed naszą złą sytuacją, podam to imię całemu światu i jestem taki Z radością mogę powiedzieć, że moja rodzina powróciła na dobre, ponieważ potrzebowałem pożyczki w wysokości 100 000 USD, aby zacząć życie od nowa, ze względu na mój zawód, ponieważ jestem samotną mamą, z 4 dziećmi i całym światem wydawało się, że to było wiszące na mnie, dopóki nie spotkałem BOGA wysłanego pożyczki Firma, która zmieniła moje życie i mojej rodziny, BOGA obawiając się firmy, Nora Mildred, była zbawicielem BÓG wysłanym, by uratować moją rodzinę z pożyczką 100 000 USD skontaktować się z nią noramildred.loan_(at)_hotmail.com

~PIETER

oto pelny email: piotrkdelta_(at)_interia.pl dziekuje i przepraszam za blad.No i WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI SWIAT BOZEGO NARODZENIA,REALIZACJI ZAMIERZONYCH planow na rok 2018 ,duzo zdrowia ,wytwalosci w podejmowania odwaznych decyzji dla Pana Prezydenta Stalowej Woli Luliusza Nadbeznego oraz wszystkich mieszkancow Stalowej Woli.

~PIETER

PANIE PREZYDENCIE.TE LAMPKI SA BARDZO LADNE ALE JAK NIE MA PAN CO ZROBIC Z PIENIEDZMI TO MI SIE JE PRZYDADZA.POTRZEBUJE ICH NA MIESZKANIE BO GROZI MI BEZDOMNOSC .PRZEZ BRAK SWOJEGO KATA MAM PROBLEM ZE ZNALEZIENIEM DZIEWCZYNY A MAM JUZ 40 LAT...JAK TO DALEJ BEDZIE NIE WIEM...NA RAZIE SYSTEM W KTORYM ZYJEMY MNIE PO PROSTU NISZCZY !!CI KTORYM JUZ SIE DOBRZE ZYJE I MAJA WILLE ,PO KILKA MIESZKAN,LADNE AUTA,ZALOZYLI RODZINY.ZAMKNELI SIE W SWOICH DOMACH I NIKT ICH NIE OBCHODZI A PRZECIEZ PRZECHODZIMY KOLO SIEBIE CODDZIENNIE ,MIJAMY SIE W DRODZE DO SKLEPU CZY DO PRACY I JESTESMY POLAKAMI WIEC POWINNISMY SIE RAZEM TRZYMAC.CI KTORZY CHCIELIBY MNIE W JAKIS SPOSOB WESPRZEC FINANSOWO PODAJE ADRES EMAIL.ODPOWIEM NA KAZDE PYTANIE,ZYCIE TO NIE BAJKA.JESLI KTOS WYLANDUJE NA BRUKU BEDZIE JUZ ZA POZNO ZEBY TAKIEJ OSOBIE POMOC.oto moj email: piotrkdelta"interia.pl

~karolina

Jaka szkoła polityczna takie gospodarowanie.

~gux

Oby ci, ktorzy przejrzeli na oczy zobacza, ze obecny prezydent dba glownie o swoj wizerunek polityczny. Jemu marzy sie zupelnie inne miejsce. Czuc w kosciach, ze finanse miasta sa w coraz gorszym stanie.

On sie stad zwinie, ale starzejace sie w zastraszajacym tempie miasto zostanie z dlugami i staruszkami na ulicach.

manukun

@obiektywny
Na projekt uczelniany warty ponad 100 mln zł miasto wydało kilkanaście mln. Duże dofinansowanie - rzędu 85% powodowało, że rocznie oddawaliśmy kolejną instytucję - KUL, politechnika, biblioteka, laboratorium. Wydaliśmy na ten cały projekt mniej niż na obecnie budowany "tunel".

Zadłużenie miasto wynikało z budowy infrastruktury na dużą skalę: uzbrojenie terenu huty wiązało się z budową blisko 10 km dróg dostosowanych do ciężkiego sprzętu, z pełnym uzbrojeniem. Tu też mogliśmy liczyć na niezłe dofinansowanie. Do tego należy doliczyć rozebranie niemal połowy ulic miejskich z powodu wymiany rur. Żeby nie zamykać ulic kilkukrotnie, wzięliśmy spory kredyt na pełny remont.

Niewiedza komentujących mnie przeraża. Długi Szlęzaka nie wzięły się z ławek w parku czy pomnika na rondzie. Wzięły się z dużych inwestycji przeprowadzonych w czasie największego kryzysu miasta. Niektórzy zdają się zapominać, że w 2004 roku huta upadła i wyschnęło źródło pieniędzy na wszystko.

~minolta

Mnie bardzo brakuje prawdziwych elementów bożonarodzeniowych w postaci wołu, osłów i baranów. Jakoś tej symboliki pan prezydent unika czy co? Paw jest ozdobą nie choinkową, swiąteczną a magistracką, wystarczy nam jeden z placu Wolności 7!

~mgr

allo - Jeśli już już zamierzasz zabrać głos to proponuję pisać poprawnie , nie Zbydniowiu tylko Zbydniowie.

~allo

Buraki nie zrzędżcie tak bo nawet w Zbydniowiu są ozdoby na słupach.

~mol

Okazało by się, że zachłanna STAL sama sobie stryczek ukręciła na głowę umiech.

~mol

OO to u nas przydał by się taki komisarz. Zaczął by od wycięcia dotacji dla Stali a później sprzedał by prywatnemu jakiemuś to PCPN. To było by piękne. Nie mogę się doczekać.

manukun

Ehh. Ile razy mam jeszcze powtarzać, że miasto tych starych kredytów nie spłaca, tylko bierze nowe pożyczki na ich spłatę. W przyszłym roku dług miasta powinien zmniejszyć się do ok. 40 mln, a tymczasem wzrośnie o 100 mln zł do rekordowej kwoty 170 mln.

Na spłacaniu kredytu starego kredytem nowym tracimy rocznie kilka milionów złotych. Te pieniądze zamiast zostać wydane na nowy blok mieszkalny, trafiają do banków.

Samorząd nie zbankrutuje, bo działa RIO. Popatrz na przypadek Dębicy - tam wszedł komisarz, bo miasto stało się niewypłacalne. Wycina z budżetu wszystkie przywileje finansowe - zaczyna od dotacji dla stowarzyszeń.