Wypadek w Zaklikowie
Opublikowano: 6  Lutego  2018

Wczoraj przed południem stalowowolscy policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego do jakiego doszło w Zaklikowie. Zderzył się tam samochód osobowy z autobusem przewożącym dzieci. W zdarzeniu ucierpiała kierująca samochodem osobowym, która została przewieziona do szpitala. Uczestnicy wypadku byli trzeźwi.

Do zdarzenia doszło po godz. 10 w Zaklikowie na ulicy Rozwadowskiej w ciągu drogi wojewódzkiej nr 855 relacji Stalowa Wola-Olbięcin. Z dotychczasowych wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wypadku wynika, że 44-letnia mieszkanka naszego powiatu jadąca samochodem osobowym opel insignia na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem, wpadła w poślizg i zderzyła się z autobusem marki Renault, kierowanym przez 55-letniego mężczyznę. Autobusem podróżowało 26 dzieci w wieku od 7 do 16 lat, które z opiekunami jechały na lodowisko.

W wyniku zderzenia pojazdów ranna został kierująca oplem, którą przewieziono do stalowowolskiego szpitala. Nikt z pasażerów autobusu nie ucierpiał. Droga została zablokowana, wyznaczone zostały objazdy. Przeprowadzone badania wykazały, że kierujący samochodami byli trzeźwi. Na miejscu przeprowadzono oględziny, wykonano dokumentację fotograficzną, ustalono świadków zdarzenia.

Nad wyjaśnieniem przyczyn i okoliczności wypadku pracują stalowowolscy policjanci.

KPP

 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

~IV RP
Do Zaklikowa policjanci ze Stalowej ? Jak w tym kraju może być dobrze ?
Dodano: 7  Lutego  2018  09:42:31
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe