Get Adobe Flash player

Tajny pracownik sanepidu
Opublikowano: 9  Lutego  2018

Ofiarą żartów dziennikarza radia Zet Kamila Nosela padła mieszkanka Stalowej Woli. Tym razem Nosel podszył się pod pracownicę Sanepidu...

Wkręcanie innych w pewne wyimaginowane sytuacje to zadanie dziennikarza. Niektóre zaaranżowane przez niego historie bawią do łez. Absurdalne zdarzenia, wymyślne przepisy, które trzeba zrealizować, szalone wręcz czynności, do których namawia Polaków przez telefon to codzienność.

Tym razem do jednego z barów na terenie Stalowej Woli zadzwoniła „pracownica” Powiatowej Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna Zaszczepiona Iwona z informacją o tym, że na sali pojawił się pracownik sanepidu, który „po cywilu” przybył na kontrolę. Noselowi udało się namówić personel do współpracy i wypowiedzenia przy poszczególnych klientach hasła „Krowa do chrztu gotowa”…

Dziennikarz ma na swoim koncie wiele dowcipów, które potrafią czasem rozbawić do łez. Jego ofiarą padło już wiele osób, w tym postaci z polskiego show biznesu…

Komentarze
« 1 2

Strona: 2/2 Wyświetlaj po:

~MO=mordercy
~Ormo czuwa ormo pierdzi ormo zawsze tutaj śmierdzi!
Dodano: 9  Lutego  2018  15:34:55
HAHAHAHAHAHHA padałam! umiech krowa do chrztu gotowa! umiech
Dodano: 9  Lutego  2018  15:24:41
~Ormo
Do allo
Nic nie zrozumiałeś pisowski głupku
Dodano: 9  Lutego  2018  15:09:30
~ja...
Pierwsze słyszę o takim programie, no ale ja nie słucham radia ani nie oglądam telewizji więc wybaczcie.
Dodano: 9  Lutego  2018  14:27:21
~ello
jA PI-----Ę ale Ciemnogród WSTYD !!!!!!!!!
Dodano: 9  Lutego  2018  14:26:57
~allo
Ormo ty debilu masz sentymant jak komendant kury ci kazał łapać to był ubaw taki ormowski
Dodano: 9  Lutego  2018  14:11:50
~aga
jakie radio takie zarty
Dodano: 9  Lutego  2018  14:10:28
~Ormo
W tym pisogrodzie nie takie rzeczy dają sobie ludziska wmówić.
Dodano: 9  Lutego  2018  14:10:21
Świetne ;)
Dodano: 9  Lutego  2018  13:31:23

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe