Projekt Sandomierskiej za 98 tys. zł

Image

Miasto wyłoniło wykonawcę, który opracuje projekt drugiego etapu rozbudowy ul. Sandomierskiej w Stalowej Woli...

Do przetargu na opracowanie projektu ul. Sandomierskiej przystąpiło 2 wykonawców. Pierwsza oferta została nadesłana przez firmę z miejscowości Spiczyn i opiewa na ponad 98 tys. zł. Kolejną przygotowała stalowowolska firma, która za swoje usługi chce około 132 tys. zł. Na poczet tego zadania w budżecie miasta zabezpieczono 100 tys. zł. Po weryfikacji ofert komisja przetargowa wybrała najtańszą propozycję.

Wśród zadań, które stoją przed wykonawcą są m.in.: sporządzenie badań podłoża gruntowego, wykonanie operatu geodezyjnego, opracowanie kosztorysu inwestorskiego wraz ze zbiorczym zestawem kosztów, przygotowanie projektów przebudowy kolidującego uzbrojenia, stałej organizacji ruchu oraz projektu wykonawczego budowy II etapu ul. Sandomierskiej (od ul. Wspólnej do ul. Ziołowej). Dokumentacja ma powstać do 1 czerwca br.

Po remoncie ulica Sandomierska będzie dwujezdniowa, siedmiometrowa, pas ruchu będzie miał 3,5 metrów szerokości. Po obu stronach znajdzie się chodnik i ścieżka rowerowa. Zostanie wykonana również kanalizacja deszczowa oraz oświetlenie uliczne.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~Piter

Ludziom to nigdy nie dogodzi najlepiej to nic nierobic bo i tak tylko krytyka

~Dariusz.

Podziękowania dla radnego Łukasza Durka który wypełnia plan który przekazał podczas swojej kampanii. Pierwszy radny osiedla Charzewice który dotrzymuje obietnic wyborczych i nadal planuje modernizację kolejnych ulic aby wszystkim żyło się lepiej. Jeszcze raz dziękuję.

~Pebe

Chodnik i ścieżka są potrzebne, ale wystarczyłby z jednej strony, do tego przyzwoite oświetlenie.
Nie wiem po co i dla kogo robić aż taką rewolucję?

~tosemja

łał tego się nie spodziewałem. Autostradę zrobią: "Po remoncie ulica Sandomierska będzie dwujezdniowa, siedmiometrowa, pas ruchu będzie miał 3,5 metrów szerokości". Szacun !. Tylko nie wiem co na to mieszkający przy niej ludzie. Ogródki im pozabierają.