Odjechali porzuconą mazdą
Opublikowano: 30  Stycznia  2018

Dwaj mężczyźni z powiatu biłgorajskiego usłyszeli zarzuty zaboru pojazdu. Mazdę, po krótkiej przejażdżce, porzucili w lesie. Obaj dobrowolnie poddali się karze.

W zeszły czwartek, kilku mężczyzn z powiatu biłgorajskiego umówiło się na spotkanie, na terenie miejscowości Harasiuki. W umówione miejsce przyjechali dwoma samochodami. Chcieli wyjaśnić między sobą sprawy związane z oddaniem długu. W tracie rozmowy doszło między nimi do kłótni. Jeden z nich, wobec drugiego użył gazu pieprzowego. Ci, którzy przyjechali na spotkanie mazdą uciekli, zostawiając na miejscu samochód wraz z kluczykami i dokumentami. Druga grupa wykorzystała ten fakt, odjeżdżając porzuconym autem. Właściciel mazdy powiadomił policję.

Następnego dnia, niżańscy funkcjonariusze odzyskali samochód. Auto pozostawiono na leśnej drodze w Jasienniku Starym. Ponadto, zatrzymali mężczyznę, który nim kierował i jego pasażera. Obaj trafili do policyjnego aresztu. Usłyszeli zarzuty zaboru pojazdu w celu krótkotrwałego użycia. Przyznali się do zarzucanego im czynu, poddając się dobrowolnie karze.

 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

Nie KRZYSIU, to będzie zabór w celu krótkotrwałego użycia smiech2 do czasu wydania pieniędzy smiech2 no chyba że zamierzasz portfel zachować na pamiątkę jezyk
Dodano: 6  Lutego  2018  15:05:32
~set
A w przepisach jest wyraźnie napisane ze nie wolno zostawić kluczyków w stacyjce i ze jest za to mandat karny to samo tyczy sie dokumentów
Dodano: 31  Stycznia  2018  11:26:25
~Lokii
Haha wiejskie gangusy, słuchające na full disco polo, popsztykały się o parę złotych. smiech2
Dodano: 30  Stycznia  2018  14:53:35
To mówisz pan że jak komuś dam gazem po oczach i zabiorę jego portfel to nie będzie kradzież tylko znalezienie?
Dodano: 30  Stycznia  2018  14:32:32
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe