Powrót Mistrzyka i sparingi Stali

Image

Szykuje się powrót Michała Mistrzyka do drugoligowej Stali Stalowa Wola. Piłkarz rok temu opuścił „Stalówkę” i zdecydował się przenieść do Garbarni Kraków.

„Mistrzu” ma zamiar wrócić teraz w rodzinne strony i grać ponownie w Stali, jest w trakcie rozwiązywania z drugoligową Garbarnią umowy, którą miał ważną do końca czerwca 2018 roku. Piłkarz w momencie gdy odchodził z naszej drużyny, był wyróżniającą się postacią w „Stalówce” i na pewno przyda się ponownie w ekipie ze Stalowej Woli. 24-letni zawodnik, wychowanek LZS Rzeczyca Długa, może grać w obronie lub pomocy.

Piłkarze Stali Stalowa Wola do treningów wrócą 3 stycznia, w ramach przygotowań do wiosennych rozgrywek w drugiej lidze będą rozgrywać mecze kontrolne. Zagrają: 13 stycznia u siebie z juniorami Resovii, 17 stycznia w Łęcznej z Górnikiem, 27 stycznia u siebie ze Stalą Mielec, 31 stycznia u siebie z Wólczanką Wólka Pełkińska, 2 lutego w Radomiu z Radomiakiem, 7 lutego u siebie ze Stalą Rzeszów, 10 lutego u siebie z Chełmianką Chełm, 14 lutego u siebie z Unią Tarnów, 17 lutego u siebie z Sokołem Nisko, 21 lutego u siebie z Resovią i 24 lutego u siebie z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.

A.


Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~STALÓWKA

A teraz wróćmy do faktów kiedy prezydentem naszego miasta został PAN SZANOWNY PREZYDENT L.N. nasza STALÓWKA prawie awansowała do 1 ligi. Niestety przez bylego prezydenta SZLĘZAKA nie mogliśmy awansować bo dziada budował spiep..rzoną trybunę 12 lat i nie mieliśmy stadionu na grę w 1 lidze. Przypomnę jeszcze że kiedy nasza STALÓWKA omal nie awansowała do 1 ligi prezesem był PAN SZYMAŃSKI. Teraz już myślimy o budowie drużyny na awans do 1 ligi w latach 2018- 2019. Ale żeby to się stało stworzymy radę nadzorczą która będzie doradzać obecnemu zarządowi.

~Zatorze

Koledzy, a raczej kolego mój drogi niespełniony😉żeby coś pisać dobrze byłoby posługiwać się faktami. A jak niewiele wiesz tylko chcesz kogoś opluć to nie pisz głupot.Żenua, Mistrzyk odszedł w ubiegłym roku do Krakowa z powodów osobistych i chwała temu który ściągnął go na powrót. Część kolegów a raczej kolega prezentuje w swoich komentarzach chamstwo na mistrzowskim poziomie. 😉

~Zatorze

Koledzy, a raczej kolego mój drogi niespełniony😉żeby coś pisać dobrze byłoby posługiwać się faktami. A jak niewiele wiesz tylko chcesz kogoś opluć to nie pisz głupot.Żenua, Mistrzyk odszedł w ubiegłym roku do Krakowa z powodów osobistych i chwała temu który ściągnął go na powrót. Część kolegów a raczej kolega prezentuje w swoich komentarzach chamstwo na mistrzowskim poziomie. 😉

~Zatorze

Koledzy, a raczej kolego mój drogi niespełniony😉żeby coś pisać dobrze byłoby posługiwać się faktami. A jak niewiele wiesz tylko chcesz kogoś opluć to nie pisz głupot.Żenua, Mistrzyk odszedł w ubiegłym roku do Krakowa z powodów osobistych i chwała temu który ściągnął go na powrót. Część kolegów a raczej kolega prezentuje w swoich komentarzach chamstwo na mistrzowskim poziomie. 😉

~Pocisk

Do Samera masz racje ta nasza stara gwardia nie mam nic do tych mlodych ale za naszych czasow tak bylo I podejrzewam ze zarzad by dostal w pale leciutko mowiac ale to co teraz dzieje sie to jest jakies farmazonstwo I kretactwo, to jest nasz ZKS I nasza brygada ZIELONO CZARNYCH

~samera

Koledzy poniżej bardzo dobrze diagnozują problemy w STALI. Te problemy nie są w szatni czy gdzie indziej. One są w zarządzie. Wszystko w stali się zmienia a pozostaje zawsze ten sam zarząd i ten sam poziom. Lucek tu nic nie poradzi, to prawdziwi kibice powinni zmusić ten zarząd do odejścia. Mówię o kibicach a nie o 30 młodzikach, ogolonych na łyso z szalikami zielonoczarnymi - bo Ci to niestety za wiele to nie pojmują jeszcze z otaczającego ich świata i można nimi manipulować dowolnie.

~szymek

i pomyśleć ,że szymański chciał sie Mistrzyka kiedyś pozbyć ,a teraz żeby uciszyć kibiców sciągają sobie dla własnego świętego spokoju właśnie Mistrza.Jak coś nie pójdzie na początku rundy wywalą trenera ,który tak na prawdę nic nie ma do powiedzenia w sprawie transferów bo jest pan menager szymański.Mam nadzieję ,że Lucek pogoni i to jak najszybciej tego śmiesznego facecika z kolczykiem o którym coraz głośniej się mówi ,bo wszyscy wiedzą gdzie jest przyczyna .Co roku mamy taką padakę i jest jak jest .Przypadek ?zawodnicy źli, trenerzy źli, kibiców brak ale na górze te same twarze .Jeden siedzi na wodeksie drugi zza choinek,obaj myślą ,że klub jest ich własnością i robią co chcą.Mam nadzieję ,że czasem Lucek przejrzy stronkę i komentarze.

~Realista

Pogonic komunistyczne układy w klubie... Zwolnili kolejnego trenera aby uciszyć klęski. Ten miał być tymczasowo a zostaje do momentu aż będziemy w strefie spadkowej i wtedy znów będzie to wina trenera i piłkarzy amatorów a nie zarządu. I tak od wielu lat....

~były kibic

dobry ...... he , myślę ,że w bukowej grzałby ławę

~ZKS

Mistrzu to dobry grajek.

~123

Ale wzmocnienia he he.

~kibice

dzięki temu zarządowi gowno dalej w tym roku gownem bedzie!!!!!!!!!!

~MNIECIO

pogonić ten zarząd kiboli i żaka!! kiedy w klubie będzie normalnie??

~Pocisk

Masakra przecierz ta wolczanka ich rozniesie transfery roku Wezcie ten zarzad miejsce Troche HONORU odejdzcie Sami, zrobiliscie sobie mennice z naszej stalowki Szymanski I reszta gniotu wypróbuj,,,,, lucek Wez to W swoje rece I do kiedy oni så to nie dawaj nå to ani zlotowki rozjebiecie to W innym miescie juz by was nie bylo kompromitacja

~kibic

Super, dobry piłkarz.