Kobieca twarz stalowowolskiej Policji

Image

Co siódmy funkcjonariusz stalowowolskiej Policji jest kobietą. Policjantka zatrzymująca pojazd do kontroli drogowej, patrolująca ulice, to w dzisiejszych czasach widok, który nikogo nie dziwi. W korpusie służby cywilnej większość stanowią panie, bez których niemożliwe byłoby funkcjonowanie policyjnej administracji.

Coraz więcej kobiet zakłada policyjny mundur i ślubuje stać na straży prawa. W stalowowolskiej Policji pełni służbę 31 kobiet. Panie pełniące służbę w policji nie mogą liczyć na przywileje. Tak samo jak mężczyźni muszą przejść testy sprawnościowe i rozpocząć przygodę z policją od służby patrolowej. Policjantka z radarem coraz mniej dziwi kierowców, ale służba pań to nie tylko drogówka, czy patrolowanie ulic. Kobiety obecne są we wszystkich pionach; prewencji, służbie kryminalnej i dochodzeniowej. Pracują także na stanowiskach dzielnicowych, służą w posterunkach policji.

Kobieca część stalowowolskiej Policji to nie tylko funkcjonariuszki w mundurach. To także kobiety zajmujące się logistyką wspomagającą pracę policjantów. W stalowowolskiej komendzie jest ich 29. Dbają one o właściwy obieg dokumentacji, wyposażenie jednostek oraz funkcjonariuszy, zajmują się sprawami administracyjnymi, finansowymi czy kadrowymi. Choć nie widujemy ich na zewnątrz, to bez ich pracy właściwe funkcjonowanie naszej komendy i posterunków nie byłoby możliwe.

W Dniu Kobiet wszystkim paniom składamy najcieplejsze życzenia dalszego rozwoju zawodowego i możliwości realizowania swoich pasji.

KPP



Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~HAHAHA

ALE BRZYDALE FEEEEEEE

~HAHAHA

ALE BRZYDALE FEEEEEEE

pawcio1972ra

Wyjeżdżałem kiedyś od Kauflandu w stronę wiaduktu a od wiaduktu skrecała pani w radiowozie(zawracała).Niedużo brakło i byśmy się zderzyli, oczywiście sygnały i propozycja mandatu dla mnie.Zapytałem czy wolno jej z pasa do skrętu w lewo zawracać,nie uzyskałem odpowiedzi ale sprawdzenie gaśnicy i prośba o wyciągnięcie w celu zobaczenia legalizacji. Poprosiłem żeby pokazała uprawnienia pożarnicze, że może dokonać takiej kontroli oraz że nie przyjmuję ewentualnego mandatu a nagranie z kamerki przedstawię w sądzie. Towarzyszący jej policjant wysiadł i powiedział,że poucza mnie żebym zwracał większą uwagę, odpowiedziałem tak samo i rozstaliśmy się.

~sadams

Opinia o Paniach policjantkach w Stalowej Woli jest trudna do przełknięcia … ale jest jeden plus z tych wypowiedzi, że teraz może być już tylko lepiej, bo gorzej raczej się nie da. Z okazji Dnia Kobiet wszystkiego dobrego .... poprawcie się Panie… tylko nie na wadze.

~Tbg

Myślę, że nie ważne skąd kto pochodzi. Wredny charakter po prostu się ma, albo wysysa się z mlekiem matki.

~dojna zmiana+

No Tbg widac z twarzy że ma wredny charakter.

~Tbg

O! Ciekawe kogo teraz ta pani w środku pośle na wcześniejszą emeryturę? Bo w tarnobrzeskiej Komendzie już przez nią ponoć jeden musiał odejść ;-)

~Zona

A czy zdarzyło ci się szwagier jeździć po rondzie pod prąd? Woźnicy radiowozu to tym bardziej nie przystoi. Widziałem juz pare kwiatków w tym brak reakcji na auto które na ich oczach skręcało na zakazie w lewo albo ustawianie się radiowozu do prawej krawędzi przy lewoskręcie na jednokierunkowej.

