Kolejny akt oskarżenia dla pedofila

Image

Mariusz C. z kolejnymi zarzutami! Prokuratura Rejonowa w Stalowej Woli skierowała do Sądu Okręgowego w Tarnobrzegu akt oskarżenia…

Mariuszowi C. grozi od 3 do 15 lat więzienia. 16 listopada 2017 roku Sąd Okręgowy w Rzeszowie zdecydował o umieszczeniu Mariusza C. w Krajowym Ośrodku Zapobiegania Zachowaniom Dysocjacyjnym w Gostyninie. Wyrok nie jest prawomocny. Tymczasem 22 grudnia Prokuratora Rejonowa w Stalowej Woli skierowała do Sądu Okręgowego w Tarnobrzegu akt oskarżenia.

40- letni Mariusz C. za kratami za czyny pedofilski spędził już 15 lat. Mimo wcześniejszej decyzji sądu być może kolejnych lat swego życia nie spędzi w Gostyninie, lecz w więzieniu. O tym zdecyduje wkrótce sąd.

Przypominamy: Mariusz C. po wyjściu z więzienia w Załężu był pod czujnym okiem policji. Każdego dnia funkcjonariusze sprawdzali co u niego słychać. W tym czasie dyrektor więzienia złożył wniosek o zastosowanie wobec pedofila „ustawy o bestiach”. Mężczyzna nie dał o sobie zapomnieć, bo po wyjściu z więzienia nadal by aktywny. Kilka miesięcy później, 11 kwietnia 2017 roku, został zatrzymany przez funkcjonariuszy policji ze Stalowej Woli. Zostało mu postawionych 10 zarzutów, zarówno dotyczących stosowania czynnego oporu wobec funkcjonariusza policji, jak i gróźb karalnych, a także gróźb skierowanych wobec innej osoby, składanie fałszywych zeznań oraz zarzut podżegania do utrwalania zdjęć nagiej osoby małoletniej z użyciem podstępu. Teraz Mariusz C. może za recydywę posiedzieć jeszcze nawet 15 lat. Prokuratura Rejonowa w Stalowej Woli, w toku gromadzenia dowodów w sprawie, zezwoliła na publikację zdjęć pedofila w mediach. Okazało się, że mężczyzna udając reportera ogólnopolskiej gazety próbował nakłonić trzy 11- latki do pozowania mu. Usiłował wciągnąć je nawet do auta. Na szczęście dziewczynki były na tyle rozsądne, że odmówiły i uciekły. Na podstawie zeznań postawiono mężczyźnie trzy nowe zarzuty: usiłowania doprowadzenia podstępem małoletnich poniżej 15 roku życia do poddania się innej czynności seksualnej. Dziewczynki rozpoznały pedofila na zdjęciu. Mariusz C. nie przyznał się do winy, ale akt oskarżenia 22 grudnia 2017 roku trafił do sądu.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~Ciekawy

Czyżby to Mariusz Czochara?

~Lober

A co na to jego przelozony i paarafianie?

~sami swoi

jebac peta
hehe

jazda

pęksa ty cwelu

~Babka

Mam pytanie: ile lat po swieceniach?

~ciang

sznurek i po zboku, zero problemów

jazda

Pęksa, ty pedofilu jebany co młode dzieci gwałci. Pójdziesz na stałe do choroszczy i gostynina. Tam ciebie wypendzlują i odechce ci się zboczeńcu robić krzywdę dzieciom.

jazda

Pęksa, ty pedofilu jebany co młode dzieci gwałci. Pójdziesz na stałe do choroszczy i gostynina. Tam ciebie wypendzlują i odechce ci się zboczeńcu robić krzywdę dzieciom.

jerycho60

jedyne lekarstwo to kastracja umiech

~Maszynista

Ktos doniosk na mnie.Byli u mnie i wszystko przeszukali.Mam dozor policyjny.Jak pojde w odsiadke to dorwie tego konfidenta i jaja skopie.

~Maszynista

Ktos doniosk na mnie.Byli u mnie i wszystko przeszukali.Mam dozor policyjny.Jak pojde w odsiadke to dorwie tego konfidenta i jaja skopie.

~małolata

To nie pamiętasz już maszynisto jak było? Małego ptaka masz nawet dla dziewicy.

~maszynista

nie dajesz już dupy?

~Małolata

3mam się maszynisto.

~maszynista

nie boję się, niech przychodzą
#teammariusz

~Mietek

Tego pekse to chyba wszyscy znaja w stalowej I az dziw bierze ze udaje sie mu kogos zbajerowac

~oszołomie

maszynista.. nie zdziw się jak po świętach przyjdą do Ciebie kolędnicy z gwiazdką .....na legitymacji służbowej.

~maszynista

Mariusz, jestem z tobą, pamiętam te wspólne noce. 3maj się

~Kgtyj

Na siłę szukają zarzutów na niego zwykła nagonka!

~kolejarz

Twoja stara mu dała, pewne info, ty jej nie zaspokajasz to poszła do pedofila.

maszynista

Z tego co wiadomo to sama mu dała d....Potem wygadała sie rodzinie co robiła i rodzina nakłoniła ja zeby to zglosic.