Chryzantemka- osoba od zadań specjalnych
Opublikowano: 4  Stycznia  2018

Sezon ślubny 2018 rozpoczęty pełną parą. Do tego dnia wszystkie panny młode szykują się miesiącami, a nawet latami. Każda z nich chce mieć wyjątkową suknię, piękną fryzurę i nieskazitelny makijaż, a to dopiero początek długiej listy przygotowań.

Na rynku jest całe mnóstwo usługodawców, z których pomocy możemy skorzystać. Warto jednak zwrócić uwagę, że każda zabiegana panna młoda może skorzystać z oferty osoby, która świadczy szeroki wachlarz usług co pozwoli zaoszczędzić sporo czasu, a przede wszystkim niepotrzebnych nerwów. Taką ofertę ma dla nas Kinga Kmiotek-Gul czyli zawsze uśmiechnięta Chryzantemka. Wśród jej usług znajdziemy makijaże, fryzury, przepiękne bukiety ślubne, wianki, butonierki, kotyliony, dekoracje samochodów. Jeśli zależy nam na zachowaniu ciągłości dekoracji Chryzantemka bez najmniejszego problemu w tym samym stylu udekoruje kościół oraz salę weselną. Goście, których wprawimy w dobry nastrój odpowiednimi dekoracjami na pewno będą przez długi czas mile wspominać parę młodą.

Sama Kinga mówi o swojej pracy, że "To co robię jest moją pasją, dlatego wciąż pogłębiam swoją widzę poprzez uczestniczenie w różnego rodzaju szkoleniach i pokazach". Talent Kingi Kmiotek-Gul został doceniony przez producentów programu "Taniec z gwiazdami", w którym była odpowiedzialna za makijaże tancerek. W roku 2017 zajęła 2. miejsce w gali eksperta weselnego w Polsce, była także finalistką w mistrzostwach Polski Make Up Show 2016 w Katowicach. W latach poprzednich została nagrodzona także dwukrotnie jako najlepszy salon w powiecie stalowowolskim.

Chryzantemka cały czas poszerza swoją ofertę i podąża za trendami, jej pasją jest rękodzieło i sprawianie aby każda panna młoda czuła się najpiękniejszą i najwspanialszą tego jedynego dnia. W ofercie Kingi znajdziemy także wypożyczanie obrusów, pokrowców na krzesła oraz wszelkiego rodzaju dekoracji w postaci skrzynek czy lampionów.

Poszukując odpowiedniego eksperta weselnego należy zwrócić uwagę, aby była to osoba empatyczna, która zrozumie nasze oczekiwania i zrobi wszystko aby pojąć wymagania swojej klientki- te wszystkie cechy posiada Chryzantemka, która już powoli zapełnia swój grafik na najbliższy sezon ślubny.

Prace Kingi można zobaczyć na jej profilu Facebook www.facebook.com/Chryzantemka

Artykuł sponsorowany
 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy.
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe