Szczęśliwego Nowego Roku

Image

Mamy rok 2018. Po raz kolejny niektórzy mieszkańcy spędzili go bawiąc się wspólnie na Placu Piłsudskiego…

Były fajerwerki, był szampan, był też szampański humor i DJ, który przygrywał mieszkańcom do tańca. Przed północą na scenie pojawiła się gwiazda wieczoru- Natalia Kukulska. Zanim stary rok odszedł ustępując miejsca nowemu ze sceny do mieszkańców przemówił prezydent Stalowej Woli Lucjusz Nadbereżny, który przed MDK pojawił się wraz z żoną Aleksandrą i przewodniczącym Rady Miasta Stanisławem Sobierajem. Włodarz miasta przywitany został skandowaniem „Lucek, Lucek”. Panowie złożyli mieszkańcom życzenia noworoczne.

O północy niebo- tradycyjnie już- rozbłysło fajerwerkami. Puste butelki po szampanie i innych trunkach wrzucano, po opisaniu ich, do specjalnych pojemników. Te, które zostaną wylosowane w konkursie MZK, przysporzą ich właścicielom radości za sprawą prezentów, które trafią do szczęśliwców już niebawem.

Materiał video

Przewiń do komentarzy








































































Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~mietek p

gram nie powtarzaj tego czego nie widziales i nie wiesz umiech bylem pod sadem bo nie o taka Polske walczyłem jaka funduje nam kaczor.Bede chodził jezeli tylko bedzie cos sie działo,nie bylo dowozenia ludzi ani z Rzeszowa ani z Tarnobrzega bo tych tu ze stalowej woli Rebeliantow nie stac na opłacenie autobusów a i Prezydent Stalowej Woli nie zafunduje autobusow za darmo jak dla łysych pał z ONR.Nie wiesz nie plec głupot,spotkałem wielu kolegow ktorzy tak jak ja byli internowani,ale co ty szczylu mozesz wiedziec o wonosci i walce o nia.Najprosciej pisac glupoty,spotkaj sie ze mna ja ci opowiem co to wolnosc i czym sie rozni od zniewolenia.Co to Hitler,Stalin,Beria i inne sukin...y i ich sobowtor/powielacz jarosław.
Ja nie dostałem nic za darmo,nikt mi do dzieci nie dokladal,moze dlatego myslałem racjonalnie i nauczylem sie radzic sobie samemu,a nie ogladac na to co mi ktos da.Nie przekupili mnie ci z PZPR ze jak sie zapisze do partii to dostane mieszkanie bo zeszmacenia nie trawie.Szlag mnie trafia jak takie mlode leszcze w du..e były gów..o widzialy ,a pisza.... bo ktos gdzies tam cos powiedzial i widzial albo nie widzial.Byłem tez wczoraj pod domem kultury i ludzi bylo marniutko jak na tak duze miasto.W tamtym roku byłem u dzieci w Rzeszowie ,na rynku bawilo sie około 20 tys ludzi,to jest frekwencja i nie pisz mi tylko ze to wieksze miasto bo to akurat wiem .

wyborca

Ale taka jest prawda. Większość normalnych ludzi świętuje w domach i klubach. Pod MDK przychodzą głównie niziny społeczne. Za Szreka nie występowały żadne gwiazdy, bawiło się 50 osób. Za Lucka bawi się więcej, bo jest gwiazda wieczoru. Nie zmienia to wciąż faktu, kto przychodzi pod MDK bawić się w Sylwestra. Szrek to zauważył i zrezygnował z organizacji tej imprezy. Lucek przy jej wskrzeszeniu rzekł, że Stalowa Wola zasługuje na miejskiego Sylwestra. Ale coś poszło nie tak. Liczba uczestników nie przekroczyła nawet 1000, a po fajerwerkach połowa rozeszła się do domów. Większość uczestników to lumpenproletariat. Oczywiście byli też normalni mieszkańcy i rodziny z dziećmi. Dlatego czas zrezygnować z miejskiego Sylwestra. Potrzeba odważnej decyzji.

Co do poziomu muzyki - odkąd powierzyli organizację imprez agencji ze Śląska to jest dno i metr mułu. Frekwencja dopisała jedynie na Dniach COP, ale Dni Miasta - tragedia.

~maurycy

Przykro się czyta że wizytówkę miastu wystawia taki element jak pijani beneficjenci 500+ i pijana hołota ze stadionu. Szlezaku miał rację że nie robił sylwestrowe pod mdkiem

~**(

Ciekawe czy ten troll opozycyjny co tak obraża ludzi za dzisiejszy hejt to już w ten piątek w metalowcu odbierze po 6 złotych za wpis jak to gdzieś czytałam...

~Eko_ksenia

Obserwowałam wszystko z okna i po prostu to jest szczyt chamstwa pisania na ludzi o "pijackiej chołocie".
Jak można tak obrażać ludzi, którzy raz do roku przyszli się wspólnie zabawić.
Czy tylko do tego jest zdolna opozycja? No to gratuluję! Znieważanie ludzi powinni sobie w program rozwoju miasta wpisać!

~SIERPNIAK

protestant czekam kiedy ktos napisze ze to WINA TUSKA ze tak malo było ludzi i wina TOTALNEJ OPOZYCJI i ze to napewno PO,bo dla PIS kazdy kto cos krytycznego napisze nawet gdyby byl to diabeł Iwan to napewno jest z PO.Załosne klakiery szukaja tylko troli,a sami hejtuja.Zenada,z okna widze imprezy pod MDK od 1983 roku kiedy tu zamieszkalem i wiem co widzialem wczoraj......maleńko ale głosno i NA BOGATO !

~gram

@ lex

Zobacz na zdjęcia, na tym portalu i dolicz się 50 osób (za wyjątkiem pierwszej imprezki pod sadem gdzie dojechał TBG i RZ) to flaszkę stawiam!
(oczywiście bez dziennikarzy i bez gapiów)
Wyjdzie jak nic 30-40 osób. Jak na 60-tysięczne miasto to wręcz dziki tłum smiech2

~poker

alle_uja- dokładnie !
switełka,cuda wianki i inne ch..je muje za nasze podatki

~Protestant

Rozśmieszają mnie te wpisy krytykanta opozycyjnego zmieniającego nicki.
Nie był na imprezie a hejtuje jak szalony, obraża zwykłych mieszkańców, zaniża frekwencję...

Tak opozycjo nie wygracie wyborów. Zwłaszcza, że na "obrony" niezwykłej kasty ludzi przychodzi 30-40 osób!

~lex

Eprafon taaaa 2 tys z tymi co w oknach i ekipa obslugi sceny i policja umiech smieszne jest to ze jak cos organizuje PIsowski prezydent to sa "tlumy" "tysiace" ha ha ha a jak pisano tu o jakichs zgromadzeniach pod sadem to 20-30 osob kiedy bylo wiecej bo na TYP Rzeszow mowili ze 500 osob umiech

~alle_uja

masowe imprezy w Stalowej Woli sie nie przyjmą bo nie ma tutaj "mieszczuchów" z krwi i kości (to napływowa ludność) trzeba jeszcze poczekać 2 pokolenia żeby "Miasto" było miastem i czuć było więzi mieszkańców a nie rozboje i wrzaski patologicznych kiboli
dlatego nie widzę sensu wydawać moich podatków na imprezę z 2 % mieszkancow

~iga

@wsciekły bzdury piszesz byłam z dziecmi i wycofałam sie jezcze przed polnoca bo 14-16 latkowie pijani tanczyli na ulicy wczesniej z gwinta wypili cos i butelke rozbili.Przesunelismy sie w inne miejsce to zdeptano nam dziecko bo pijana dzicz taranem szla do przodu,na tylach grupy ludzi ogladajacych koncert bylo nieciekawie,kolezanka z dzieckiem poszla pod scene i tam tez (co zdjecia nie pokazuja bo tylko wybrane kadry z jednego miejsca) pijani darli sie i przeklinali.Nie przesadzaj z tym 95 % normalnych mieszkancow z rodzinami bylo conajwyzej 30 %

~Eprafon

@ miro
Ludzi było około 2000, proszę nie zaniżaj bo też byłem i widziałem...
Za to pamiętam za poprzedniej kadencji sylwki pod MDK gdzie było 30-50 osób.

~miro

matka polka jak na 60 tys miasto ludzi około 700-800 osób to duzo? ja chodzilem na sylwka pod MDK 20 lat temu wtedy to było kilka tys ludzi!!!! A teraz? co to za frekwencja?

~Matka Polka

@ miro

"ludzi bardzo mało" - nie pomyliłeś imprez? Od groma publiki było!

~Wściekły!

