Jechali o 50 km/h za dużo
Opublikowano: 5  Lutego  2018

Policjanci zatrzymali prawo jazdy dwóm kierowcom, którzy wczoraj przekroczyli prędkość o ponad 50 km/h w terenie zabudowanym. Kontrole drogowe przeprowadzone były w miejscach wskazanych na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Policjanci stalowowolskiej drogówki na bieżąco weryfikują zgłoszenia społeczeństwa zamieszczane na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. Najczęściej zgłaszanymi zagrożeniami w ruchu drogowym jest przekraczanie dozwolonej prędkości oraz nieprawidłowe parkowanie pojazdów na terenie miasta.

Dyslokowanie służb Wydziału Ruchu Drogowego na terenie powiatu stalowowolskiego jest związane także z zagrożeniami zgłoszonymi przez mieszkańców poprzez Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz statystykami policyjnymi, dzięki którym funkcjonariusze mają wiedzę, w których miejscach najczęściej dochodzi do zdarzeń drogowych.

Wczoraj policjanci zatrzymali prawo jazdy dwóm kierującym, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym o ponad 50 km/h. Pierwsza z kontroli drogowych miała miejsce w Stalowej Woli na ulicy Energetyków tuż przed godz. 11.30. Tam 28-letni mieszkaniec powiatu opatowskiego jechał samochodem marki Renault z prędkością 108 km/h w terenie zabudowanym.

Kolejna kontrola drogowa przeprowadzona na tej samej ulicy tuż po godz. 12 wykazała, że 58-letni kierowca audi jechał z prędkością 109 km/h w terenie zabudowanym.

 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

~memo
Nie zgadzam sie z kierowca akurat tam często każdy ciśnie bo jest prosta i nie jeden pieszy zakończył tam życie na przejściu.
Dodano: 6  Lutego  2018  07:31:28
~kierowca
Bo sobie psiarnia maszynke do trzepania kasy i droge do szybszego awansu znalazla a tam gdzie sa potrzebni tam ich nie ma.
Zadne bezpieczenstwo, tylko chodzi o statytstyki ktore maja sie zgadzac...
Dodano: 5  Lutego  2018  20:46:09
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe