WOŚP- czy będzie rekord?

Image

Około 230 wolontariuszy zaopatrzonych w czerwone serduszka, identyfikatory i kolorowe puszki przemierzało ulice naszego miasta. O godz. 20:00 wystrzeliło światełko do nieba.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała już po raz 26. W Stalowej Woli przez weekend odbywały się koncerty, licytacje i zbiórki do puszek. W niedzielę miał miejsce Bieg oraz Marsz Nordic Walking „Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy”, gdzie wystartowało ponad 200 uczestników.

W Spółdzielczym Domu Kultury w Stalowej Woli można było oglądać różne występy artystyczne, które przerywano licytacjami. Na scenie wystąpili m.in.: bboy Żurek, beatboxer Darek Czerwiński, Just Dance, Pole & Roll, Gosia Markowska, Aleksandra Haszczuk, Julia Pawłowska czy Szkoła Tańca MERENGUE. Nie brakowało również różnych gadżetów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, które można było nabyć wspierając tegoroczny cel zbiórki. A tym razem zbierano fundusze na wyrównanie szans w leczeniu noworodków.

W roku ubiegłym, stalowowolanie przekazali na WOŚP rekordową sumę pieniędzy, około 164,5 tys. zł. W niedzielę wieczorem doliczono się około 71 tys. zł.

Późnym wieczorem w niedzielę w stalowowolskiej siedzibie Nadsańskiego Banku Spółdzielczego naliczono 141 tys. 501 zł 65 gr.

W poniedziałek doliczono się już ok. 152,2 tys. zł. Kwota wciąż rośnie. Ostatecznie i dokładnie poznamy tegoroczny wynik pod koniec stycznia...

Materiał video

Przewiń do komentarzy
















































Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~allo

I znowu kasa poszła w pizdu w niebo zamiast na chorych ale co tam ludzie dadza i jeszcze na Wodstok i inne nie związane z leczeniem działania

~brawwo wośp

Brawo WOŚP! Brawo Stalowa Wola umiech

~28:0

~125 - pislamista to prymitywny człowiek posiadający zaledwie jeden zwój mózgowy więcej od kury. Pozwala to maksymalnie na nie wypróżnianie się na chodniku.

~baltazar

tą kasę chętnie by policzyli kieckowi

~obserwator

No to widać od razu zagłębie PIS uaru gratulacje :-), w Stalowej Woli zebrano połowę tego co w tamtym roku , ale widać ze reszta Polski ma odmienne zdanie bo mimo nagonki i tak rekord zostanie pobity . Pozdrawiam Stalowa Wole

~PIETER

NO NO SWIETNIE SIE SPISALISCIE.Akurat taka sume mi brakuje do kupna mieszkania.Tylko tych pieniedzy nie dajcie Jurkowi.On juz ma za duzo .;-) Diekuje moi mili.Jestescie wspaniali...

~Qwer

Horrendalne koszty pokrywane z pieniedzy podatnika. Tak wyrzuconych pieniedzy w bloto dawno nie widzialem. Gdyby tak dzialaly firmy to po jednym finale nie byloby kolejnego. Jednak ludzie rzucaja. Gdyby ludzie widzieli wydatki na to wszystko i zysk w postaci sprzetu to by sie za glowe zlapali. Ekonomiczne inaczej tak bym to nazwal.

cdn..

Woodstock nie jest szczytny. Nie przesadzaj.

~Ania i Tomek

Największym rozczarowaniem jest obecnie postawa kościoła .
Te pasibrzuchy , łajdaki w sutannach chcą aby ludzie nie wspierali WOŚP.
Ja już żadnego czarnucha nie przyjąłem oo kolędzie id trzech lat. Na moivh drzwiach wisi kartka dla tych przedstawicieli kościelnego biznesu " wstęp wzbroniony "
To co roku bylo przekazywane na kolende ,teraz wszystko daje na Owsiaka .
Pasibrzuchy są dotowane przez ludzi pustych na umyśle którzy nie widzą jak nimi sterują w perfidny sposób.
Jeszcze ronda nazywają nazwiskami tych ......

~Kuterniga

A Nadberezny jak działał w tym roku ? Ci dał jaki włodarz miasta ? Tym się różni od WOŠP ,że oni zbierają na szczytny cel a ten rozdaje i zadłużać potrafi ,ale najekies dyrdymaly typu parki linowe i pseudo inwestycje.
Z Owsiaka ludzie będą korzystać i ich dzieci a z "inwestycji " tylko długi zostaną

~Mario6

Zgadzam się 1234 mnie nie obchodzi ile oni zarabiają ważne ze widać sprzęt w szpitalach rząd tego nie wspiera bo ojciec tego nie wspiera nic z tego nie mają...

remont

spokojnie.. za fajerwerki zapłaciliśmy my.. za sprzęt też my za służbę zdrowia płacimy też my A teraz: Za woodstock tez my, za wystawne życie Jurka też my za pensję Jurka i jego rodziny też my.... gdyby inna fundacja działała tak niejawnie jak ta, to nie wiem czy by mogła funkcjonować. Nie wspieram ale i nie zabraniam wspierać, natomiast koszty fajerwerków ochrony itd powinny być po stronie fundacji. Z wiadra woda leci do butelki, tylko mało wody zostaje

~60latPRL

jak dla mnie to coraz bardziej to robi sie komercha
ale kazdy decyduje czy chce dac czy nie
kazdego to sparwa czy i ile da

~Adrian

Czy fanty z WOŚP Stalowa Wola można kupić gdzieś w necie ?

~Polek

123 w Sylwestra tego nie liczyłem. Nie wspomnę o Kukulskiej.