Świąteczni wandale na start głupocie

Image

Może brzmi to dość zabawnie, takie jednak nie jest. To staje się już tradycją, że co roku mamy nowe, piękne ozdoby świąteczne i co roku ktoś je niszczy i psuje nastrój...

- "Ktoś" (czytaj: idiota) zniszczył pawia - nową i najpiękniejszą świąteczną ozdobę w naszym mieście... Czy naprawdę mamy się poddać głupocie dewastacji w naszym mieście?! Czy mamy ustąpić niszczycielom, którzy nie potrafią uszanować tego, co wspólnie tworzymy dla budowania idei miasta pięknego, nowoczesnego i przyjaznego?! Nie! Absolutnie nie! Bądźmy aktywni! Reagujmy na głupie akty dewastacji! Każdego dnia staramy się dla Mieszkańców i naszych Gości tworzyć Miasto piękne, nowoczesne i przyjazne. Zapraszam wszystkich do współpracy przy budowaniu wspólnego projektu ambitnej Stalowej Woli!- pisze na fb prezydent Lucjusz Nadbereżny.

Również w ubiegłym roku znaleźli się tacy, którzy nie wytrzymali nastroju i rozpoczęli świętowanie od niszczenia. I trudno tu rozważać dlaczego tak się dzieje, bo do żadnej z konkluzji dojść tu nie sposób. Po co niszczyć coś, co wywołuje uśmiech na twarzy i daje ciepło w okolicy serca? Po co psuć czyjeś starania i marnować własne pieniądze (w końcu to pieniądze również tych, co niszczą). Chyba w żadnym innym mieście w Polsce nie ma takich wandali, którzy odważyliby się deptać nastrój Bożego Narodzenia. Tym razem urwano skrzydło pawiowi. Co stanie na drodze takim ludziom później. Strach pomyśleć...

Zdjęcia nr 1 fb L.N.



Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~LEDE

Może pociągnijmy temat z budową żłobka w mieście, czy było wydane pozwolenie budowlane na ten budynek i czy plan miejscowy przewidywał w tym miejscu jego lokalizację? Kto wydawał pozwolenie i dlaczego zgodził się na sąsiedztwo bezpośrednie z ulicą o dużym natężeniu ruchu pojazdów? Niewykluczone, że ten budynek powstał szybko jako samowola budowlana. Więc kto odpowie na pytania, może z podaniem numerów i dat decyzji...?

~Reee

A dajcie Ci go mnie JEbac karać nie wyróżniać ☺☺zalatwie go przy lopacie zobaczymy czy da rade

~Reee

A dajcie Ci go mnie JEbac karać nie wyróżniać ☺☺zalatwie go przy lopacie zobaczymy czy da rade

~Reee

A dajcie Ci go mnie JEbac karać nie wyróżniać ☺☺zalatwie go przy lopacie zobaczymy czy da rade

~Reee

A dajcie Ci go mnie JEbac karać nie wyróżniać ☺☺zalatwie go przy lopacie zobaczymy czy da rade

~Reee

A dajcie Ci go mnie JEbac karać nie wyróżniać ☺☺zalatwie go przy lopacie zobaczymy czy da rade

~Reee

A dajcie Ci go mnie JEbac karać nie wyróżniać ☺☺zalatwie go przy lopacie zobaczymy czy da rade

~Reee

A dajcie Ci go mnie JEbac karać nie wyróżniać ☺☺zalatwie go przy lopacie zobaczymy czy da rade

rsta

Trzeba założyć kamery i wyciągać konsekwencje!

manukun

@jazda
Gdzie mam się zgłosić po pieniądze? Pytam kolejny raz i dalej nie uzyskałem odpowiedzi?

~csa

@jazda ty czopku pisowski. z mojego kraju mnie wyganiasz? coś ci się pojeb..ło w tej łepetynie. a ty na miesięcznice jeździsz? pewnie tak bo tam sami "polacy", prawda?

~......?

"jazda" .A przy waszych "machlojach" to będzie mógł ktoś uczciwy wygrać wybory? Czy może już dziś macie gotowe ich wyniki?

manukun

@jazda
Alternatywą dla obecnego stanu jest brak partyjnej marionetki na stanowisku prezydenta miasta. Żeby to osiągnąć, nie trzeba wyjeżdżać do Niemiec.

jazda

~csa jak ci nie pasuje Polska, to won do Merkel ona ciebie przygarnie. A , TAK NA MARGINESIE MASZ SIE STAWIĆ POD SĄD, BO DZIISAJ KOLEJNA MANIFESTACJA PO ROZUM DO GŁOWY. dZISIAJ O TYM BEDZIE PROTEST.

~csa

@jej. nie sramy do naszego gniazda tylko na nieudolne rządy. ponadto czopku pisowski sam nadbereżny mówił o inwestorze. kłamał? jedynie co potraficie to robić igrzyska na kredyt i przecinać wstęgi.

~......?

Już widzę tych "pędzących" do Stalowej inwestorów. Tak się pchają do Nadbereżnego że ciężko na schody magistratu wejść taki "tłok". Dokąd te niedorozwoje z pis będą przy korytach to tu żaden inwestor nie przyjdzie ze strachu przed utratą gotówki. A nóż widelec wielki "sędzia" Patryk J. dopatrzy się "przekrętu" i kasa utopiona.

manukun

@jej
A ile powinno zająć znalezienie inwestora? 3 lata wystarczy?

~Jej

Większość wypowoadajacych się na tym portalu, to gówniarze bez perspektyw i rodzin. Narzekanie, że nie ma pracy w Stalowej. Jest ale trzeba ruszyć dupe i jej poszukać. Kolejna sprawa, to płacz l inwestorów, bo leniom nie chce się szukać pracy. Myślicie że inwestora załatwia się z dnia na dzień. I już na drugi dzień już jest w Stalowej i otwiera firmę. Srajcie dalej we własne gniazdo gnojki bez perspektyw.

manukun

@olo
Nikt Ci nie broni poszerzać swojej wiedzy o regionie. Dlatego też nie rozumiem, dlaczego tak bardzo boli Cię czyjaś aktywność w tej dziedzinie. Przemawia przez Ciebie zazdrość? Boli Cię rzeczywistość? A może brzydzisz się prawdy?

manukun

@czytacz
Próbowałem wielokrotnie się dowiedzieć, co klakierzy nazywają rozwojem miasta. Nie dowiedziałem się. W zamian wyklepali kilkanaście wpisów o hejtach, żenadzie i głupocie.

Wystarczyło jedno, proste pytanie, żeby wywołać takie poruszenie. No bo jak mogę mieć czelność zadawać niewygodne pytania czy wątpić w jakość zarządzania władz miasta?

~kasia27

Oddawać skrzydło, codziennie jeżdżę koło pawia, dajcie sobie popatrzeć na ładne ozdoby, wy ciule!

~czytacz

A co takiego dobrego jest w rządzeniu obecnej władzy? Wydawanie na igrzyska to nie jest dobre zarządzanie. Gdzie inwestycje, gdzie praca dla wysoko wykwalifikowanych pracowników?

~Protestant

Katolik, wbrew twoim wypocinom ta władza rządzi bardzo dobrze. A zniszczył to jakiś cham podobny tobie...

~Katolik

Ludzie ! Nie ma ważniejszych wydarzeń w mieście niż jakiś ptak co mu coś tam urwali ? Ważniejsza sprawą jest aby patrzeć na ręce obecnej władzy która tutaj nieudolnie rządzi. Teraz larum bo paw zniszczony . Hahaha przecież wiadomo jakie to miasto i z jakich ludzi się składa. Miasto napływowe z których potomstwo obecne ma w genach warcholstwo, alkoholizm. Nadberezny stara się przedstawiać jako społeczeństw katolików umiech.
Czy to będzie paw,kaczor,brzoza,samolot to zawsze znajdą się ludzie którzy coś zniszczą. A Nadberezny lansując się na FB pisze jakieś gnioty
Takie lampki mam w głęboko w czterech literach. Niech ta pisowska władza wreszcie niech zrobi lampki na ulicach a szczególnie na Poniatowskiego ,wielkiej inwestycji miasta umiech :(

~kop

To kibolskie bydlo oni lubia dewastować co napotkają na drodze!!!!!!!!!!!1

~Taka prawda

Idę o zakład, że to któryś z komentujących hejterów...

~csa

ile dostałem? a charytatywnie w porównaniu do ciebie.umiech

~kik

A co robi kurtka w tym prezencie na KEN chyba ktoś tam nocuje .

~Enter

@ csa

Czy ty ludzi uważasz za debili?
"czy to jest prawdą" to zwykły wykręt, że niby pytanie, żeby cię prokuratura nie dojechała, a potem piszesz co ci ślina na język przyniesie.

W twoim przypadku kłamstwa i pomówienia.
Pytanie jest tylko jedno: ile za to dostałeś?

~NOŻ QRWA MAĆ

Jakiś PiSmatoł pewnie myślał, że jak doczepi sobie pawie skrzydła to będzie latał jak kaczor. A tu wyszedł NIELOT jak każda głupia kaczka.