Wypadek na dużym rondzie

Image

W sobotę 23 grudnia doszło do zderzenia dwóch samochodów, wskutek którego bus przewrócił się na jeden z boków. Jedna z uczestniczek wypadku trafiła do szpitala...

Zderzenie miało miejsce na skrzyżowaniu Al. Jana Pawła II z Komisji Edukacji Narodowej około godz. 21:00. Jak wynika z relacji świadków kierujący busem marki Renault wymusił pierwszeństwo przejazdu zderzając się z osobówką marki Toyota.

Oba pojazdy poruszały się na niżańskich numerach rejestracyjnych. Wskutek zderzenia bus przewrócił się na bok. Jedna osoba została ranna.

Na skrzyżowaniu nie działa sygnalizacja świetlna. Od wielu godzin padał deszcz utrudniając jazdę. O wypadek więc nietrudno...

Przewiń do komentarzy




























Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~men

jutro tam jestem i będziesz jak ten pies mi wszystko w zębach przynosił-;)- i do wozu z gnojem mi zakupy zaniesiesz buchahahhaha

~men

cwel to Cie zrobił- i przyjadę nie pękaj psi bobku

~omen

tak myslałem kupa w majtach? Dawaj dawaj przyjedź wozem z gnojem umiech cwelu

~men

po jakim mieście szmato jebana?- szacun ze pracujesz w mrówce- to szczyt jak możesz osiągnąć w życiu- może kiedyś awansujesz i nie będziesz już klientom pokazywał gdzie leżą farby buchahahahah- frajerem sie urodziłeś i taki zdechniesz.

~omen

Ty to jesteś niezły debil, wchodzi na forum Stalówki, jeździ po mieście. Coś mi się wydaje, że zazdroscisz i to własnie Ty jestes jebanym wieśniakiem co mieszka na wypizdowie i jedyna rozrywka to ruchanie krowy albo prosiaka. Pracuję w mrówce wpadnij pokażę Ci co taki wsiok jak ja potrafi. Chyba, że nie masz jaj cwelu jebany. Twoja matka to szmata, twój stary daje dupy na roksie, żebyś miał co jeść wieprzU jebany. Ogólnie to ciąg się i pamiętaj, że przed spaniem stary ci do wanny wchodzi. JEBAŁ CIE PIES! Tak masz racje obrażamy ludi bo tacy jak Ty powinni być zabijani przy urodzeniu. Grypsy masz jak dziecko w podstawówce więc już wiem kim jesteś. jebać RNI

~men

a propo- moi kochani mieszkańcy Stalowej Woli brawo za zniszczenie pawia - także Jesteście najlepsi;))))- dobrej nocki;)

~men

Hahah- Twoja stara to musiała nieżle śniegu wpi..lić żeby takiego bałwana urodzić- tym swoim śmiesznym komentarzem co chcesz pokazać - bo co prawda boli że tylko ludzi obrażacie a sami Jesteście totalnymi wieśniakami ? ten artykuł jest o wypadku - ale wchodzą takie debile jak Ty, wypierdki społeczne i tylko ludzi atakują - dobrze że nikomu nic sie nie stało w tym wypadku - ale Wam to mało - bo tablice były RNI to "jedziemy" . poziom naprawdę żałosny- ale cudów od wielowieśniaka nie ma co wymagać.

~Hahah

Ten Man to niezły debil. Chyba nikt Cię nie kocha. Najlepsze są te pauzy, które dodaje co to ma byc? Hahaha. Szkoda, że Cię Stara nie zajebała jak zobaczyła, że z pizdy wyszło jej gowno zamiast dziecka. Podniecaj się dalej.
Pierwszy i ostatni komentarz.
Bez odbioru słonko, buziaki.

~Ofelia

Jakie " duże rondo" ? Jak by to było normalne rondo to by nie było tylu wypadków, ale gminu nikt nie słucha, naważniejsza jest WŁADZA, ona wie lepiej.

~men

o jaka gwiazda się trafiła - ( pewnie rodzina tego drugiego debila)- a skąd Wiesz zę pod TESCO wycieraczki sprzedają? - a stąd że to Twój rodzinny biznes- bo do innej pracy takiego zera bu nikt nie wziął- lubię czytać takie wypocinki jak Twoje - takie nic o niczym - bo co Ty innego mozesz napisać? jak chcesz ze mną polemizować( pewnie nawet nie wiesz co to znaczy) to napisz coś z sensem a nie obrażasz ludzi - bo ja nie obrażam - tylko bronię - bo Wy "miastowe" wiecznie obrażacie ludzi z Niska- także pisz ale z sensem- pozdrawiam

~OLA

A ty w swoje drzewo patrzyłeś? Tak twoja babka mojemu dziadkowi opierdalała kabana właśnie w tej stajni i najlepiej to jak brała z dupy do buzi. Teraz pewnie sprzedajesz wycieraczki pod TESCO hahahahaa.

~men

aleś wypocił- gniocie jeden -chciałbyś być takim idiotą jak ja- może wtedy coś byś w życiu miał, osiągnął- a tak to Jesteś zwykłą szmatą i tyle- bo tu ludzie piszą na pewnie temat - ale Ty Jesteś za głupi zeby to zrozumieć)- a Ty wypociłeś co wypociłeś - Jesteś kozak;)- czekam co dalej napiszesz

~do MEN

Marna prowokacja szczeniaku. Jesteś idiotą

~men

a i przeglądnij swoje drzewo genealogiczne( o ile takie macie) - bo może sie okazać ze twój dziadek stajennym był u mojej rodziny

~men

człowieku nie myl pojęć- ("wydurniasz")- bo co prawde piszę - czepiacie sie wieśniaku ludzi bo maja tablice RNI- a Wam słoma z butów wystaje - a od mojej rodziny z daleka - przynajmniej z dziada pradziada pochodzimy z pięknego miasta - które wieki istniało - wieśniaku z wsi PŁAWO- a propo mi Ciebie nie zal bo widać coś człowieczku napisał- to żeś mi pojechał- wieśniak i to mały zasłób słów

~do MEN

Współczuje Ci, jest mi Cię żal. Zamiast siedzieć z rodziną mieszczuchu wydurniasz się na forum.

~xyz

https://i.makeagif.com/media/12-26-2017/uQuWtJ.mp4

~xyz

Balkoniarze spokój!!!
Wróciliście już od rodziców ze wsi? ....

~men

Zaraz ,zaraz gdzie do miasta ? Hmm to wielowies to jest to miasto-buchhaaachaa,

~Greg

Spotkałem ostatnio rni które włączało kierunkowskaz w lewo skręcało w prawo , teraz zrozumiałem ze jest to normalne.

~ziuta

"men" i inne buraki przyjechały do miasta i się pogubiły, bo ulice duże. na wsiowych gruntówkach jeździ się inaczej.... hi hi!!

~men

a sorki bo jeszcze zapomniałem się spytać które to już pokolenia mieszka was w tej wielowsi 8-10 ? buchahhahahahah- słoma z butów wystaje i podsakują

~men

niech "gwiazdy" z RST pojadą do W-awy- o czym ja pisze Rzeszów już ich zmiażdzy- dużo jeżdzę i po różnych krajach- i nie kompromitujcie sie ludziki z tej wspaniałej wielowsi- sorki Stalowa Wola buchahahhaha

rock

PlatonkA o tych żyłkach napisałaś. To nie było fajne. Widzę że lubisz komuś dosypać. No ale to Twój problem. Ja Tobie nic nie napisałem w tym stylu i też nikomu nie piszę tak tylko piszę konkrety jak jest z tymi tablicami. Pozdrawiam bo święta i radość.

~driver

uwaga sprawdzona informacja z ostatniej chwili: piszący tutaj Rudolf jest gejem i daje dupy za darmo.

alanpoganiacz

Brak sygnalizacji, świadczy o bezmozgowosci kierujących.

~news

kobyłka zabiła na przejściu 3 pasterki bo znowu jeden porąbany przepuszczał

PlatYnka

Rock a co obrazliwego napisałam? Bo chyba coś z czytaniem i zrozumieniem masz problem!

Siwik81

Ale to nie jest rondo, tylko skrzyżowanie

rock

Oj PlatYnka Ty musisz dać na luz. Każdy kierowca popełnił, popełnia lub popełni jakiś błąd. Dlatego piszę bo jak tylko coś przeskrobie na drodze RNI do wielkie poruszenie jacy są Ci kierowcy. Dla mnie to nie ma znaczenia jeśli RST przywali dzwona. Najważniejsze aby nie były to tragiczne zdarzenia . Jeśli ktoś nie ma polotu do jazdy samochodem to niestety będzie błędy popełniał. Przecież to powszechne na całym świecie. A z tą żyłką to trochę przesadziłaś..nie mam z nią problemu umiech też mam wpisy, ale nie mogę znieść tej agresji rejestracyjnej.Opisalem tylko przypadek poniżej że RST nie są świeci a Ty od razu atakujesz i piszesz obraźliwe. Czy przystoi to na RST . RNI, RST, RZ, RT, WZ, LU, wszyscy popełniają błędy. Więcej dobroci i wyrozumiałości na Nowy Rok wszystkim agresorom życzę, a na święta? spokoju.