Get Adobe Flash player

Odprawa roczna w KPP Stalowa Wola
Opublikowano: 29  Stycznia  2018

W Komendzie Powiatowej Policji w Stalowej Woli odbyła się odprawa roczna z udziałem Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie inspektora Tadeusza Szymanka. Głównym tematem odprawy było podsumowanie minionego roku.

W piątek w Komendzie Powiatowej Policji w Stalowej Woli odbyła się odprawa roczna stalowowolskiej policji podsumowująca miniony rok. Wzięli w niej udział Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji insp. Tadeusz Szymanek, Starosta Stalowowolski Janusz Zarzeczny, Prezydent Miasta Stalowa Wola Lucjusz Nadbereżny, Przewodniczący Rady Powiatu Stalowowolskiego Ryszard Andres, Przewodniczący Rady Miejskiej Stanisław Sobieraj, Przewodniczący Komisji Bezpieczeństwa i porządku publicznego Rady Miejskiej Grzegorz Męciński, Prokurator Rejonowy w Stalowej Woli Paulina Kowalewska, Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Stalowej Woli mł. bryg. Robert Lebioda oraz kadra kierownicza, funkcjonariusze i pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli.

Insp. Lucjan Maczkowski Komendant Powiatowy Policji w Stalowej Woli przywitał przybyłych gości oraz policjantów i pracowników cywilnych. Następnie przedstawił strukturę organizacyjną stalowowolskiej policji oraz podsumował stan bezpieczeństwa w powiecie stalowowolskim w roku 2017, omówił wyniki pracy oraz poziom realizacji zamierzeń, zadań i priorytetów. Omówił wyzwania, z jakimi mierzyć się będziemy w najbliższym roku, podkreślając, że najważniejszym zadaniem, jakie stoi przed stalowowolską policją, jest zagwarantowanie bezpieczeństwa mieszkańcom naszego powiatu. Zwrócił również uwagę na profilaktykę społeczną i Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa. Szef stalowowolskich policjantów podziękował przybyłym gościom za dotychczasową współpracę i współdziałanie na rzecz poprawy bezpieczeństwa w powiecie oraz wszelkiego rodzaju wsparcie, w tym finansowe. Swoje słowa skierował również do policjantek, policjantów i pracowników dziękując za służbę i pracę w 2017 r.

Następnie zabrali głos zaproszeni goście, którzy podkreślili wzorową współpracę z kierownictwem stalowowolskiej komendy, jednocześnie wskazując na odpowiedzialność i znaczenie codziennej służby wszystkich funkcjonariuszy. Podziękowali za wielkie zaangażowanie i wysoką skuteczność w działaniach, tym samym życząc dalszych sukcesów oraz satysfakcji z wykonywanej służby.

W końcowej części narady głos zabrał Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie insp. Tadeusz Szymanek, który podsumował wyniki osiągnięte przez Komendę Powiatową Policji w Stalowej Woli. Komendant ocenił pozytywnie pracę stalowowolskiej komendy. Podkreślił znaczenie współpracy z podmiotami pozapolicyjnymi, samorządami i społeczeństwem wskazując na odpowiedzialność i znaczenie jej w codziennej służbie. 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

~SAS
Mam nadzieję, że doszedł ktoś do wniosku, żeby zwiększyć ilość patroli w weekendowe wieczory.
Patrole na patole!
Dodano: 30  Stycznia  2018  09:17:07
~csa
to nadbereżny odprawę prowadził. na tym też się zna. umiech zuch chłopczyk. trzeba mu kolejny order na pierś przypiać.umiech
Dodano: 29  Stycznia  2018  15:04:20
~rico
Fajnie, że sami uznali swoją świetność i doskonałość. Szkoda tylko, że jak się ich wzywa to nie jest tak różowo, bo las zagadnień i gąszcz problemów przed szeryfami. Mała instrukcja - jak nie chcą reagować proszę wysłać zgłoszenie do komendy wojewódzkiej w Rzeszowie. Jakoś wtedy punkt widzenia się zmienia i szybkość i skuteczność interwencji też. Najlepiej naszym detektywom trzeźwe poranki wychodzą ze skutecznością mili-promili kontrolowanych.
Dodano: 29  Stycznia  2018  14:04:46
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe