Kierowca peugeota miał 2 promile
Opublikowano: 23  Stycznia  2018

Policjanci ruchu drogowego ze Stalowej Woli udaremnili dalszą jazdę pijanemu kierowcy. 29-letni mieszkaniec powiatu stalowowolskiego miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Podczas sprawdzania okazało się, że mężczyzna posiada sądowy zakaz kierowania pojazdami do 2027 roku.

Wczoraj rano w Stalowej Woli na ulicy Bojanowskiej, policjanci ze stalowowolskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej osobowego peugeota. Za kierownicą siedział 29-letni mieszkaniec powiatu stalowowolskiego. W trakcie kontroli policjanci wyczuli od mężczyzny alkohol. Okazało się, że był pijany. Alkomat wskazał w jego organizmie ponad 2 promile alkoholu.

Policjanci ustalili, że 29-latek posiada sądowy zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi do 2027 roku. Kierowca za niestosowanie się do wyroku sądowego oraz jazdę w stanie nietrzeźwości w najbliższym czasie odpowie przed sądem.

 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

~Amliss Vess
Jechał do pracy, do Bagpaku. W ciągu dwóch tygodni, wyleciało z tamtąd 4 osoby za alkohol.
Dodano: 26  Stycznia  2018  11:43:30
~pieseł
Ty mądry pismaku wbij to sobie to łba że milicjancji nie wąchają, to podtstawowy element kazdej kotroli i to bedz uprzedniego wąchania...
Dodano: 24  Stycznia  2018  12:44:11
W takich przypadku winien być natychmiast konfiskowany samochód jako narzędzie zbrodni bez względy na to czy był to samochód jego, czy członka rodziny i to winna być pierwsza kara. Dalsze zgodnie z kodeksem.
Dodano: 23  Stycznia  2018  11:11:39
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe