WOŚP- czy będzie rekord?

Image

Około 230 wolontariuszy zaopatrzonych w czerwone serduszka, identyfikatory i kolorowe puszki przemierzało ulice naszego miasta. O godz. 20:00 wystrzeliło światełko do nieba.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała już po raz 26. W Stalowej Woli przez weekend odbywały się koncerty, licytacje i zbiórki do puszek. W niedzielę miał miejsce Bieg oraz Marsz Nordic Walking „Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy”, gdzie wystartowało ponad 200 uczestników.

W Spółdzielczym Domu Kultury w Stalowej Woli można było oglądać różne występy artystyczne, które przerywano licytacjami. Na scenie wystąpili m.in.: bboy Żurek, beatboxer Darek Czerwiński, Just Dance, Pole & Roll, Gosia Markowska, Aleksandra Haszczuk, Julia Pawłowska czy Szkoła Tańca MERENGUE. Nie brakowało również różnych gadżetów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, które można było nabyć wspierając tegoroczny cel zbiórki. A tym razem zbierano fundusze na wyrównanie szans w leczeniu noworodków.

W roku ubiegłym, stalowowolanie przekazali na WOŚP rekordową sumę pieniędzy, około 164,5 tys. zł. W niedzielę wieczorem doliczono się około 71 tys. zł.

Późnym wieczorem w niedzielę w stalowowolskiej siedzibie Nadsańskiego Banku Spółdzielczego naliczono 141 tys. 501 zł 65 gr.

W poniedziałek doliczono się już ok. 152,2 tys. zł. Kwota wciąż rośnie. Ostatecznie i dokładnie poznamy tegoroczny wynik pod koniec stycznia...

Materiał video

Przewiń do komentarzy
















































Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~28:0

Antylewak takiego pajaca jak ty to trzeba podlewać? Czy noże sam rośniesz ?

~sąsiad

O, powrócił towarzysz "Analfabet"?

Antylewak

Ale was boli ten PiS. Idźcie zróbcie kartoniadę pod jubilerem.

~mirka

do Antylewaka
Za pracę w KW PZPR nie obniżyli ci emerytury? Chyba że to zataiłeś?

~@Antylewak

Mnie do emerytury zostało jeszcze ponad 10 lat więc ty już kozła wywiniesz dawno nim ja na niej będę. Z Bogiem towarzyszu!

Antylewak

spójrz na swój wiek, mi emerytury nie obniżyli...

Antylewak

czytając, prowokuj dalej, żółć wylewa się hektolitrami...

~@czytając

"Antylewak" zatkał się bo podobno pozew zbiorowy szykują ludzie do których przyczepił się jak gówno do statku na Fejsie.

~sokzBuraka

Trwają poszukiwania choćby jednej osoby której pomógł grzyb z Torunia. Wszak dostał od nas z naszych podatków już 73 mln. zł. za rządów PiS. Szuka twitter, facebook, media, portale, prasa Kto pomoże w poszukiwaniach?

~czytając

Od godz.19,42 "Antylewak" zamilkł. Czyżby wyzionął ducha? Dynda mi czy to lewak czy prawak ale szkoda idioty.W jego wieku to chyba czas najwyższy by wreszcie jednego takiego było mniej. Ale z drugiej strony nudno bez takich.

~aaaa

Brawo dla tych co zbierają, ale czy ktoś może napisać: Ile z tych zbieranych pieniędzy przez ponad 20 lat, wróciło w sprzecie do stalowej Woli lub okolicy !

~@28:1

Masz racje. Sąsiedzi też są tego zdania, że to psychol i omijają gówno.

~mira

"Antylewak" zbierz te wszystkie swoje wypociny z portali i wydaj jako kolejne goowno swoich dziel literackich. Swoim sumptem oczywiste bo nikt głupi nie zechce sfinansować.

Antylewak

28:0 tylko tyle potraficie, inwektywy zamiast argumentów. Na szczęście pachołki Niemiec juz w tym kraju rządzić nie będą.

~28:0

@Antylewakty jesteś naturalnie okaleczony umysłowo ? Czy masz to po prezesie ?

~Marek

Masz racje ANTYLEWAK, a te szumowiny lewackie będą jęczeć do końca świata.

~Ulka

Graźyna czemu zniżasz się do poziomu jakiegoś"Antylewaka" który bredzi tu od wczoraj a poziom tego jest na wysokości neofity, dawnego referenta KW PZPR w Tarnobrzegu. Takim we łbach najczęściej się pier...li i wyżywają się w bazgroleniu. Szanuj się dziewczyno.

Antylewak

Grażyna, przyznaj, ze ci obniżyli emeryturę i dlatego tak wyjesz? Przedawkowałaś TVN i myslisz, ze Niemcy i Unia zbawią nasz kraj. Ach ten kompleks Polski. Byc podnóżkiem Niemiec. To wam wystarczy. Nie obchodzi was suwerenność i Polska tradycja. Byle Unia nie narzekała i niemieckie szmatławce chwaliły.

~Tosiek

Unia stwierdziła, że Węgrzy się chwieją, hierarchowie mądrzeją, kościoły i seminaria pustoszeją...

~@Antylewak

To ja Grażyna. Rzeczywiście mąż mi mówi że z nim rozmawiałeś ale to już było dawno. Jednak twierdzi, że twój przypadek jest beznadziejny. Zalecał ci lewatywę 3 x dziennie a jeśli nie pomoże to eutanazja będzie jedynym wyjściem. Co ci zależy, podobno w twoim wieku i tak ci już niewiele zostało nim kopniesz kalendarz. Cześć twojej pamięci - Grażyna.

Antylewak

tak, rozmawiałem z twoim.

~Graźyna

"Antylewak" a próbowałeś rozmawiać z jakimś psychiatrą o swojej przypadłości?

Antylewak

Huciany - ech ta nienawiść do księży, jak komunistów w PRL...

~Huciany

"Brawo,"wszystko ładnie i pięknie tylko zapomniałeś dodać,że to był ksiądz kościoła Polskokatolikiego.Rzymskokatolicki ksiądz się na to nie odważył bo by mu ręka uschła

~siwy

proszę o ujawnienie rozliczeń orkeistry publicznie

Antylewak

Kamil, Andrzejek, Grażyna, Waldek - piszcie to samo z jednego nicka.

Antylewak

Obiektywny, poczuli sie urażeni wszyscy przeciwnicy PiS i zrobili z siebie ludzi gorszego sortu. Tak sie robi propagandę.

~mek

Widzę, że dyr. Banku też ustawił się do zdjęcia.
Każdą okazję trzeba wykorzystać do lansu...
Czy w oddziałach Banku w Krakowie i Warszawie (może ktoś wie czy tam synowie dyrektora Stanisława K. są dyrektorami?) też było liczenie?

~obiektywny

ANTYLEWAK- nie bądź stronniczy jeżeli już odnosisz się do słownictwa opozycji warto by było wspomnieć jakiego języka używają co niektórzy posłowie obecnej władzy , chyba nie muszę wymieniać nazwisk takich jak pani P. , czy też pan CZ. , pozatym jak sam widzisz to co w Polsce się obecnie dzieje to dziecinada jedni przekrzykują drugich i tak w koło panie Macieju. Jeszcze jedna rzecz , odnośnie "gorszego sortu" ,faktycznie ciężko ustosunkować jego słowa pod konkretnym adresem dlatego też spora część społeczeństwa poczuła się tym urażona czy słusznie ? odczucie subiektywne.

~Waldek

hehe... i co pis dzielcy... mówiłem , ze węgrzy zrobią was w uja ... buhahhahhhhaha... przypomne tylko 27:1 !!!