Ukradli rowery?

Image

Dwóch mężczyzn weszło nocą do klatki schodowej na terenie Stalowej Woli. Wynieśli trzy rowery. Wszystko nagrały kamery.

Zdarzenie miało miejsce w Stalowej Woli 2 lutego 2018 roku. Złodzieje przyszli tuż przed północą. Na filmie możemy zaobserwować jak się zachowują, jak wchodzą do budynku i jak znoszą rowery. Mimo tego, że w bloku jest monitoring, a drzwi zabezpiecza domofon, nie przeszkodziło to w dokonaniu kradzieży. Zuchwalcy nie mogą pozostać bezkarni.

Skradzione rowery to:

1. Kross Lea F2, rozmiar 19’, kolor: błękitno- pomarańczowy, nr ramy: 7700112863-017.

2. Unibike Fusion Model z 2005 roku, rozmiar 21’, kolor: czarno-niebieski, poobijany na ramie przy kierownicy. Miał uchwyt do mocowania fotelika rowerowego Hamax.

3. Romet RAMBLER 4.0, rozmiar 20', kolor: czarno-czerwony

Czy ktoś zna te osoby? Obejrzyjcie film uważnie.

Materiał video

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~kris35

Kradzież miała miejsce tuż przed północą w piątek . Złodziei dwóch . Rowerów 3 szt. Na trzech rowerach nie mogli jechać a więc byli z samochodem dostawczym. W sobotę rano w Sandomierzu???????

~Wampir

Broń ich boże od mojej klatki jestem wyczulony na najmniejszy szmer stosuje tortury w największych postaćiach nawet prtardą w łeb mogą zarobić zasztrzyk na uspanie rozbieram do naga wyżucam na śnieg kop w ryj gwóżdz z kołkiem do dxpy związuje i dopiero po 15sekudach dzwonie na policje

~Lala

Za kradzież powinni obcinać ręke jak to jest w innych krajach lub krzesło elektryczne nieroby lesery kradną a ludzie uciciwie kupili sobie rowery i wypad zakaz łażenia bezdomnym i złodziejom po kladce tym bardziej po nocach

yuastina

nam tez skradziono , w tym biały MERIDA ..... spod bloku na Narutowicza

jazda

I co ludzie da wam ten monitoring jak byli może Ukraińcy. Właściciel myślał, że skoro monitoring to rowery może sobie zostawiać bezpansko. A okazja czyni złodzieja. I wykorzystał znosząc sobie 3 rowery. Domofon otworzył nożem co widać na filmie.

~Do ~Jaja

Wojtka Rabady to w stw juz niema rok czasu I to co poiszesz to jest pomowienie.

~LOL

od razu widać fachowcy na gościnnych występach... nie policji tu trzeba a detektywa inteligentnego i zapisy z monitoringu drogowego
tylko pytanie czy takowe istnieją?

~Pytajnik

A ten znak zapytania w tytule artykułu to przepraszam co robi? Stoi- widzę. Ale chyba wątpliwości co do kradzieży nie ma, więc nie rozumiem po co ma stać.

~Pytajnik

A ten znak zapytania w tytule artykułu to przepraszam co robi? Stoi- widzę. Ale chyba wątpliwości co do kradzieży nie ma, więc nie rozumiem po co ma stać.

~O matko bosko

Ale mentalność mają tutaj niektórzy komentujący. Usprawiedliwianie złodziei. Bo rower stał na klatce. A w sklepie na półkach produkty niezabezpieczone- to też można sobie ukraść? Idąc dalej tym tokiem myślenia, gwałcicieli też usprawiedliwiajcie- bo ofiara kusiła typem urody, nie daj boże strojem, albo zjawiła się w nieodpowiednim miejscu o nieodpowiednim czasie.
Ciekawe jakby śpiewali obrońcy złodziei, gdyby to im ktoś rower ukradł. O składaka byście do Dudy list wystosowali.

~bor

na gazetce łądnie odciski zostawił umiech

~bor

na gazetce łądnie odciski zostawił umiech

~bor

na gazetce łądnie odciski zostawił umiech

~bor

na gazetce łądnie odciski zostawił umiech

~allo

Doktorek dba o prawo jak ci z kodu

rsta

Nie wiecie czy były, czy nie były zabezpieczone rowery a stwierdzacie fakty, że zapięcie za 10zł.
Przestańcie wymyślać i oby takich monitoringów było więcej.

rsta

Przestańcie usprawiedliwiać złodziei.
Kradzież jest kradzieżą!

~Bankomat

Skończyła się pewnie kasa za hejt w Metalowcu w bankomacie, a pić trzeba...

~wiechu

jazda
"Dobrze zrobili. Skoro właściciel zostawia rower na klatce, to neich nie będzie zaskoczony, że mu zginie."Oczywiste,jak samochód zostawię na parkingu przed blokiem,nie w garażu,również powinien zostać skradziony.Rowery kradzione w piwnicach,to też wina właścicieli,że niezbyt starannie zabezpieczyli piwnicę.Z jaką łatwością usprawiedliwia się pospolitych złodziei.

~cccp

Przecież to maszynista i mankum !
Trole do normalnej roboty nie pójdą

~Jaja

Znajoma gęba jakby właśnie Wojtek Rabada

~ana

ale dobre zapiecie tez nie pomoze,ja kup.corce zapomniala kodu i da sie przeciac wszystko,czy rozwalic,wiec zapiecie nic nie pomoze nawet najlepsze

~Kolarz

Pewnie rowery znajdą się na giełdzie w Sandomierzu.

~duralex

W stalowej woli od dłuższego czasu sporadycznie giną zabezpieczone rowery górskie. Panowie na filmie nie są przypadkowymi żulikami, którzy trafili na okazję. Przyszli w konkretnym celu, dobrze przygotowani (chowane "za pazuchę" narzędzie do sforsowania zamków). Mam nadzieję, że w końcu uda ich się namierzyć i przyklepać odpowiedzialność za kradzież dziesiątek rowerów na terenie stalowej woli w ostatnim czasie. Sforsowanie zamka i łączna wartość trzech rowerów, pozwala w mojej ocenie przedstawić im zarzut kradzieży z włamaniem, za co grozi relatywnie wyższa kara.
Do dzieła Panowie policjanci. Na lotosie- 100m od miejsca tego zdarzenia, jesteście w weekendowe noce co minutę, może zamiast popijać kawke i bajerować ekspedientki, ruszylibyście się po okolicy i sprawdzali stojących pod klatkami w taką pogodę. Nie jest to wszak pora roku, w której można soie stać i gaworzyć na świeżym powietrzu.

~Doktorek

Prywatne śledztwo,ciekawe czy prokuratura wyraziła zgodę na upublicznienie wizerunku złodziejaszków.Dziwne mamy prawo ale takie jest obecnie.

maszynista

Menele mogli te rowery ukrasc dla siebie,a tylko jeden na sprzedaz.W lasku na ulicy Przemysłowej stoi duzy namiot,mozna go zauwazyc,moze tam mieszkaja złodzieje?

~Anka

Niewiadomo gdzie teraz chować rower,jak widać na filmie szukali rowerów po piwnicach,na klatce też kradną,jedynie w mieszkaniu ale też mogą się włamać.

~Wolf

Za złodziejstwo jedną kara...

~swt

Nie były to drogie rowery,bo gdyby tak było nie stałyby na klatce schodowej zapraszając do kradzieży. Nie czarujmy się drogie rowery trzyma się w domu-nie na klatce, nie w piwnicy a tym bardziej kupując zabezpieczenie za 10 zł. Takie sa efeky

jazda

Skoro nic nie robił zarządca, to pewnie on zrobił zlecenie na rowerki. Hahahaha.