Kolizja na skrzyżowaniu przy Patriocie

Image

Mgła, a co za tym idzie zła widoczność, a także brak sygnalizacji świetlnej, przyczyniły się do zderzenia dwóch samochodów na skrzyżowaniu KEN z Al. Jana Pawła II…

Kolizja miała miejsce około godziny 14:35 na tzw. "dużym rondzie". Zderzeniu uległy dwa pojazdy na stalowowolskich numerach rejestracyjnych: Chevrolet Lacetti i Audi A4.

Kierowcy dziś nie mają lekko. Na skrzyżowaniu, po raz kolejny wyłączona jest sygnalizacja świetlna. Podróżujący samochodami muszą więc stosować się do znaków drogowych, co nie dla wszystkich jest łatwym zadaniem. Do tego gęsta mgła i ograniczona widoczność sprawiają, że jazda przez największe skrzyżowanie w Stalowej Woli jest utrudniona.

Na miejsce zdarzenia przyjechał patrol policji. Kierowców przebadano na trzeźwość. Nie było konieczności wzywania karetki pogotowia. Sprawcę zdarzenia ukarano mandatem karnym.

Przewiń do komentarzy












Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~randka

Poznawaj samotne kobiety i umawiaj się na gorące randki wejdź na randkazmilfem.pl

~dwg9

" Podróżujący samochodami muszą więc stosować się do znaków drogowych, co nie dla wszystkich jest łatwym zadaniem."
Naprawdę znak - ustąp pierwszeństwa" jest trudny do zrozumienia
Ale nie ma się co dziwić - wyłączyć w Stalowej sygnalizację i stalowiak gubi się niczym dziecko we mgle.

Licht

A właściwie skąd ludzie biorą pieniądze na samochody, skoro w kraju jest bieda i bezrobocie ?
I kto pokrył koszty tego pomnika ?
I skąd się wzięły pieniądze na pomnik, skoro brakuje na zasiłki dla bezrobotnych ?

~kris35

A gdyby tak na jezdni namalować co 5 metrów znaki ''ustąp pierwszeństwa'' ??? Znając historię tego skrzyżowania to mam wrażenie że, rekord świata jest pobity.

~Mieszkaniec

~niezalogowany - inteligentnym pomysłem i pozytywna opinia co do instalacji kamer moga pochwalic sie tylko pbecne wladze. Pan Zarzeczny i Pan Nadbrzezny to w duzej mierze ojcowie tego poronionego pomyslu, przy ogolnym zachwycie PiSrzadu lokalnego. Tow. Majgier az pial z zachwytu, ze kamerki beda lupic na tym skrzyzowaniu.

~siwy

wyklepie się hahha

~Niezalogowany

Do kierowca no to same bałwany tam jeżdża bo non stop jakieś kolizje.

~kierowca

Widoczność jest tam bardzo dobra, trzeba być "bałwanem" żeby spowodować tam wypadek.

~niezalogowany

właściwie to każdy system drogowy można uznać za uwalający kierowców na kasę i każdy rząd za złodziejski ;-)

~niezalogowany

Czyim tak inteligentnym pomysłem był montaż kamer na tym skrzyżowaniu? Zamiast strzec bezpieczeństwa ten poroniony system czyha jak uwalić kierowców na kasę. To chyba pozostałość po złodziejskim rządzie Platformy Obywatelskiej - zemsta spoza grobu.

naxxos

To skrzyżowanie nie powinno mieć świateł tak długo, aż wykończy się samoeliminacja kierowców, którzy nie znają elementarnych zasad ruchu drogowego.

~jozek

To sa dzisiejszy kierowcy.Jak niema swiatel na skrzyzowaniu to jest juz dla nich problem.Czyzby prawko zrobili za przyslowiowe maslo???

~Mery

at120tw z ciebie to "durzy" bałwan zamiast glupio komentowac poczytaj slownik ortograficzny.

~tak myślę

e tam, nic nowego,przecież tam tłuką się nawet wtedy gdy światła działają!a sama mgła jest takim samym czynnikiem jakim jest noc,po prostu ogranicza widoczność i wystarczy zwolnić i jechać ostrożniej z większym niż zwykle odstępem.

~H200

@at120tw
Nie sraj żarem. Chodziło o potoczną nazwę miejsca zdarzenia.
de facto rondo jest skrzyżowaniem.

at120tw

toniejest durze rondo do hu... pana.Tylko skżyrzowanie

at120tw

toniejest durze rondo do hu... pana.Tylko skżyrzowanie

~widz

i znowu burak w olimpiadzie > ałdi < zgroza ....
czy ktoś wogule zwraca uwagę na znaki ????
karać po 300kroć i na ponowny egzamin !!!
że nie wspomnę o psychotestach i badaniach wątrobowych

janek82

Nie tłumaczcie mgłą i brakiem działania sygnalizacji idiotów, dla których zrozumienie czym jest "ustąp pierwszeństwa" jest ponad ich możliwości intelektualne.

~Hehehe

Kolejne prawo jazdy znalezione w chipsach I zero patrzenia na podstawowe znaki drogowe "ustąp pierwszeństwa" i droga z pierwszeństwem...

~Cvb

Jak wam ciężko w samochodach, to na rowery będzie łatwiej.

~Nervi

Sam doświadczyłem dzisiaj jak sieroty drogowe jadace JPII zatrzymywały się do zera widząc auta przebijające się przez KEN. Prawo jazdy za masło?

~set

Buahaha co światełka wyłączyli 😂

e2rds

Przestańcie używać określenia " duże rondo" bo to skrzyżowanie żadnym rondem nie jest. Proponuje co najwyżej używać nazwy "duże skrzyżowane", albo skrzyżowanie KEN z Al. J.P. Inna sprawa, nie wyobrażam sobie jazdę na tym skrzyżowaniu gdyby faktycznie to było RONDO, to tych wypadków bez świateł było by dziesiątki dziennie przy umiejętnościach naszych kierowców. Jestem zmuszony jeździć po tym skrzyżowaniu parę razy dziennie i mam świadomość co tam się dzieje, na szczęście od kiedy ono istnieje nie miałem żadnej kolizji i chciałbym aby tak zostało. Pozdrawiam wszystkich myślących kierowców.

~ewel

No błagam, wyłączyli sygnalizacje i już katastrofa. Wystarczy patrzeć na znaki i trochę ostrożności. Myślenie nie boli. Pozdrawiam i wszystkim dużo zdrowego rozsądku.

~zzz

~bembum
oby szybko bo pare dni i sie powybijaja

~lucek

same debile w tym miescie

~bembum

kiedy znowu bedzie działac sygnalizacja ???

~xxx

dobrze ze tir nie leciał bo zbierac by nie było by co

~vfvfvf

~mieszkaniec H
zgadza sie ta nazwa wprowadza w bład
to jest skrzyzowanie nie rondo i dzieki bogu bo jak widze jak jestem w rzeszowie co robia kierowcy na takim jednym rondzie to czacha dymi
niechce tego w stalowej woli