Kolizja na skrzyżowaniu przy Patriocie

Image

Mgła, a co za tym idzie zła widoczność, a także brak sygnalizacji świetlnej, przyczyniły się do zderzenia dwóch samochodów na skrzyżowaniu KEN z Al. Jana Pawła II…

Kolizja miała miejsce około godziny 14:35 na tzw. "dużym rondzie". Zderzeniu uległy dwa pojazdy na stalowowolskich numerach rejestracyjnych: Chevrolet Lacetti i Audi A4.

Kierowcy dziś nie mają lekko. Na skrzyżowaniu, po raz kolejny wyłączona jest sygnalizacja świetlna. Podróżujący samochodami muszą więc stosować się do znaków drogowych, co nie dla wszystkich jest łatwym zadaniem. Do tego gęsta mgła i ograniczona widoczność sprawiają, że jazda przez największe skrzyżowanie w Stalowej Woli jest utrudniona.

Na miejsce zdarzenia przyjechał patrol policji. Kierowców przebadano na trzeźwość. Nie było konieczności wzywania karetki pogotowia. Sprawcę zdarzenia ukarano mandatem karnym.

Przewiń do komentarzy












Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~52edek

to była gesta mgła???
masakra
jestem kierowcą zawodowym i ten redaktor gestej mgły nie widział
tutaj to było zamglenie
swoja droga swiateł nie ma i odrazy wypadki
cos nie tak z umiejetnosciami kierowców , bo sa naparwde o wile bardziej skoplikowane skrzyzowani i drogi w polsce niz to zwykłe skrzyzowani
do katowic jak by taki jeden czy drugi wjechał to koniec tylko płacz i wstyd

~wwww

dobrze ze w powiecie nizanskim nie mamy takich skrzyzowan a co lepsze nie mamy zadnego skrzyzowania ze swiatłami

~123rt

dzisiaj po 15 cuda działy sie ja niewiem kto tym kierowcom dał prawko przeciez sparwa na tym skrzyzowaniu jest jasna jak słonce
sa znaki i namalowane i pionowe widocznosc dobra
wiec to tylko wina umiejetnosci kierowców bo co innego

~defiblyurator

co w który dzien nie ma swiateł zaraz jakis wypadek kolizja
co wy myslicie ze na tym skrzyzowaniu to jakies wieksze umiejetnosci trzeba mnie
otóz nie skrzyzowanie jakich w rzeszowie czy krakowie masa tylko kierowcy jezdzic nie umieja i zeby były złote drogi z abeesem czy bóg jeden wie co jeszcze to i tak wktóryms momecie i tak bedzie miec wypadek
tak sobie mysle ze jak by taki jeden czy drógi pojechał do krakowa to pierwsze takie skrzyzowanie i bumm

~123rt

eed
na konkrecyjnym portalu czyatłem

~eed

~123rt
a gdzie to pisało ze nie widział?

~123rt

to jak nie widział to po co jechał??
jak by to odemnie zalezało to bym go podwójnie ukarał

~marek

~obiektywny
zgadza sie jak swiatła nie działaja to piesi maja ciezko trzeba bardzo ryzykowac szczególnie w godzinach szczytu

~dddd

mieszkaniec H
moze ten kto pisał ten artykuł tak własnie jezdzi jak by to było rondo
a znaki przy drodze to tylko atrakcja
jezdze po tym skrzyzowaniu juz parwie 30 lat jezdziłem jak nie było swiateł i jezdze teraz
moja opinia jest taka ze swiatła poprawiły bezpieczenstwo tylko kierowcy coraz gorsi zero wyobrazni zero uwagi na drodze i czesto widuje jak jedzie i ma telefon na kierownicy wiec czego wymagac od takiego człowieka kierowcy

~mieszkaniec H

Dla tego tak mnie wkurza bo dziś jakiś debil mało we mnie nie wjechał. TAM NIE MA RONDA TYLKO 4 SKRZYŻOWANIA JEDNO KIERUNKOWE Z PIERWSZEŃSTWEM NA JANA PAWŁA a redaktor artykułu powinien oddać prawo jazdy jeżeli będzie nadal pisał takie głupoty że to "rondo" to nadal będą tam wypadki. Ktoś przeczyta taki debilizm i będzie uważał że jedzie po rondzie.

~60latPRL

jak dobrze pamientam na samym poczatku zaraz jak zbudowali koncówka lat 70)
było to rondo ( i o il dobrze pamientam dalsza droga w strone rozwadowa była w budowie i w zasadzie zakrecało sie na kena kawałek do skrzyzowania z wojska polskiego) dopiero potem jak ukonczyli cała 2 pasmówke do rozwodawoa zrobili skrzowanie tak jak teraz i pierwszenstow abyło na głownej a z kena był stop do tego było 3 pasy jedne na wprost i po jednym na parwo i w lewo
było bardzo duzo wypadków i gdzies tak 1993 zrobili swiatła i ustały wypadki ( z wyjatkiam jak do tej pory kilka w roku a nie kilka w tygodniu)
wiec kazdy mówi rondo bo na samym poczatku było to rondo dopiero potem zmienili na to co jest teraz

gotfryd
zgadza sie był wypadek na rondzie koło lidla ale nie było policji
dogadali sie
nowe lampy błotniki i troche farby ,ale to co tam sie dzieje nie raz to tylko czekac na nastepne wypadki

~ammmm

do autora "Kolizja na dużym rondzie" proszę o wykładnie z kodeksu drogowego że ten wypadek był na rondzie. A jeśli go nie ma to co za bzdury i robisz tylko zamieszanie, za te wszystkie wypadki na tym skrzyżowaniu o ruchu okrężnym powinieneś odpowiedzieć bo lichym kierowcom sam chcesz narzucić że mają się poruszać jak na rondzie, ale na tym skrzyżowaniu przepisy mówią co innego.

