Ferie na Osiedlu Fabrycznym
Opublikowano: 6  Lutego  2018

Stowarzyszenie Centrum Aktywności Społecznej SPECTRUM w partnerstwie z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Stalowej Woli w okresie od 29 stycznia do 9 lutego 2018 r. realizuje „Rodzinne ferie na Osiedlu Fabrycznym”. Odbiorcami zaplanowanych działań są rodziny z dziećmi w wieku od 4 do 13 lat zamieszkałe w szczególności na obszarze objętym rewitalizacją.

Ferie realizowane są w ramach działań prowadzonych przez organizatorów społeczności lokalnej. W ramach zajęć w okresie ferii dzieci uczestniczą m.in.: w wyjściach integracyjnych do kina, fabryki zabaw, na pizzę, warsztatach „Poznajemy kultury Polski – Lasowiacy i Górale podhalańscy”, warsztatach kulinarnych, zabawie karnawałowej oraz wyjeździe integracyjnym rodziców z dziećmi do Gospodarstwa agroturystycznego „Madejówka” w Obojni. We wszystkie zajęcia od początku realizacji są włączani rodzice dzieci.

Dzieci uczestniczące w zajęciach spędzają czas wolny w sposób kreatywny, rozwijając swoje zainteresowania, nabywają umiejętności odpowiedniego zachowania się w miejscach publicznych tj. kino, pizzernia. Dzięki uczestnictwu w proponowanych atrakcyjnych zajęciach uczestnicy mają możliwość spędzić wolny czas kreatywnie z dala od Internetu czy używek.
 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy.
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe