17- latek wyskoczył z 6 piętra wieżowca

Image

17- letni chłopak wyskoczył z 6 piętra wieżowca w Stalowej Woli. Upadek przeżył…

Do zdarzenia doszło we wtorek 19 grudnia 2017 roku. Jak udało nam się ustalić chłopak od niedawna leczył się na depresję. Przyjmował w związku z tym leki. Feralnego dnia przebywał w domu wraz z rodzicami. Około godz. 10:30 podszedł do okna i wyskoczył przez nie. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w jednym z wieżowców na Alejach Jana Pawła II. Chłopak spadł na trawnik. Przeżył.

Na miejsce przyjechała policja i karetka pogotowia. 17- latek był przytomny, samodzielnie oddychał. Ratownicy medyczni podali mu tlen i przenieśli go do karetki. Tam udzielano mu pierwszej pomocy. Poszkodowanego po kilkunastu minutach odtransportowano do stalowowolskiego szpitala.

Teren, gdzie upał po skoku ogrodzono taśmami. Na miejsce wezwano grupę policyjnych techników.

17- latek zmarł w szpitalu około 1,5 godziny później...

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~Jej

Maszynista cieciu kolorowy. Ciekawe jak by ktoś z twojej rodziny skoczył. Też byś takie głupoty pisał i nie mieszaj tragedii ludzkiej do polityki, bo jesteś upośledzomy umysłowo.

~Tadek

Jakie problemy moze mieć 17sto latek przecież to dziecko jeszcze.... chciał skoczył jego wybór jednego świra mniej szkoda tylko rodziny

~siwy

:(

maszynista

Moze miał dosyc PO PISu.Pewnie w szpitalu go umiescili w pokoju i nie przeswietlili.

~Dana

Do men - realistyczna, kochanieńki.

~mnie

co za dzień a mnie dziś wrombal się samochod w ogrodzene na posesie zniszczyl 3 przensla dobrze ze kierowcy nic się nie stało leko glowe uderzyl obylo się bez policji na energetykow

~men

Dana jaka Ty Jesteś żałosna osoba -żal .........

~mieszkanka

Liczi - a po polsku możesz???????

jazda

~Jacek co ma do tego rząd hejterze, który znajduje w internecie i kopiuj/wklej??. To co młody by politykiem, że mieszasz sprawy tragedi??

~Bela

Liczi - albo pisz po polsku albo w ogóle - analfabetyzm na maksa.

~morales

A eseista kubański by przeżył.Moze gdyby go do jeżowego zawiezli?

~emil

z relacji wynika ze jakby nie zabierali go do stalowowolskiego szpitala to by żył

~Kiwi

Liczi, a teraz poprosimy, to samo jeszcze raz. Tylko tym razem używaj przecinków i nie ćpaj tyle. smiech2

~Liczi

A dzis wypadek na okulckiego kolo sloneczka bylem swiadkiem czekal is godzine z wielkopolski laska az przyjedzie Policja a w miedzy czasie przejechaly dwa radiowozy karet ka i Policja i nic zero zatrzymania samochod na srodku drogi to dopiero zagrozenie po godzinie nad jechal radiowoz karetka straz zakrecali butle z gazem w samochodzie a jak by wyjebalo wczesniej Co to za patole ta Policja ja pierdole znoeczulica

~Dana

Beznadziejne miasto to i beznadziejni w nim ludzie żyją.

~Dana

Beznadziejne miasto to i beznadziejni w nim ludzie żyją.

~Dana

Beznadziejne miasto to i beznadziejni w nim ludzie żyją.

~Dana

Beznadziejne miasto to i beznadziejni w nim ludzie żyją.

~hub

Ja pierdziele. Widziałem go, dziś jak wychodziłem ze szpitala jego wwozili. Szkoda chłopaka. Stalowa miasto samobójców...

~Dana

Do mała mi...rodzina sobie poradzi lepiej bez tego chłopaka jak z nim na świecie z chorą głową. Taki co chce umrzeć niech umiera bo życie z chorym umysłowo szybko by znudziło nie tylko rodzinę ale i wszystkich wkoło.

~Dana

Do igrekzet....łatwiej jest manipulować ludźmi z problemami narkotykowymi więc nikomu nie zależy żeby robić porządek.

~Mała mi

Piszecie głupoty, a za kilka dni ktoś z rodziny wejdzie i będzie zastanawiał się gdzie podziało się człowieczeństwo i co to za skurwysyństwo.
Chłopak który się zabił, nie przeczyta waszych sarkastycznych komentarzy.
Przeczyta to załamana jego głupotą rodzina, i każde takie gówno będzie wbijało im kolejny gwóźdź do trumny!
tak znam to z autopsji, niestety.
Najszczersze kondolencje dla rodziny.

~Dana

Do niezal....życie to nie bajka, każdego dnia trzeba brać je jak byka za rogi. Kto nie potrafi niech skacze . Samobójców nie powinno się ratować.

~...

Niektóre komentarze są na tragicznym poziomie. Zero współczucia i żarty. Ludzie dajcie sobie spokój... uszanujcie Rodzinę i samego zmarłego...

~RapFan

Tak się bawi, tak się bawi ZetKaeS!

~Hugo

Każdemu kto leczy się na depresję, przy pomocy tzw. leków, radzę przeczytać książkę, "Skutek uboczny śmierć". Mnóstwo przypadków samobojstw, jest spowodowanych wlasnie, przez takie "leki", tylko nikt o tym głośno nie mówi.

~XDDDD

Kto nie skacze ten z policji

~XDDDD

Kto nie skacze ten z policji

~niezal

Tacy ludzie nie myślą o rodzinie ,przyjaciołach tylko fru jeb na glebę i po problemach , a reszta niech się martwi . I my mamy współczuć ? To są egoisci i tchorze .Szkoda tylko rodziców ...

~Lili

Może miał problemy z którymi nie dał sobie rady a nie od razu narkotyki.Wielkie wyrazy współczucia dla rodziny chłopaka, Wielki smutek i żal