Piotr Rut kandydatem drugiej strony

Image

Piotr Rut stanie do wyborów uzupełniających do Rady Miasta na radnego z poparciem prezydenta Lucjusza Nadbereżnego. To odpowiedź na wczorajsze oświadczenie opozycji.

Nie dalej jak wczoraj, podczas zorganizowanej przez koalicjantów: Platformę Obywatelską, .Nowoczesną, SLD, KOD, Rebeliantów przed Urzędem Miasta Stalowa Wola konferencji prasowej przedstawiono wspólnego kandydata do Rady Miasta. KWW Stalowowolskie Porozumienie Samorządowe zaproponowało na radnego Jerzego Augustyna.

7 stycznia 2018 roku dowiedzieliśmy się, że kandydatem zgłoszonym przez Komitet Wyborczy Wyborców Wspólnie z Prezydentem Lucjuszem Nadbereżnym do wyborów uzupełniających do Rady Miejskiej w Stalowej Woli został Piotr Rut.

Piotr Rut jest mieszkańcem miasta. Tu się urodził i wychował. Znany jest społeczeństwu, zwłaszcza młodszemu pokoleniu z działalności w Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej. Był Prezesem Stowarzyszenia Zielona Stalówka, dzięki któremu na osiedlu Centralnym „wyrosło” innowacyjne drzewko solarne. Sam też aktywnie zagrzewał mieszkańców do głosowania na nasz rodzimy, autorski projekt w konkursie. Pracuje w MZK na stanowisku specjalisty do spraw ekonomicznych. Oprócz powierzonych mu obowiązków, angażuje się także w inne aktywności. Jest Prezesem Klubu Honorowych Dawców Krwi działającego przy MZK w Stalowej Woli, a w ubiegłym roku otrzymał wyróżnienie na gali Wolontariusza Roku w Stalowej Woli. Od 2014 r działa w Jednostce Strzeleckiej Związku Strzeleckiego, a od czerwca 2017 r. jest Dowódcą Jednostki Strzeleckiej 2027. Angażuje się w organizacje uroczystości patriotycznych w Stalowej Woli. Pasjonuje się muzyką, znany jest ze swojej gry na gitarze i śpiewu. W latach 90. działał w Towarzystwie Muzycznym "Pod Papugami" w Stalowej Woli. Lubi aktywny wypoczynek, 26 razy uczestniczył i pomagał w organizacji pieszych pielgrzymek do Częstochowy.

– Startuję z konkretnymi pomysłami na rzecz Mieszkańców tego osiedla, zamieszkałych przy ulicy Okulickiego. W najbliższym czasie przedstawię konkretne propozycje inwestycji i inicjatyw, które usprawnią codzienne życie mieszkańców. Poparcie mojej kandydatury przez prezydenta miasta Lucjusza Nadbereżnego jest gwarantem, że wspólnie zrealizujemy przedstawione mieszkańcom pomysły. Startując po raz pierwszy do samorządu chcę zaproponować nowe, odważne i świeże spojrzenie na sprawy osiedla i miasta. Wielu znajomych zachęcało mnie do startu twierdząc, że w stalowowolskim samorządzie są potrzebne świeże twarze, że potrzeba nowego spojrzenia na sprawy miasta. Wbrew niektórym opiniom to właśnie moje nowe, świeże, odważne spojrzenie i chęci działania w samorządzie uważam za wielki atut – mówi Piotr Rut.

- Mogę tylko zapewnić, że kampania wyborcza będzie pozytywna i merytoryczna. Od początku tej kadencji kierujemy się zasadą „zgoda buduje”. Tak samo w przypadku kandydatury Piotra Ruta mogę zapewnić mieszkańców, że nasza zgodna współpraca zapewnia budowę nowych miejsc parkingowych, rozwiązania problemów komunikacyjnych, spraw bezpieczeństwa i wielu innych inicjatyw, które przedstawimy mieszkańcom tego okręgu– zapewnia prezydent Lucjusz Nadbereżny, zachęcając mieszkańców do udziału w najbliższych wyborach uzupełniających do Rady Miejskiej.

Przypominamy, że wybory uzupełniające ogłoszono po tym, jak radny z okręgu nr 14- Marek Zaremba został przez Sąd Apelacyjny w Tarnobrzegu uznany za kłamcę lustracyjnego, a jego mandat wygasł. Odbędą się one 18 marca 2018 roku w godz. od 7:00 do 21:00. Granice okręgu wyborczego nr 14 obejmują ulice: Generała Leopolda Okulickiego 1a-27 wszystkie numery, 31-57 numery nieparzyste, 58-84 wszystkie numery, 86-114 numery parzyste, 142A-142F.


Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~Beata

W necie nikt nie jest anonimowy, a w realu nie brakuje takich obłudników jak P.
Znam osobiście i nie uważam żeby to były jakieś pomówienia i oczernianie - przynajmniej w jakiejś części. Jednak to nie jest miejsce na takie dyskusje. Potencjalni wyborcy zostali ostrzeżeni i może czas przestac pluć jadem na tego podstarzałego amancika, bo robi się to niesmaczne także dla tych, którzy nie są juz nijak zainteresowani jego osobą.

e2rds

Tak jest, furia , przepraszam to nie ty pisałeś o żonie. A odpowiadając ~....x to w gestii byłej żony leży unieważnienie " białego małżeństwa ", w kościele katolickim przysięga małżeńska wyklucza jego zawarcie, z reguły jedno z małżonków dąży do jego zawarcia w określonym celu. Tyle w tym temacie.

~.....x

e2rds Przedmówca nie pisał o zonie. To ja pisałem i nie to co ty napisałeś. Do prawdy potrzebne są dwie strony, widać ty przyjąłeś jedną. Reszta już chyba zbędna

e2rds

furia, nie wpadaj w furię, ja tu tylko napisałem o harcerzyku prawdę i on o tym doskonale wie, a jego była wcale nie jest moja żoną, skąd ci to przyszło do głowy. Prawda denerwuje wiele osób, ale tak już jest, szkoda że Lucjusz postawił na nie tego konia.

~furia

ps w necie nikt nie jest anonimowy

~furia

e2rds odpowie za pomówienia tyle co tu napisał wystarczy.

~.....x

e2rds Czyli swoją wiedzę czerpiesz w oparciu żony, a nie tyle co w znajomości PR. Zdaje się że oboje są z tego środowiska? Nic nie stoi na przeszkodzie wniesienia o unieważnienie sakramentu przez samą żonę, a Ty jako osoba deklarująca się z taką wiedzą jesteś zobowiązany być świadkiem

e2rds

Myślę, że ona o tym jaki jest PR doskonale wie, tylko jemu brakuje honoru i odwagi by stanąć na wysokości zadania, a z ukrycie za spódnicą nic nie wyszło, to jest cały czas taki duży chłopczyk w krótkich spodenkach z gitarą bez odpowiedzialności. Ona tu pytała Piotrusia czy mu nie wstyd, ale widocznie nie wstydzi się. Taki harcerzyk o aniołkowym obliczu czego ma się wstydzić, tego że fałszywie przysięgał przed ołtarzem.

~Wzd

Panie e2rds czy wiedza o PR, którą Pan posiada mogłaby pomóc byłej żonie w unieważnieniu sakramentu? Wierzę w to, co Pan pisze

e2rds

Drugiego kandydata również znam osobiście, od bardzo dawna, nie mogę ani potwierdzić, ani zaprzeczyć że jest alkoholikiem bo tego nie wiem. Mogę tylko stwierdzić, że jak bardzo wielu nie jest abstynentem.

~.....x

e2rds, Czytałem uważnie. I podobnie jak w temacie o drugim kandydacie że jest alkoholikiem jeszcze nie przeczytałem wpisu potwierdzającego od jakiegoś znajomego. A przecież znajomość każdego z nich musiała przewinąć się przez tysiące ludzi przez kilkadziesiąt lat....i nikt? Stalowa Wola to nie metropolia żeby ludzie się nie znali

e2rds

~....x i tu się mylisz, gdybyś uważnie czytał ze zrozumieniem, to byś wiedział, że to było bardzo blisko, bo te okoliczności raz, to było to raz za dużo. On wie o co chodzi i o jakie okoliczności.

~.....x

e2rds, jeśli jest od początku w zhr, to zhr powstał 30 lat temu, przez ten czas musiało przewinąć się ponad tysiąc osób jeśli nie więcej jakoś nie widziałem wpisu nawiązującego? przypadek? może tobie coś się wydaje? póki co to insynuacje. Tam na dole piszesz że raz w życiu podałeś mu rękę i o raz za dużo. To raczej znajomymi nawet nie byliście, o tym to świadczy. Logiczne. Nie ma sensu nawet tego drążyć bo twoje relacje moga być jedynie z drugiej ręki, tamte z trzeciej itd itd

e2rds

Piotrze Rut ja czekam, czy będziesz choć miał odrobinę honoru.Piotrze Rut, składając przysięgę wiedziałeś o swoim drugim obliczu, więc składałeś ją z pełną premedytacją, w sposób kłamliwy i podły, bardzo zgrzeszyłeś przeciw Boga i pewnej rodzinie , a także ludziom którzy tego słuchali, świadomie. Myślę, że i księża uwcześni, przynajmniej część z nich o tym wiedziała , nie zareagowali i też nie są bez grzechu. Ja też w tamtym czasie wierzyłem w twoje dobre intencje i składałem ci gratulacje. Poniżyłeś wiele osób, a swoją odmienność chciałeś ukryć za zasłoną, parawanem z fikcyjnej spódnicy, to było draństwo. Stalowa Wola zasługuje na porządnego radnego, a nie o dwu obliczach, dlatego jeszcze raz piszę, zrezygnuj sam, jeśli posiadasz odrobinę honoru i przyzwoitości. A tak swoją drogą, to ciekaw jestem harcerzyku z aniołkowym obliczem ile jeszcze omotałeś tej niedoświadczonej, kościółkowej młodzieży, bo jako doświadczony manipulant lubisz przebywać w takim młodym niedoświadczonym towarzystwie, być podziwianym. Twoją ocenę pozostawiam twojemu sumieniu i sumieniu twoich wyborców, jak sobie wybiorą tak będą mieli, ale może co niektórym otworzę oczy, w tym Lucjuszowi, niech prześwietli dokładnie twój ten wspaniały życiorys. Hahaha, masz racje, Piotr przez krótki czas był żonaty, właśnie to o tą przysięgę chodzi i ~....x to nie ma żadnych insynuacji, facet chciał ukryć swoja odmienność w fikcyjnym z jego strony małżeństwie. Pozdrawiam przyszłych wyborców PiS-u, macie "wspaniałego" kandydata do rady. Obiecałem że się odezwie.

~nieśmieszek

Idź chłopie w Słupsku startować.

~.....x

opozycja chwyta się wszystkiego posuwając się nawet do insynuacji, ale jedynie przegrana będzie waszym udziałem

~wyga

ten pis to jakieś dziwne towarzystwo wszelkich patoli....

~mela

Do "Menager_DE" rodowitych stalowowolan jest już niewielu gdyż wioska Pławo na której powstało miasto już nie istnieje. Jeśli ktoś z piszących na tym forum jest z... Pława to gdzie powinien wyjechać zeby odpocząc? Trafiłeś jak kulą w płot. Prezydent nie tylko o tym kandydacie nie ma zielonego pojęcia ale także o tym co robi. To prawda oczywista.

~Antoni

Mnie się ten człowiek nie podoba źle mu z oczu patrzy, a u mnie pierwsze wrażenie w 95% się potwierdza. To zły człowiek.

~Antoni

Mnie się ten człowiek nie podoba źle mu z oczu patrzy, a u mnie pierwsze wrażenie w 95% się potwierdza. To zły człowiek.

~Menager_DE

Co to teraz za ludzie w tej Stalowej Woli mieszkają? Jakieś problemy zdrowotne czy co? Pisać głupie komentarze, hejtować. Ludzie nie macie co robić? Lepiej wyjść na spacer albo pojechać na wioskę, z której przeprowadziliście się do STW. Pozdrowienia dla rodowitych STW.

~Prawda

Wszystko co na Jego temat napisane to prawda. Sądzę że L.N. nie ma o tym pojęcia.

~hahaha

Bo studiował na W SPiA... przez chwilę, żonaty też był przez chwilę, ale kobiety mu się nie podobają, najwyżej parawan.

~wyga

zaskoczony jestem tymi informacjami, miałem go za innego człowieka.... to Nadbereżny wystawiając takiego strzelił kulą w płot... tamten donosił, ten ech szkoda pisać, niezłych ludzi ma PiS i jak ma być dobrze? partia misiewiczów i chciwych koryciarzy

~Beata

Po pedagogice? A gdzie ją kończył? Bo studiował na wSPiA... przez chwilę 😀
Kosciółkowy pielgrzym z gitara w krótkich spodenkach, bez kobiety, bez dzieci...

~Beata

Po pedagogice? A gdzie ją kończył? Bo studiował na wSPiA... przez chwilę 😀
Kosciółkowy pielgrzym z gitara w krótkich spodenkach, bez kobiety, bez dzieci...

~Beata

Po pedagogice? A gdzie ją kończył? Bo studiował na wSPiA... przez chwilę 😀
Kosciółkowy pielgrzym z gitara w krótkich spodenkach, bez kobiety, bez dzieci...

~Beata

Po pedagogice? A gdzie ją kończył? Bo studiował na wSPiA... przez chwilę 😀
Kosciółkowy pielgrzym z gitara w krótkich spodenkach, bez kobiety, bez dzieci...

~Beata

Po pedagogice? A gdzie ją kończył? Bo studiował na wSPiA... przez chwilę 😀
Kosciółkowy pielgrzym z gitara w krótkich spodenkach, bez kobiety, bez dzieci...

~Karma

Harcerzyk o aniolkowej twarzy... Wreszcie ktoś kto jak widzę dużo o P.R wie...
Psychiatra a nie stołek we władzach...
Jeśli Prezydent ma takich kandydatów to współczuję przyszłości. Pociągnie na dno i Pana Panie Lucjuszu...
Tfu. Nie znałam tak chorego psychicznie człowieka i mam nadzieję że żadnego więcej na swojej drodze nie spotkam. Piotruś Pan. Tacy nie dorastają... Dobrze,że rozwiązała się dyskusja. Może niejednemu/niejednej otworzy oczy na tego gościa. I jak widzę to nie hejt opozycji, bo same prawdziwe słowa przekazane w bardzo delikatny sposob... Szkoda że po zainteresowanym spłyną jak po kaczce. Odwołujecie się do sumienia i przyzwoitości? P. nie zna tych pojęć.
A kwalifikacje na stanowisko i wykształcenie? Pomijając umiejętność manipulowania ludźmi żadne...