Zmiany w rozkładzie jazdy

Image

Od 1 marca 2018 r. zostaną wprowadzone zmiany w rozkładzie jazdy autobusów komunikacji miejskiej.

Zmiany będą polegać na:

1) uruchomieniu nowej linii komunikacyjnej numer „16”. Linia ta będzie kursować na trasie Stalowa Wola – Pysznica – Jastkowice – Chłopska Wola (i w kierunku przeciwnym). W Stalowej Woli linia nr 16 będzie zatrzymywać się na przystankach (w trakcie kursów do Chłopskiej Woli): Kwiatkowskiego – HSW, Kwiatkowskiego SP ZOZ, Orzeszkowej – Metalowiec, Popiełuszki – MOPS, Okulickiego – Hala Targowa, Okulickiego – Wiadukt, Okulickiego – Nadsański Bank Spółdzielczy, Al. Jana Pawła II – Górka, Al. Jana Pawła II – Straż Pożarna, Al. Jana Pawła II – Centrum, Popiełuszki – Apteka, Czarnieckiego, Czarnieckiego – Działki, Zasanie.

Dla kursów powrotnych na przystankach przeciwległych do wyżej wymienionych. Szczegółowy rozkład jazdy linii nr 16 znajdziecie Państwo tutaj: http://www.mzk.s(...)16-1.pdf

2) likwidacji części kursów linii nr 17, które to kursy zastąpi linia nr 16. Ponadto do rozkładu jazdy linii nr 17 zostaną włączone nowo wybudowane przystanki w m. Pysznica przy ul. Krętej oraz w m. Kłyżów przy ul. Błońskiej (przystanek początkowy i końcowy w Kłyżowie). Ponadto autobus linii nr 17 nie będzie korzystał z przejazdu koło Zespołu Szkół w Pysznicy. Uczniowie będą korzystać z przystanku na ul. Krętej. Szczegółowy rozkład jazdy linii nr 17 tutaj: http://www.mzk.s(...)ad17.pdf 3) likwidacji kursu linii nr 5 (w dni robocze i robocze wolne od nauki w szkole) z Os. Piaski rozpoczynającego się o godzinie 23:49;

4)zmianie godziny rozpoczęcia kursu linii nr 8 (w dni robocze i robocze wolne od nauki w szkole), z przystanku Kwiatkowskiego – HSW, z godziny 15:10 na godzinę 15:15;

5) zmianie godziny rozpoczęcia kursu linii nr 10 realizowanego w niedziele, z przystanku Sosnowa – Leśniczówka, z godziny 9:15 na godzinę 9:30;

6) zmianie godziny i miejsca rozpoczęcia kursu linii nr 19 realizowanego w niedziele: pierwszy kurs linii nr 19 będzie rozpoczynał się z przystanku Żwirki i Wigury o godzinie 7:36 (obecnie kurs rozpoczyna się z przystanku Al. Jana Pawła II – Poręby o godzinie 7:45);

7) likwidacji kursu linii nr 20 (w dni robocze i robocze wolne od nauki w szkole) rozpoczynającego się na przystanku Okulickiego – Hala Targowa o godzinie 18:30;

8) likwidacja kursu linii nr 22 (w dni robocze i robocze wolne od nauki w szkole) rozpoczynającego się na przystanku Rozwadów o godzinie 9:00.

Prosimy o uwzględnienie zmian w rozkładzie jazdy swoich połączeń komunikacyjnych.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~!!!!!

Dot. Mojego wcześniej do danego komentarza, ma być "piątką" a nie pamiątką .

~!!!!!

A w dupie nas ludzi pracujących mają Nadberezny i mzk bo swoim wyborcom dał darmowe przejazdy a mzk przejął MKS i dokłada do interesu. A ja i wielu pracujących nie mamy czym dojechać do pracy w Tsse bo autobusy nie jeżdżą w weekendy. Ktoś pyta gdzie autobusy elektryczne,zapomnij człowieku.Mzk wysyła na trasy stare rzęchy,ostatnio jechałem pamiątką do pracy i jechał stary Jelcz, jak wsiadłem to w środku było tyle spalin z ogrzewania że czułem się jak samobójca w samochodzie z rurą od spalin wprowadzoną do kabiny. A innym razem znacznie wcześniej to kierowca miłości al problemy z tym żeby mu silnik nie zgasł jak ruszyła z przystanku lub na światłach, A jak się rozpędził to miałem wrażenie że silnik wyskoczy z mocowania,taki był hałas. To jak oni mogą się przejmować tym że nie mamy czym dojechać do centrum miasta lub do pracy,najważniejsze jest żeby dziadki i babki pojechały do lekarza ,do klubu seniora czy do urny wyborczej. Ale jesienią wybory wiec podziekujmy Nadbereżnemu,chociaż wybory będą sfałszowane

Andrzej_2.0

A kiedy autobusy elektryczne?

~Hutnik

Kolejny raz przy aktualizacji rozkładu jazdy MKS postulaty i prośby mieszkańców osiedla Hutnik zostały zlekceważone to jest złośliwe działanie bo tyle lat prosimy o zwiększenie częstotliwości kursów i dodatkowy mks przez środek miasta,przecież nasze ośiedle jest najdalej od centrum.Dużo osób z Hutnika korzysta z komunikacji miejskiej,chcąc załatwić 15minutową sprawę w mieście jedziemy 40 minut godzinę czekamy na z powrotem i jedziemy 40 minut,co robi 2 godziny a co 15 minut jeżdżą busy do Rzeszowa i też jedzie się 40 minut.Prosimy o potraktowanie nas i naszych problemów poważnie a nie metodą spychową.