O narkotykach i dopalaczach
Opublikowano: 24  Stycznia  2018

Jak działają narkotyki i dopalacze? Jak rozpoznać osobę, która je zażywa? Co się dzieje po zażyciu środków odurzających i psychotropowych? To tematy wczorajszego spotkania policjantów z nauczycielami Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Stalowej Woli.

Wczoraj policjant z zespołu do spraw profilaktyki społecznej mł. asp. Paweł Kuszaj spotkał się z nauczycielami Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Stalowej Woli, aby porozmawiać z nimi o zagrożeniach wynikających z zażywania narkotyków przez uczniów. Podczas spotkania, zaprezentował walizkę narkotykową, która zawierała substancje do złudzenia przypominające środki odurzające. Funkcjonariusz omówił zagadnienia dotyczące rodzajów narkotyków, wyglądu, a także ich działania.

Walizka narkotykowa cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. Jej wyposażenie stanowiły atrapy środków odurzających oraz akcesoria związane z ich produkcją i przechowywaniem. Omówione zostały także procedury postępowania w przypadku ujawnienia narkotyków wśród uczniów. Było to jedno z wielu spotkań z rodzicami i nauczycielami jakie przeprowadzają policjanci, którego celem było przedstawienie zagrożeń związanych z narkotykami i dopalaczami.

 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

~Kolejna
Kolejna akcja policji, która ma za zadanie podtrzymywać stygmatyzację osób uzależnionych od narkotyków. Bo o samych narkotykach policja wie baaaardzo mało.
Dodano: 5  Lutego  2018  13:26:58
~Kolejna
Kolejna akcja policji, która ma za zadanie podtrzymywać stygmatyzację osób uzależnionych od narkotyków. Bo o samych narkotykach policja wie baaaardzo mało.
Dodano: 5  Lutego  2018  13:26:51
~Kolejna
Kolejna akcja policji, która ma za zadanie podtrzymywać stygmatyzację osób uzależnionych od narkotyków. Bo o samych narkotykach policja wie baaaardzo mało.
Dodano: 5  Lutego  2018  13:26:41
~Jurcio
My pieniądze i samochody... Bo wy nie wiece dostaliśmy od bezdomnego pana Stanisława z Warszawy. Niestety zmarł 😂😂😂
Dodano: 29  Stycznia  2018  09:33:46
~czikita
...iszta hahahahha
Dodano: 27  Stycznia  2018  17:05:35
~m.o.n
czyżby chodziło o "sławną" rodzinę "M" ?
Dodano: 27  Stycznia  2018  15:17:40
~świetlik
mam nadzieję ze policja zapała dziś tego sk......z tej "sławnej" Rozwadowskiej rodziny co go dziś szukała;)
Dodano: 26  Stycznia  2018  21:14:11
~Funny
A stalowka z zarzecza żebra bo nie ma kasy...
Dodano: 24  Stycznia  2018  21:33:24
~~donos
Zastanawiales sie kolego dlaczego tych trzech cweli jeszcze nie siedzi? Otoz odpowiedz jest taka iz te ameby umyslowe pod pozorem amfetaminy I jej pochodnych handluja koleina biala ktora oczywiscie pobudza I to nawet bardzo ale nie jest substancja zakazana. Zas gimbaza ktora sie u Nich zaopatruje mysli ze to amfa I inne podobne wiec placa za Te specyfiki 20 krotna cene anizeli by zaplacili w zwyklym sklepie w ktorym mozna kupic ja legalnie
Dodano: 24  Stycznia  2018  12:33:38
~Donos
Chcecie poznać jak działają narkotyki i dopalacze? Zapraszamy do Zarzecza kupicie je u Kubusia Rz3kęcia, Rysia Pal3nia, Jureczka Młynarski3go czy do tych buraków z Rudnika. Chłopaki co prawda po ostatnich akcjach się mniej pokazują, ze swoja działalnością, ale produkcja i sprzedaż trwa nadal.
Dodano: 24  Stycznia  2018  10:24:41
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe