Świąteczni wandale na start głupocie

Image

Może brzmi to dość zabawnie, takie jednak nie jest. To staje się już tradycją, że co roku mamy nowe, piękne ozdoby świąteczne i co roku ktoś je niszczy i psuje nastrój...

- "Ktoś" (czytaj: idiota) zniszczył pawia - nową i najpiękniejszą świąteczną ozdobę w naszym mieście... Czy naprawdę mamy się poddać głupocie dewastacji w naszym mieście?! Czy mamy ustąpić niszczycielom, którzy nie potrafią uszanować tego, co wspólnie tworzymy dla budowania idei miasta pięknego, nowoczesnego i przyjaznego?! Nie! Absolutnie nie! Bądźmy aktywni! Reagujmy na głupie akty dewastacji! Każdego dnia staramy się dla Mieszkańców i naszych Gości tworzyć Miasto piękne, nowoczesne i przyjazne. Zapraszam wszystkich do współpracy przy budowaniu wspólnego projektu ambitnej Stalowej Woli!- pisze na fb prezydent Lucjusz Nadbereżny.

Również w ubiegłym roku znaleźli się tacy, którzy nie wytrzymali nastroju i rozpoczęli świętowanie od niszczenia. I trudno tu rozważać dlaczego tak się dzieje, bo do żadnej z konkluzji dojść tu nie sposób. Po co niszczyć coś, co wywołuje uśmiech na twarzy i daje ciepło w okolicy serca? Po co psuć czyjeś starania i marnować własne pieniądze (w końcu to pieniądze również tych, co niszczą). Chyba w żadnym innym mieście w Polsce nie ma takich wandali, którzy odważyliby się deptać nastrój Bożego Narodzenia. Tym razem urwano skrzydło pawiowi. Co stanie na drodze takim ludziom później. Strach pomyśleć...

Zdjęcia nr 1 fb L.N.



Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~csa

to ty mieszkaniec manipulujesz. jest ja wół napisane "czy to jest prawdą" więc ewidentnie to jest zapytanie.

~Lasso

Darek pozdrawiam. W swoim żywiole znowu? Przecież twoja Pani mówiła, żeby nie hejtować...

~Mieszkaniec

@ csa

Nie "zapytał" tylko pisze kłamstwa i głupoty. Jako "pytanie"?

Manipulacja piękna. Do tego zdolni są tylko płatni "opozycjoniści".

wyborca

Obserwując, co się wyprawia pod tymi ozdobami, tak sobie myślę, że może ktoś próbował tam posadzić dziecko i skrzydło nie wytrzymało. W tej sytuacji sprawca powinien się zgłosić do urzędu i pokryć straty.

~(po)mimo

Pomimo wszystko tak być nie będzie by chłoptaś z placu wolności trwonil moje podatki. Po nowym roku będzie zgłoszenie do NIK o... niegospodarność publicznymi pieniędzmi. Nie godzę się na utrzymywanie armii urzędników rozsianych po całym mieście. Po jaka cholerę mu drugi gabinet z sekretarką? Czy będzie postawiona tama megalomanowi?

wopin

Już sam prezydento nabiera wody w usta
Dorobkiewicz na społeczeństwie....

~csa

@ @mimo a coś złego czopku powiedział, że się udzielasz? zwyczajnie zapytał jako mieszkaniec, który tę megalomanie musi utrzymywać z podatków. macie coś do ukrycia???

~@ mimo

@ mimo
Weź człowieku daj sobie na wstrzymanie, bo słabo się robi od tych twoich wypocin

~Konfident

Społeczeństwo w stalowej to banda i hamstwo
Pan prezydent się stara a tu jakiś wandal to niszczy
Kupuje małe kamerki i nagrywam wszystko i wszystkich a później na policję . Nawet nagram te z psami ci chodzą bez kagańców i araja na trawniki

~mimo

Tuż przed Nowym Rokiem zapytam, czy to jest prawdą panie prezydencie Nadbereżny, że w budynku zakupionym od HSW urządził pan sobie kolejny gabinet z urzędującą sekretarką?

~xxx

To nie lata 60 że ojca matkę ciocię wujcia się całowało na cześć i pa z mojej przyczyny nikomu łza nie spadła szacunek dla starszych dla dzieci i reszty mam 1 głowę i dam sobie ściąć ze tak było a dziś mamusia mieszka na 4 piętrze i mówi do dziecka na dole nie rozmawiamy.nie nie a reszty nie wypowiem .

e2rds

stw75 masz bardzo dużo racji, niestety nagminnie tak się dzieje. Co się tyczy wpisów "Obserwatora" i "jazdy" to muszę przyznać, że tacy mogą sami wykorzystywać takie sytuacje i sami niszczyć dla późniejszego hejtu.

~Olo

przykład idzie z góry, jeden demoluje finanse miasta inny działania osłonowe mające zrobić wrażenie, że się coś dzieje

manukun

@jazda
Co robi prezydent? "Rozwija" miasto? HAHAHAHA. Ty chyba rozwoju nie widziałeś, skoro tak definiujesz ostanie działania w Stalowej Woli.

Ja rozumiem, że partia stawia na miernych w nauce, ale historia miasta ma co najmniej 2 okresy rozwitu. Tylko ignorant twierdzi, że obecnie mamy kolejny złoty okres...

~Śmierć

ponoć paw przynosi nieszczęście.

~Obserwator

To jest efekt hejtu internetowego prowadzonego przez opozycję. Trafiło widać na podatny grunt...

jazda

To opozycja ukradła. Wandale jedne. Zresztą zapowiadali, że będą prezydentowi wytykali błędy, bo rozwija miasto. Więc zniszczyli pawia i zaraz będzie, że nie był pilnowany.

alcia

Czas najwyższy zainwestować w dobre kamery na podczerwien,i sprawa sie rozwiaże wyłapać gówniarstwo pociągnąć do odpowiedzialności i się nauczą szanowoać mienie miasta .

~Kodi

Na Kotowa Wole narzekają na Kłyżów narzekają a sami sa najbardziej zaburaczoną wielowsią na Podkarpaciu. Po co ja kupowalem mieszkanie w tym pseudo miescie.

~Kux

Bankowo jakiś zwolennik totalnej targowicy!

~siwy

monitoring nic nie da bo ejst tam ciemno i nikogo nie rozpoznamy

~beżu

bezstresowi jacyś, tak ich wszyscy wychowali a szkoła szczególnie

~men

a to nie stało się wtedy jak zderzyły się wtedy te 2 auta na tablicach RNI- może jakaś część sie urwała i uszkodziła ogon?- bo to nie możliwe żeby ktos to zrobił ze Stalowej Woli- tu taka kulturka mieszka;)

~arabeska

Monitoring .zamontować.

stw75

Niestety takie to miasto i tacy w nim ludzie. Nie szanują rodzice i to samo robią dzieci. Rodzic który w sklepie nie reaguje na to że jego dziecko otwiera lodówkę z mięsem albo podjada bez płacenia cukierki a sam wrzuca towar gdzie popadnie taki właśnie przykład daje. Najlepiej nie szanować bo nie moje to definicja ludzi w tym mieście. Niejednokrotnie na zwrócenie uwagi żeby poszanować czyjąś pracę słyszę że to psi obowiązek, zero szacunku do cudzej pracy, mienia i wogule do ludzi. Nie sztuka mieć dzieci sztuka żeby je a przede wszystkim siebie wychować należycie.

~gutek młd

JAK ZŁAPIEMY POŁAMIEMY HEHe

~gutek młd

JAK ZŁAPIEMY POŁAMIEMY HEHe

~driver

nie no to jak zawsze wina RNI

janek82

To jest właśnie "kwiat młodzieży polskiej" o której mówił PiS, który niszczy i psuje wszystko, za nic ma prawo.

maszynista

No dobra ja zniszczylem tego pawia,odwet za wycinke drzew na SKARPIE tak juz musi bus.