Tajny pracownik sanepidu

Image

Ofiarą żartów dziennikarza radia Zet Kamila Nosela padła mieszkanka Stalowej Woli. Tym razem Nosel podszył się pod pracownicę Sanepidu...

Wkręcanie innych w pewne wyimaginowane sytuacje to zadanie dziennikarza. Niektóre zaaranżowane przez niego historie bawią do łez. Absurdalne zdarzenia, wymyślne przepisy, które trzeba zrealizować, szalone wręcz czynności, do których namawia Polaków przez telefon to codzienność.

Tym razem do jednego z barów na terenie Stalowej Woli zadzwoniła „pracownica” Powiatowej Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna Zaszczepiona Iwona z informacją o tym, że na sali pojawił się pracownik sanepidu, który „po cywilu” przybył na kontrolę. Noselowi udało się namówić personel do współpracy i wypowiedzenia przy poszczególnych klientach hasła „Krowa do chrztu gotowa”…

Dziennikarz ma na swoim koncie wiele dowcipów, które potrafią czasem rozbawić do łez. Jego ofiarą padło już wiele osób, w tym postaci z polskiego show biznesu…

Materiał video

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~zaparoW

to teraz wypadałoby zaprosić dudeła żeby z płezydętem pośpiewali piosenki

~milioner

podobnie jak wygrywanie 0,5 miliona za pomocą sms-a, a ludzie slą i czekają na telefon, i tak codziennie...

~Majonez

Lud u nas pobożny i zabobonny żyjący tradycyjnie jak za sanacji. Wierzą i głosują na PiS, więc nic dziwnego w tym że takie nieskomplikowane wkrętki wchodzą jak w masło.

~prezio

"Krowa do chrztu gotowa"?-idiot!

~prezio

"Krowa do chrztu gotowa"?-idiot!

~pomyślcie

I Wy mniemacie się ludżmi o nienagannej moralności, rodem z radyjka maryja a większość z Was sączy ochydnym jadem. Pomyślcie.

SzoPeN

Hehe, ale z Was w większości debile niedojechani. Dla Was jedyne radio, z którego mogą dzwonić to Maryja, a jedyny koleś, który robi z Was idiotów od lat i Was wkręca to Kaczyński umiech Poczucie humoru na poziomie zero, poważna ynteligiencja. W życiu tylko Bóg, Faszyzm i Ojczyzna! umiech

~Radio du....

Głupi łysy niedorobiony zjeb ten niby redaktor wyglądający na czuba. Z samego wyglądu i zachowania to powinien w kiciu garować.

~Xxx

Przecież to radio jest za PO umiech

~róża

Zgadzam się z agą: jakie radio takie żarty.

~maro

Niski poziom tego komercyjnego radyjka, dla zamierzonego efektu są w stanie wykorzystać słabszych umysłowo. To taka sztuka jak pójść do zakładu z upośledzonymi umysłowo i nawkręcać im różnych rzeczy. Oczywista sprawa że jest to zachowanie moralnie naganne, ale w radiu to satyra. Poza tym wystarczy już takich zachowan, nasz brzydal nie takie rzeczy wmówił swoim niezbyt lotnym wyborcom.

~blondynka

A mnie ktoś chce wkręcić...??

~wańko

Pisiory trochę dystansu ... podać go pod trybunał na pewno dostanie z 5 lat i to natychmiast i w nocnych obradach.

~gutek młd

niech do mnie zadzwoni ja go wkręce ale w ziemie haha smiech2

~cynik

Kamil Nosel kręci, ileż to można się tym debilstwem onanizować?

~Olo

jakby zadzwonili do UM to "dobra zmiana" witałaby się "krowa do chrztu gotowa", nie ma się co dziwić ludziom widzą tyle głupot w mieście i kraju, że wszystko wydaje im się prawdopodobne... paranoiczny kraj rządzony przez paranoików ze schodów na zmilitaryzowanym do tego celu PL. Piłsudskiego umiech

~klient

Bar Kaprys umiech

~men

buchahahhaha nie ma to jak sławna "inteligencja" stalowowolska

~Karolina

OBOJETNY, z głową u ciebie wszytsko ok? Bo jak coś to może poszukaj pomocy w szpitalu, mały wariaciku.

~Mam

Który to bar był?

~Jejku

To pewnie opozycja z opozycji sobie jaja 🥚 robiła. Zadzwonił kodowski Augustyn do Butrynowej.

~OBOJETNY

JESZCZE RAZ KURNA JEGO MAĆ
NIECH ŻRE I NAWET ZATRUTĄ NAĆ

~Ona

Dziękuję ANA za odpowiedź, może kiedyś się skuszę i zobaczę tego "you tuba" , a na razie wolę książki. umiech

~ANA

"W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu".umiech)

~Ona

A co to jest "you tube"?

~poli

No proszę, dała się wkręcić Noselowi. To ten sam poziom co wiara w bajki Nadbereżnego. Taka już uroda jego mieszkańców.

~ja=głupek

~#ja# To wszystko idioto dla ciemniaków jak ty i ormo! Haj!

~Lipa

"ciemnogród" - ciekaw jestem życiowych osiągnięć i doświadczeń tych,ktorzy wypowiadają te słowa pod adresem tego miasta czy województwa. Sami tworzyć rzeczywistość wokół siebie .

~#ja#

Nie trzeba oglądać TV i słuchać radia. Wystarczy włączyć YouTube i przekonać się, że Nosal wkręcił ludzi z całej Polski nie tylko z "podkarpackiego pisowskiego ciemnogrodu". A hasło "Krowa do chrztu gotowa też się już powtarza. Polecam posłuchać, niektóre wkręty mega np. badanie laryngologiczne...

~MO=mordercy

~Ormo czuwa ormo pierdzi ormo zawsze tutaj śmierdzi!