Park linowy pod koniec lipca br.

Image

W lecie zostanie otwarty park linowy w parku miejskim. Miasto ogłosiło właśnie przetarg na tę inwestycję. Jak zapowiada prezydent, będzie to jedyne takie miejsce rekreacji w Polsce...

- To innowacyjna propozycja dla mieszkańców miasta Stalowej Woli. Park linowy umiejscowiony będzie w naszym parku miejskim, w niedanej odległości od rozpoczynającej się inwestycji wodnego placu zabaw. Park linowy nie wymaga asekuracji, dodatkowych zabezpieczeń, wszystkie pomosty między drzewami, pomiędzy specjalnie przygotowanymi słupami są w pełni zabezpieczone, jednocześnie znajdują się w nich labirynty wymagające odpowiednich ćwiczeń sprawnościowych- mówi prezydent Lucjusz Nadbereżny.

Park będzie posiadał dwa piętra, będąc jeszcze bardziej atrakcyjnym dla różnych grup wiekowych. Świetnym elementem będzie wielka spiralna zjeżdżalnia, umożliwiająca zjazd z najwyższego piętra na sam dół. Ma powstać również wieża widokowa, która poprzez specjalne podjazdy, umożliwia podziwianie krajobrazów dla osób niepełnosprawnych oraz rodziców z wózkami dziecięcymi.

Wykonawca, który wygra przetarg będzie miał za zadanie sporządzenie projektu budowlanego i projektu wykonawczego. W dalszej kolejności, na podstawie opracowanej dokumentacji, przystąpi on do budowy parku linowego dla dzieci i dorosłych oraz zagospodarowania terenu (wykonania ścieżki dla pieszych oraz elementów małej architektury).

Jeśli uda się znaleźć wykonawcę na realizację tej inwestycji to park linowy powinien powstać pod koniec lipca 2017 roku.

Przewiń do komentarzy








Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~Szym

@ tola

hejt za ile płatny twój 6 złotych od wpisu?

~zyzy

Chociaż z uwagi na mój wiek (to już niestety)nie dla mnie ani moich dzieci "ZABAWKA"-to super,ze on powstanie. Dzieciaki będą miały naprawdę niezłą zabawę. Widziałem to w praktyce- O.K. Kto nie ma dzieci pewnie nigdy takich inwestycji nie zrozumie.Bo ...
" nie samym chlebem żyje człowiek". Inwestycja "w ruch" młodziaków
w dobie gier komputerowych i in, tego typu - świetna sprawa. Brawo Panie Prezydencie.P.S. Szaleńcami którzy wszystko ostentacyjnie krytykują co nie z ich pomysłu wychodzi - proszę się nie przejmować Panie Prezydencie. A należy pamiętać ,że lyberały głoszące "mnie to wali" już politycznie zdychłyumiechumiech

~tola

Jak wowczas będzie wygladał dług na tle podobnych miast w Polsce? Czy może będziemy jedynym takim miastem z tak olbrzymim garbem?

Persymona

czy dużo drzew wytniecie?????????????????

~Nocny

hmmmmmm..... do lipca 2017 roku?... znaczy że już jest !!!! Suuper.

rsta

Dzieciaki będą miały uciechę umiech