Wypadek na dużym rondzie

Image

W sobotę 23 grudnia doszło do zderzenia dwóch samochodów, wskutek którego bus przewrócił się na jeden z boków. Jedna z uczestniczek wypadku trafiła do szpitala...

Zderzenie miało miejsce na skrzyżowaniu Al. Jana Pawła II z Komisji Edukacji Narodowej około godz. 21:00. Jak wynika z relacji świadków kierujący busem marki Renault wymusił pierwszeństwo przejazdu zderzając się z osobówką marki Toyota.

Oba pojazdy poruszały się na niżańskich numerach rejestracyjnych. Wskutek zderzenia bus przewrócił się na bok. Jedna osoba została ranna.

Na skrzyżowaniu nie działa sygnalizacja świetlna. Od wielu godzin padał deszcz utrudniając jazdę. O wypadek więc nietrudno...

Przewiń do komentarzy




























Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~mariusz

fajne to foto jak leży bus a obok napis Stalowa Wola. symbol jakby to miasto upadało...dobra zmiana. Wesołych Świąt

PlatYnka

LukiRNI-->> po pierwsze nie bronię RST ale gdy tylko brakuje swiatelek gubicie sie sama przezylam to na własne oczy i to nie raz wiec sie udzielilam w tym temacie!! wiec skoncz pitolic bo szkoda Twojego mazgrania
A do rock żal i trzeba bylo cos napisać co Nie!! Bo aż skrecalo... popatrz ile mam wpisów i dopiero oceniaj a udzielilam sie bo widzę jak jezdzicie z RNI i napewno nie bronię RST wiec wyluzuj bo żyłki Ci popekaja!

~Ja+

Ostatnio przy wyłączonej sygnalizacji miałam sytuacje że z KEN wjechał by we mnie gość z rejestracją TBG...A ja mam TKI..I o czym byście pisali? Ani RNI ani RST..ludzie litości nic mądrzejszego niż te niskie przepychanki nie macie do powiedzenia? Wesołych Świąt dla wszystkich...

rock

A Ty RST Rambo jak jeździsz? Twoi miejscowi pokazali jak się jeździ przy zjeździe z wiaduktu. Poczytaj artykuł niżej. Już pisałem każdemu się może zdarzyć,ale zawsze się trafi mistrz mądrzejszy od całego świata.

~RST- Rambo

RNI i wszystkooo jasneee masakra jak oni jeżdżą ,brak słów ...

kotek5891

No proszę i coz sie stalo wieczorem wypadek a dzis kolo 8 rano przyjezdza ekipa i włączają światła. I nasuwa sie jedno pytanie nie można było tego zrobić wczoraj? Oczywiście jak coś sie stanie to dopiero jest interwencja. Brawo dla bezmózgowców.

~Rudolf

Do Drivera. Burak to Cię zrobił

~mariusz

oj tam, oj tam, wyklepie się toyotę umiech ale z tymi światłami przeginają

~katrina

Proponuje dołączyć Nisko do Stalowej Woli jako dzielnice i będą mieć RST na tablicach.Wszyscy by z tego skorzystali . Gospodarczo,społecznie i marketingowo.Chociaż bezpieczniej by nie bylo bo jak ktos ma braki w szkoleniu ....

~driver

no buraki z rst dowartościowywać się przed wigilią bo przecież rni uwaliło.

janek82

Jak nie działają światła to są znaki. To są po prostu 4 skrzyżowania z kółkiem w środku. Żadna filozofia. Zobaczcie jak wygląda skrzyżowanie, gdy nie działają światła - jest płynnie i bez korków. Powinni wyłączyć światłą i nie byłoby problemu.

~ghfg

Ale w czym im przeszkodził brak świateł? Przecież w nisku nie ma świateł wcale.

~edek

Mając pierwszeństwo udało mi się uciec także przed jakimś debilem rni bo temu wydawało się że jest na prawdziwym rondzie.

~Czesław

W nawigacji miał wpisane Vivo i klapki na oczach.

sebastal

Zacznijmy od tego ze to nie rondo...

~men

brawo rock;)- te wielowieśniaki wszystkie rozumy pozjadały- a teraz następne statystyki- ilu kierowców z RST- potrąciło na pasach i to śmiertelnie pieszych? wiecie- nie ? to zadzwońcie na komendę to sie dowiecie;)

rock

Platynka i daniell - tacy idealni jesteście bo RST macie na tablicy? a poczytajcie artykuł niżej jak dwa samochody RST przy zjeździe z wiaduktu się stuknęły. Każdemu się może zdarzyć taka sytuacja ale niestety tacy jak wy zawsze mają coś do powiedzenia. Życzę wam rozumu na święta i na całe życie. Przemyslcie swe wpisy i nie używacie w taki sposób internetu.

~men

witam- tu nie chodzi czy ktoś ma tablice RNI, czy RST- chodzi o tzw"niedzielnych" kierowców wyjechało tego teraz na drogę ze ręce opadają- ludzie są taksówki, autobusy, dajcie innym żyć;)
a tak poza tym zbliżają się Święta także wszystkiego najlepszego , zdrówka ,no i oby w zbliżający się 2018 roku mieszkańcy Stalowej dostali dobrą wiadomość że ten ch.....KON.AD.K resztę życia spędzi w pierdlu tego życzę Wam i sobie

~LukiRNI

Potraficie szczekać tylko wtedy gdy zdarzy się jakiś wypadek z udziałem kierowców z RNI i innych regionów poza Wielowsi RST ale gdy RST przydarzy się wypadek to wielka cisza i zganianie na nie wiadomo co. Przecież wy kierowcy z RST jesteście tacy idealni, mistrzowie kierownicy.

PlatYnka

LukiRNI --->>> debili szukaj sobie u siebie i nie ublizaj bo nie znasz a w artykule jest napisane kto wiec o co spina chyba ze sam tak jezdzisz!!

~takie tam

znowu Ci koszmaRNI kierowcy,róbcie prędzej tą obwodnicę bo zaczną tłuc w naszych!

~siwy

taki czas, wszyscy się spieszą a tu... światła wyłączyli i widać efekty. 3 kolizje juz były w ciagu paru dni. ludzie nie patrzą na znaki. brawo!

Mr_R

Powtarzam po raz kolejny: Ta krzyżówka jest źle zaprojektowana, co powoduje średnio raz w tygodniu wypadek. Najlepszym i najtańszym rozwiązaniem było by zrobienie z niego "prawdziwego" ronda.

sebsoch

Bardzo latwo i przyjejmnie jest kasowac po 500zl od obywateli na sygnalizacji na rondzie. Bardzo latwo tez miec obywateli w dupie i robic taki cyrk przez ostatni tydzien przed swietami gdzie taki ruch i kazdemu spieszno. Oby nikt nie zginal przez takie zaniedbania w ten swiateczny czas.

daniell

tyle razy już zwracałem się do Pana Prezydenta aby wydał rozporządzenie , aby kierowcy poruszający się samochodami o rej.RNI pozostawiali pojazdy na obrzeżach miasta St.Woli a po mieście korzystali z komunikacji miejskiej

~Magz

2 x RNI + 1 skrzyżowanie = bum!

~Aaa

Toyota jest powypadkowa taki dzwon i ani jedna poducha nie odpalila

~Auto

Na Luckowego pawia się zapatrzeni,

~Rst

Nie znaja znakow ci z rni albo wogole nie patrza

~Eljot

RST x 2 = 00