Get Adobe Flash player

Wypadek w Bojanowie - 2 osoby ranne
Opublikowano: 9  Lutego  2018

Dwie osoby trafi造 do szpitali po tym, jak na drodze wojew鏚zkiej nr 872 relacji Bojan闚-Majdan Kr鏊ewski zderzy造 si dwa samochody. Kieruj帷y pojazdami byli trze德i. Policjanci wyja郾iaj okoliczno軼i wypadku.

Do zdarzenia dosz這 tu po godz. 9.30 na drodze wojew鏚zkiej nr 872 nieopodal Bojanowa. Jak wst瘼nie ustalili policjanci, 27-letni kierowca opla astry straci panowanie nad pojazdem i zderzy si z samochodem marki Hyundai, kt鏎ym jecha 35-letni m篹czyzna.

W wyniku zderzenia pojazd闚 ranny zosta kierowca opla i 34-letnia pasa瞠rka hyundaia. Ranne osoby przewieziono do szpitali w Stalowej Woli i Mielcu. Droga zosta豉 zablokowana, a nast瘼nie wprowadzono ruch wahad這wy, kt鏎ym kieruj policjanci.

Funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce wypadku, zebrali 郵ady, przeprowadzili ogl璠ziny, wykonali dokumentacj fotograficzn oraz szkic. Przeprowadzone badania wykaza造, 瞠 kierowcy samochod闚 byli trze德i.

Nad wyja郾ieniem przyczyn i okoliczno軼i wypadku pracuj stalowowolscy policjanci.

Komentarze

Strona: 1/1 Wy鈍ietlaj po:

~git
Teraz s kierowcy ?! troch 郾iegu i ju le篡 w rowie .Przecie to ju strach wyje盥瘸 na drogi jak to za przeproszeniem sieczka w g這wie a nie ostro積o嗆 i przepisy ruchu d.Tylko kom鏎ka przy uchu a nie skupienie w takich warunkach. I wci捫 kto zawini tylko nie JA,JA,JA.
Dodano: 9  Lutego  2018  19:56:54
~a_propos
寮ziebko ostro積iejszej jazdy a tyle kolumn pismak闚 by這by mniej...
kovacs-night of the nights
Dodano: 9  Lutego  2018  19:09:00
~kryszek69
-Ten zakr皻 jest bardzo niebezpieczny zw豉szcza zim .Panowie i Panie noga z gazu
Dodano: 9  Lutego  2018  17:08:10
~zima hahaha
To tej drogi wojewodzkiej nie sypia???aaaaaaaaaaaa znowu zaspali hihihi
Dodano: 9  Lutego  2018  16:42:02
~wiesiek
krew mnie zalewa jak patrze na tych "szczoch闚"za kierownic bmw,astra audi zw豉szcza na LJA .tragedia!!!!Uszanuj zdrowie 獞oku z pod 陰磬a jeden z drugim normalnych u篡tkownik闚 drogi
Dodano: 9  Lutego  2018  14:59:46

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozosta貫