Zagłosuj na Stalową Wolę

Image

Stalowa Wola może zdobyć tytuł "Świetlnej stolicy Polski", wszystko zależy jednak od tego ile głosów otrzyma nasze miasto w tej edycji plebiscytu.

Codziennie można oddać jeden głos. Wystarczy wejść na stronę: http://www.se.pl(...)owa-wola i zagłosować. Walczymy o tytuł "Świetlnej stolicy Polski".

W ubiegłym roku Miasto Stalowa Wola zwyciężyło w regionalnym etapie konkursu i jako jedno z szesnastu polskich miast otrzymało sprzęt energooszczędny o wartości 10 tysięcy złotych, z którego skorzystały najbardziej potrzebujące rodziny w Stalowej Woli. Nie udałoby się to bez wielkiego zaangażowania całej społeczności Stalowej Woli. To dzięki mieszkańcom, którzy zmobilizowali się do codziennego oddawania głosów na stalowowolskie iluminacje, udało się zwyciężyć w regionalnym etapie. W tym roku również liczymy na Państwa zaangażowanie, a jest o co walczyć - w puli znalazły się nagrody o łącznej wartości 200 tysięcy złotych.

„Świeć się z Energą” to konkurs, w którym Polacy wybierają najładniej oświetlone miejscowości w naszym kraju. Plebiscyt miast podzielony jest na dwa etapy. Zwycięzcę etapu regionalnego i ogólnopolskiego wyłoni głosowanie. Liczy się w nim każdy głos, dlatego zachęcamy wszystkich mieszkańców oraz sympatyków do wzięcia udziału w tej świątecznej zabawie i do regularnego głosowania.

Wszyscy mistrzowie województw otrzymają energooszczędny sprzęt o wartości 10 tys. zł. Z kolei na zwycięzcę finału ogólnopolskiego czekają dodatkowo nagrody o łącznej wartości 50 tys. złotych. Pomoc dla rodzinnych domów dziecka, a może dla potrzebujących seniorów? O tym, na jaki dobroczynny cel zostanie przekazany sprzęt zadecydują włodarze 16 zwycięskich miast.

Konkurs pozwala pomóc najbardziej potrzebującym mieszkańcom, a także rozbudzić lokalny patriotyzm i wypromować miasto na arenie ogólnopolskiej.

Każdego dnia oddaj głos na stronie: http://www.se.pl(...)owa-wola

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
Licht

A skąd się wzięły pieniądze na te kolorowe lampki, jak w kraju jest bieda i bezrobocie ?

~power

@gizmo już nie oddasz-głosowanie zakończone a szkoda bo na NY też byś na pewno zagłosował i zaraz na Moskwę

~test

tak, tak. a jak bedzie wojna, to zostaniesz koreanczykiem, bo maja lepsza bombe atomowa

~test

tak, tak. a jak bedzie wojna, to zostaniesz koreanczykiem, bo maja lepsza bombe atomowa

~Gizmo

Też oddałem głos na Zamość, jutro oddam jeden na Lublin, bo też maja ładne ozdoby.

~obiektywny

Stalowa NIE ma szans . Trzeba byc obiektywnym a nie jak Nadberezny na chama kaze głosowac na jego miasto . Ja aprzegladnołem zdjecia i nawet byłem w jednt=ym z nich tydzien temu i ZAMOSC WYMIATA WSZYSTKICH . I tak zagłosuje

~a_propos

już zagłosowałem