Akurat byłem na placu i jakoś wielu "pijanych szczyli" nie widziałem.
95% to byli normalni zwykli mieszkańcy Stalowej Woli.
Osobiście napiłem się kieliszek szampana (tak specjalnie wziąłem kieliszki) i to nie jest powód, żeby mnie i moją rodzinę a przede wszystkim wszystkich zachowujących się kulturalnie ludzi (czyli jakieś 99%) nazywać pijaną hołotą (w oryginale chołotą - nawet nie potrafi pisać poprawnie)

~miro

wsciekły- ktos tam napisał ze 30 % to byli NORMALNI miszkancy a reszta to szczyle pijane.Nie spinaj sie tak bo to prawda bylem i widzialem,ludzi bardzo mało ,a gownarzeria rozpychała sie przeklinala i rzucala buteki pod nogi.Nie wsciekaj sie na prawde i nie szukaj opozycji w prawdzie ktora jest faktem.

~Wściekły!

To już jest szczyt!!
Jak tak może znieważać i obrażać zwykłych mieszkańców, którzy przyszli pobawić się na plac ta stalowowolska opozycja!!
Uważacie mieszkańców miasta za "pijacką chołotę" oraz "tępą PiSowską masę"!
Kto to od was wypisuje te chamskie komentarze???

Szczyt pogardy względem mieszkańców!!

~helga

Koncert fajny choc Natalia powinna zaśpiewać wiecej bardziej znanych piisenek. Publika za to dretwa niestety ciezko ludziom dogodzic. Na drugi raz lepiej scignac gwiazde disco polo..

~Yut

Do jzm
Takich ja ty jest niewielu, widac to bylo na placu. Przypominam ci w Stalowej Woli mieszka okolo 60 tyś osób.
Troskliwość to cecha szlachetna, w odroznieniu od zwyklego buractwa,ktore prezentujesz takimi wpisami

~joko

Shrek miał racje ze nie robił tych imprez,zbiera sie tam (nie liczac 30%) szambo stalowowolskiej gownarzerii.Szkoda kasy potem idzie to bydło ulicami mordy drze i ludzi bije.Nigdy nie było tylu przypadku w Sylwka jak wczorajszej nocy.Panie prezydencie porazka i zenada,lans słaby.

~lolo

manson !!!
sa ludzie myślacy i cielaki takie jak ty !

~siwy

mam pytanie, wspominacie stare lata. kto wtedy śpiewał w stalwoej? jakieś gwiazdy czy kto? za młody jestem i nie wiem

~StW

Bylam na placu pierwszy raz od okolo 15 lat i co pierwsze rzucilo mi sie w oczy to liczba osob, ktore przyszly.... Jeszcze te 15 lat temu byly tlumy, ciezko bylo przejsc, ciasno az po same tory... A teraz? Nie dosc że mało to jeszcze ich "stan"... Szkoda słów... Pod samą sceną dopchali sie Ci ledwo trzymajacy sie na nogach... Rozpychali się, darli nie zwracając uwagi na stojące obok rodziny z dziećmi... Porażka, żenada, wstyd! Nie dziwne, że żadna z większych gwiazd nie chce tu przyjechac... a szkoda... Bo mimo staran prezydenta, żeby miasto wypromować, przez taki margines mieszkancow bedzie to bardzo ciezkie zadanie...
Ps.Natalka śpiewała pieknie!

~Manson

Większość tych co narzeka nie była na placu i ujada tylko dlatego, że "partia kazała"
Żenujące

~memo

Tim~pamietam to jak sie wtedy nadąsała ale gwiazda juz przygasa to i pod mostem zaśpiewa.Sam widzisz ze sie w srebrny kombinezon ubrała żeby kosmici ja nie na mierzyli 😂

jzm

do stalowa - taka troskliwa osoba jak ty, sama odśnieży nasze miasto
my płacimy tez podatki i chcemy takie koncerty

~Partyzant

Nie pasuje Wam to wyjedźcie albo milczcie i siedźcie w domu lub w miejskich restauracjo-melinach. Co za ludzie fałszywi w tym Kraju jak by mogli zakopywali by na łączce jak komuchy żołnierzy AK

~bystry

czy perkusista na 4. zdjęciu pokazuje środkowy palec czy mi sie wydaje?

~ghfg

Tim, ja to tylko czekałem cz poleci pomidor albo jajko, ale chyba ludzie pozapominali