Szybki internet w twoim domu
Opublikowano: 28  Lutego  2018

W dobie coraz bardziej rozwijającego się internetu znacznie częściej zachodzi konieczność posiadania w swoim domu dobrego stałego łącza, które zapewni nieprzerwany dostęp do sieci w każdym momencie. Dostęp do internetu w dzisiejszych czasach to już nie wybór, szczególnie, gdy prowadzi się firmę, a wiele spraw można obecnie załatwić przez sieć. Nie do przecenienia jest także ogrom rozrywek, jakich dostarcza sieć, jak również możliwość kontaktowania się ze znajomymi oraz poznawania nowych ludzi. Nauka czy praca przez sieć stają się zjawiskiem coraz bardziej powszechnym, warto więc pomyśleć o łączu internetowym, które spełni oczekiwania, nawet najbardziej wymagających odbiorców. Usługodawcy oferują coraz bardziej interesujące pakiety.

Internet bez limitu danych czy mobilny?

Zastanawiając się nad wyborem internetu do domu, warto przemyśleć kilka kwestii. Najważniejszą z nich jest to, do czego dostęp do sieci będzie wykorzystywany najczęściej oraz czy będzie to generować duże zużycie danych. Ma to znaczenie w przypadku opcji mobilnych. Są one wygodne, ponieważ można korzystać z dostępu do sieci wszędzie, jednak na to rozwiązanie nałożone są pewne ograniczenia. Największym z nich jest limit wykorzystania danych, po wykorzystaniu którego internet zwalnia znacząco, przez to korzystanie z sieci staje się niekomfortowe i w wielu przypadkach niemożliwe. Gdy mamy zamiar grać, pobierać i wysyłać pliki czy oglądać seriale, warto postawić na stałe łącze, które limitów nie ma i przez cały czas oferuje prędkość taką, jaka została zapisana w umowie.

Szybki internet bez limitu

Łącze internetowe, choć nie jest ograniczone limitami danych, może wydawać się rozwiązaniem mniej wygodnym niż opcja mobilna. Wszystko dlatego, że stałe łącze przypisane jest do jednego urządzenia. Obecnie jednak szybki internet może być dostępny nie tylko na danym komputerze, ale również na innych sprzętach w zasięgu – a to dzięki routerom, obsługującym technologię WLAN, czyli Wi-Fi. Nie ma więc przeszkód, by w tej samej chwili przeglądać sieć na smartfonie, laptopie i komputerze w kilku pomieszczeniach.

Nie tylko łącze internetowe?

Dostawcy usług internetowych coraz bardziej wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów i do swoich ofert dodają ciekawe opcje. Często jest to dostęp do telefonu czy telewizji w atrakcyjnej cenie w ramach usług internetowych. Interesujące rozwiązanie to Internet bez zobowiązań od UPC. Usługodawca oferuje klientom pakiety, w ramach których otrzymują stałe łącze w jednej z trzech prędkości: 60 Mb/s, 120 Mb/, 60Mb/s z szybkim modemem, a to wszystko bez zobowiązania czasowego. Oznacza to, że z dostępu do szybkiego internetu można korzystać tak długo, jak się chce. W każdej opcji standardem jest również bezprzewodowy internet. To jednak nie wszystko. Istnieje możliwość dodania do swojego pakietu usług dodatkowych, takich jak:
• Telewizja Start, czyli 29 kanałów, w tym 3 w jakości HD bez dodatkowych opłat,
• Dostęp do serwisu internetowego HBO GO, w którym można oglądać seriale i najnowsze kinowe produkcje – również bez dodatkowych opłat.

Nawet najbardziej wymagające osoby znajdą coś dla siebie. Internet UPC to opcja dla tych, którzy cenią sobie szybki internet bez limitów danych, stabilność i niezawodność działania, jak również lubią mieć dodatkowe usługi w cenie podstawowego pakietu. A to wszystko bez zobowiązań czasowych.

Artykuł sponsorowany
 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy.
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe