Pijany kierowca wjechał w inny samochód

Image

W piątek po południu niżańscy funkcjonariusze zatrzymali nietrzeźwego kierowcę seata, który staranował pojazd zaparkowany na ul. Słonecznej w Nisku. Kierowca miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Po wytrzeźwieniu mężczyzna przyznał się i dobrowolnie poddał karze.

Zgłoszenie o pijanym kierowcy, który przyjechał na stację paliw, dyżurny komendy odebrał przed godz. 17. Niestety kierowca zdążył się oddalić przed przyjazdem patrolu. Funkcjonariusze sprawdzali pobliskie ulice. Po kilku minutach otrzymali informację od dyżurnego komendy, że poszukiwany pojazd uczestniczył w zdarzeniu na ul. Słonecznej.

Na miejscu policjanci zastali seata i daewoo lanosa w rowie. Świadkowie zdarzenia widzieli jak kierowca seata stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w zaparkowanego lanosa, który siłą uderzenia przemieścił się na drugą stronę drogi i wjechał do rowu.

Właściciel zaparkowanego lanosa, gdy usłyszał pisk opon i huk, wybiegł z domu i powiadomił policję. Kierowca seata, 34-letni mieszkaniec Kurzyny Wielkiej był kompletnie pijany. Miał problemy z mową i utrzymaniem równowagi. Badanie alkomatem wykazało ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Został zatrzymany do wytrzeźwienia i przesłuchania. Następnego dnia w trakcie przesłuchania przyznał się do jazdy pod wpływem alkoholu i spowodowania stłuczki. Dobrowolnie poddał się karze.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~...

RażącoNiskaInteligencja

~Tulipan

Czyli według twojego rozumowania, można na każdej drodze która ma chodnik parkować? Bo skoro nie ma zakazu... Wyobrażasz sobie zaparkowane samochody wzdłuz każdej ulicy w Stalowej? bo ja nie...
Bezmyślnośc ludzka nie zna granic i tak było w tym przypadku. Często jeżdzę w tamte strony i niestety jest to dość częsty widok. Tym bardziej że tak parkują własciciele domków, bo nie chce się jest wjechac na własne podwórko.

~RNI

Jaka kara Pani redaktor?

~to tyle

ależ hmmm,-co nie jest zabronione jest dozwolone,może jaśniej-tam nie ma zakazu parkowania.

~hmmm

Tam jest przecież wąska droga, co za pajac parkuje na drodze blokując jednocześnie i tak wąski chodnik. Na trzeźwo jest cięzko ominąc te "zaparkowane" samochody, ktorych włascicielom nie chce się wjechać na podwórko. Tak było rownież w tym przypadku.