Znajdź dobrą lokalizację na wesele
Opublikowano: 28  Grudnia  2017

W zależności od tego, jaki mamy pomysł na organizację wesela, zdecydujemy się na inny rodzaj sali. Rezerwacji warto dokonać jak najwcześniej.

Hotel

Wesele w hotelu to dobry pomysł. Wiele hoteli ma idealne zaplecze imprezowe, z dużą salą bankietową i parkietem. Dodatkową zaletą jest możliwość wynajęcia dla weselników pokoi, dzięki temu, kiedy już będą zmęczeni zabawą, bez problemu będą mogli się pożegnać i odpocząć, nie jeżdżąc w środku nocy po całym mieście. Takie rozwiązanie jest też wygodne dla Młodej Pary, która będzie mogła skorzystać z narzeczeńskiego apartamentu, a rano spokojnie zjeść w hotelu śniadanie.

Restauracja

Jeśli nie planujemy wystawnego wesela, a obiad dla najbliższych, warto zarezerwować salę w naprawdę świetnej restauracji. Z menedżerem lokalu można dogadać się w taki sposób, żeby dało się udekorować salę, tak, aby kwiaty i inne elementy pasowały zarówno do wystroju jak i do bukietu Panny Młodej. W restauracji można zamówić nie tylko obiad, ale i zimną płytę, na później. Jeśli lokal nie ma w swojej ofercie wypieków, bez problemu można zamówić weselny tort w innym miejscu i poprosić o przechowanie go w restauracji.

Dworek

Modną ostatnio opcją, na którą decyduje się coraz więcej par jest wesele w zabytkowym dworku. Pozwala ono na uzyskanie niezwykle klimatycznego efektu. Można na przykład wynająć bryczki, które dowiozą gości na miejsce, podać staropolskie potrawy, nawiązujące do dworków szlacheckich. Opcji jest bardzo wiele. Oczywiście w takim dworku może też odbyć się impreza w nowoczesnym stylu, ale trzeba mieć świadomość, że konwencje mogą się ze sobą kłócić. Warto przemyśleć taką lokalizację także ze względu na możliwość wykonania pięknych zdjęć, szczególnie jeśli dworek otoczony jest parkiem.

Sali weselnej można szukać na przykład przez Internet. W tym celu dobrze jest zajrzeć na platformę ślubną Wedding.pl. Dostępna jest tam intuicyjna wyszukiwarka, pozwalająca znaleźć wielu usługodawców po mieście, w jakim działają. Wystarczy wpisać na przykład Rzeszów i pod adresem https://wedding.pl/sale-weselne/rzeszow zobaczyć mnóstwo sal weselnych, z których można skorzystać.

Wybór sali weselnej ma ogromne znaczenie dla całej organizacji wesela. Dlatego, z uwagi na fakt, że w sezonie trudno o dostępną salę, koniecznie trzeba się nad tym zastanowić na samym początku podejmowanych działań.

Artykuł sponsorowany
 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy.
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe