Tajny pracownik sanepidu

Image

Ofiarą żartów dziennikarza radia Zet Kamila Nosela padła mieszkanka Stalowej Woli. Tym razem Nosel podszył się pod pracownicę Sanepidu...

Wkręcanie innych w pewne wyimaginowane sytuacje to zadanie dziennikarza. Niektóre zaaranżowane przez niego historie bawią do łez. Absurdalne zdarzenia, wymyślne przepisy, które trzeba zrealizować, szalone wręcz czynności, do których namawia Polaków przez telefon to codzienność.

Tym razem do jednego z barów na terenie Stalowej Woli zadzwoniła „pracownica” Powiatowej Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna Zaszczepiona Iwona z informacją o tym, że na sali pojawił się pracownik sanepidu, który „po cywilu” przybył na kontrolę. Noselowi udało się namówić personel do współpracy i wypowiedzenia przy poszczególnych klientach hasła „Krowa do chrztu gotowa”…

Dziennikarz ma na swoim koncie wiele dowcipów, które potrafią czasem rozbawić do łez. Jego ofiarą padło już wiele osób, w tym postaci z polskiego show biznesu…

Materiał video

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
karolccia

HAHAHAHAHAHHA padałam! umiech krowa do chrztu gotowa! umiech

~Ormo

Do allo
Nic nie zrozumiałeś pisowski głupku

~ja...

Pierwsze słyszę o takim programie, no ale ja nie słucham radia ani nie oglądam telewizji więc wybaczcie.

~ello

jA PI-----Ę ale Ciemnogród WSTYD !!!!!!!!!

~allo

Ormo ty debilu masz sentymant jak komendant kury ci kazał łapać to był ubaw taki ormowski

~aga

jakie radio takie zarty

~Ormo

W tym pisogrodzie nie takie rzeczy dają sobie ludziska wmówić.

Pepsi

Świetne ;)