Skopał psa i uciekł

Image

Na osiedlu Piaski we wtorek siedział czarny psiak. Nikomu nie wadził. Jakiś mężczyzna skopał go i sponiewierał. Czyj to pies? Poznajecie? Szukamy bandyty, szukamy właściciela.

- W Stalowej Woli na osiedlu Piaski przy skrzyżowaniu obok gabinetu dentystycznego leżał sobie psiak. Pies ponadkolankowy w typie wyżła, może jakiś mieszaniec, ciężko określić. Cały czarny. Miał czerwoną obrożę, być może z jakimiś szlaczkami. W każdym razie coś na niej białego było. Mamy niewyraźne zdjęcie psa- piszą do nas świadkowie zdarzenia.

Psa nie udało się sfotografować z bliska, bo bity szybko uciekł. Kto go bił? Nie wiadomo. Być może jego właściciel, a może jakiś przechodzień. Dlaczego okazywał tyle agresji wobec pieska, który leżał na chodniku i nikomu nie przeszkadzał?

- Pies leżał sobie na chodniku, jakiś mężczyzna podbiegł do niego, dał mu klapsa w tyłek, jeśli możemy tak to ująć. Świadek wydarzenia na początku odebrał sytuację w ten sposób, że pies być może zerwał mu się ze smyczy i chciał go pouczyć. Natomiast po chwili zaczął psa agresywnie Kopać. Po chwili chwycił go za szyję tak jakby chciałby go dusić i rzucił nim na ziemię. Świadek zdarzenia zaczął trąbić aby zwrócić uwagę, że widzi zdarzenie, chciał zareagować. Pies podbiegł do samochodu świadka tak jakby szukał pomocy. Jednak ten agresywny mężczyzna kierował się w stronę samochodu z krzykami i machaniem rąk. Kobieta sięgnęła po telefon i chciała zrobić zdjęcie i zadzwonić na policję, ale gdy ujrzał telefon, zaczął uciekać. Celem postu jest odnalezienie właściciela psa (pies z pyszczka podobny do tego jak na zdjęciu tylko cały czarny z czerwona obroża) lub sprawdzenie czy pies nie należy do tego agresywnego mężczyzny. Dodamy, że mężczyzna był w wieku między 25- 30 lat, cały ubrany na czarno, był łysy. Może ktoś jeszcze widział to zdarzenie?- pytają pracownicy Gorzyckiego Stowarzyszenia Zwierzęcy Zakątek.

Takie zachowania są nie tylko napiętnowane przez społeczeństwo, są też karalne, dlatego człowieka, który znęcał się nad zwierzęciem należy bezwzględnie ukarać. Czy ktoś ma jakąś wiedze na temat psa lub wydarzenia, które miało miejsce we wtorek?

Na zdjęciu pies podobny to tego, który został skopany, a także zdjęcia czytelnika wykonane telefonom podczas wydarzenia.




Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~czytelnik

tak to jest Górka przejście dla pieszych gdzie ostatnio były dwa śmiertelne wypadki a nie Piaski.Piszący nie zna Stalowej Woli

~Jabol

Rozjeb... ryj łysej kurw...

~Jabol

Rozjebać ryj łysej kurwie

~Jabol

Rozjebać ryj łysej kurwie

~emdek

Nogi z d*(& powyrywać!

~aaa

pies nie atakował w momencie zdjęcia tylko przebiegał przerażony przez drogę. Podobno w tamtej okolicy mieszka jakis Paweł.. imienia nie znam , podobno lubił tak sobie jakies obce psy czasem pokopać.
mam nadzieje,ze dostanie za swoje.
A psa próbujemy namierzy jesli tylko uda nam sie go zabezpieczyć bedzie szukał nowego domu

koraa2

Aaa no i brawo za reakcję! !!

koraa2

Biedne zwierze.Oby zlapali tego bydlaka co nad zwierzeciem sie zneca.Patologia!!!!idiota!!!!

maszynista

Mialem w tej okolicy podobne spotkanie z alkoholikiem.Szedłem ulica torowa i zatrzymałem sie zeby zrobic pare zdjec.Nagle pies zaczał szczekac i po chwili zjawił sie obok mnie pijak po 50 -tce i co ja tutaj chce ukrasc.Na nic tłumaczenia,musiałem uciekać bo bydle groził pobiciem.Tam mieszka patologia,nawet pies im przeszkadza.

~Piaskowicz

Skrzyzowanie Ulicy piaskowej z alejami !!!


TAAA DAAAA

ULICA PIASKOWA - OSIEDLE WIDOK (GÓRKA)

~Piaskowicz

Prosze mi napisac jaka to ulica na osiedlu piaski bo nie kojarze takiego zoltego pojemnika na odpady... To bardziej przypomina gorke na wysokosci domu Pana Nadbereznego.

~men

albo ucieka bo został skopany;(

~Frotera

Na tych zdjęciach widać ze pies kogoś lub coś atakuje!