~ammmm

do autora "Kolizja na dużym rondzie" proszę o wykładnie z kodeksu drogowego że ten wypadek był na rondzie. A jeśli go nie ma to co za bzdury i robisz tylko zamieszanie, za te wszystkie wypadki na tym skrzyżowaniu o ruchu okrężnym powinieneś odpowiedzieć bo lichym kierowcom sam chcesz narzucić że mają się poruszać jak na rondzie, ale na tym skrzyżowaniu przepisy mówią co innego.

~obiektywny

widziałem jak stali porozbijani
wracałem z pracy i chciałem przejsc przez przejscie masakra była
po 15 straszy korek i stałem dobre kilka minut zanim sie ktos łaskawie zatrzymał
tam powinny byc swiatła szczególnie zewzgledu na piszych jeden pieszy kiedys dobrze skomentował to ze w miescie robi sie normalnie na drogach jak wioska wyjedzie z miasta po pracy i rni wróci na swoje tereny

~mieszkaniec H

jak bum był policjantem to za tłumaczenie podtytułem dojeżdżając do ronda odrazy mandat za nie umiejętność czytania znaków 500zł i drugi najwyższy możliwy za spowodowanie kolizji
jakiś debil który nie zna się na kodeksie RD powiela powiedzenie że to rondo a inni debile w to wierzą na słowo

~ammmm

wszystkimi rękami popieram "mieszkaniec H" gdzie tam jest rondo

~gotfryd

prosta zasada jak sie jedzie
nie widze nie jade
skoro mu tir zasłonił
po za tym sa znaki i przepisy ruchu dorgowego
czemu nie pisza o kolizji na nowym rodnku koło lidla?

~jaro77

~mieszkaniec H
to jest skrzyzowanie z wyspac centralna z ustanowionym pierwszesntwem
ja jako starszy człowiek pamientam jak tam nie było swiateł i było dokładnie tak jak teraz co rusz wypadki kolizje
to dedykuje dla tych co im zawsze prędko i bron boze czerwonego
pomyslce jak by tam było zwykłe 2 pasmowe rondo
kolizja za kolizja przy zjazdach ( tak jest na jednym rondzie w rzeszowie) tłuka sie na zjazdach

~mordor

~Nikus
zakładaja sekundniki i chyba bedzie jeszcze jakas dodatkowa zmiana bo załozyli zielone strzałki
bedzie tak jak koło bazyliki zieona strzałka to 99% kieroców laga i nie patrza ze na pasach ktos jest
jak ktos jezdzic nie umie to czy tu na tym skrzyzowaniu czy innym wkoncu bedzie miał wypadek
takich skrzyzowan w krakowie jest kilkanascie i jakos działaja i ludzie jezdzic umieja tylku u nas sa bohatery ossttaniej prostej a znaki czy to poziome czy pionowe bardzo wyrazne tylko trzeba patrzec na droge a nie w telefon czy myslec o dup....e marynie

~mieszkaniec H

barany gdzie wy tam widzicie rondo to 4 skrzyżowania obok siebie

~123rt

to nie jedyne zdarzenie
było jeszcze ( chyba nie było zgłoszone na policje)
zdarzenie polegajace na tym ze pieszy przechodzacy przez pacy został powieniony na masce

masakra co sie dzieje jak wyłacza swiatła
mozna powiedziec ze za kazdym razem jak nie działaja swiatła jest jakies zdarzenie

kiedy skonczy sie ten remont i wswiatła beda dzisałac

~mieszkaniec H

Jak się nie respektuje znaków przy drodze to dochodzi do takich kolizji pierwszeństwo przejazdu jest na JANA Pawła a nie na KEN to jak dowierzasz od strony wiaduktu to ustępujesz pierwszeństwa tym co jadą po Jana Pawła w obu kierunkach bo to są 4 skrzyżowania jednokierunkowe z pierwszeństwem po stronie Jana Pawła
Jaku sięnie umie jeżdzić to zostawcie samochody w domu i do autobusu

~alkochol

Powiem krótko ,na tym rondzie jest oznakowanie pionowe i poziome .
I dalej, tylko debile jadą na pamięć ?Bez jakiejkolwiek wyobraźni.

~krzys

Jakie to rondo!! Tak właśnie jeżdżą tak jak czytają głupoty.

~Nikus

Dlaczego tam co chwilę są wyłączone światła?