~Nietoperz

Ale antyreklama. Pan Walczyna przed kamerą zawsze błyszczy a tu mundurów dziewczynkom nie sprawdzili umiech

~z lasu

a ta pani w kręconych włoskach na 2 zdjęciu nie pracowała czasami w aldiku na kasie hehe czy pomyliłem sobie z kimś innym hehe pozdrawiam oj działo sie w sklepie haha smiech2

~Ewr

Szkoda że te negatywne opinie są prawdziwe, ludzie się skarżą.

~Szwagier

@taka sytuacja
Jak przeprosiła to się nie czepiaj. Mógłbyś narzekać gdyby w rewanżu włączyła dyskotekę, zatrzymała Cię na środku drogi i wlepiła mandat za brak aktualnych badań gaśnicy.

~Szwagier

Mandat za spaloną żarówkę? Leczenie osobistych kompleksów znęcaniem się nad ludźmi to wystarczający powód do zwolnienia ze służby. Tym bardziej że normalnych ludzi chętnych do pracy w policji nie brakuje. A podobno policjanci przechodzą testy psychologiczne. Czyżby tylko policjanci?

~Matek

Strasznie niemiłe i chamskie są policjantki w Stalowej Woli.Podczas kontroli drogowej zachowują się jakby były Bóg wie kim.Zwykle cwaniary w mundurach. Na pytania odpowiadają cichym burknieciem i ogólnie się niemiłe.

~jasio

a ja się znam to sa fajne BABECZKI NIE TYLKO DO POLICJI ALE I DO ZABAWY W DOKTORA

~mieszkanka

Jak widać po komentarzach, wystarczyłaby odrobina życzliwości. Wszyscy widzą to samo. Ogromną chęć pokazania władzy i brak chęci pomocy. Oni są bezkarni (pewnie wszyscy kierowcy widzą jak jeżdżą nasze radiowozy - część ma filmiki). Panowie w radiowozie dzisiaj ok 9-tej rano na "rondeczku" przy Lidlu - pozdrawiam.

~koliber

Masakra te policjantki i to jest prawda miałem kontrol i żarówka się spaliła pod tablicą rejstracyjna i dojebala się do tego mówiłem że niewidzialem wymienie ten policjant co był z nią był bardziej wyrozumiały chciał mnie pouczyć a ta odrazu mandat mmusiała mi dojechać Niie trzymam z tymi panami ale te baby jak ktoś napisał poniżej to pasztety z jedną może ladna.

~taka sytuacja

Pamiętam kiedyś jak to Pani policjantka źle zjechała z turboronda przy cmentarzu w stronę huty zajeżdżając mi drogę oznakowanym radiowozem i o mało nie spowodowała wypadku. Strąbiłem ją, po czym podniosła rękę na znak przeprosin. Później pewnie stała w lesie przy hucie i pouczała innych kierowców jak to się prawidłowo i bezpiecznie jeździ ;)

~Kokilek

Nie mam nic do kobiet pracujących, ale rakie zawody jak policjant, żołnierz, czy strażak niech zostawią panom

pawcio1972ra

To zobaczą teraz jaką mają opinię,mimo wszystko życzę im wszystkiego dobrego i więcej uśmiechu.

~kobieta

I to ma być wizerunek kobiety, policjantki? Baby ubrane w wory z powypychanymi kieszeniami, które kształtem przypominają obserdaka spod mostu. Kobieta zawsze powinna wyglądać z klasą. Gdyby nie te naszywki -policja to pomyślałabym że to baby z bazaru które mają w kieszeniach drugie śniadanie, kurę z ukręconym łbem i 4 chusteczki do nosa za pazuchą. Okropnie wyglądają. Ja to wyobrażam sobie kobietę, policjantkę tak : nie koniecznie spódnica ale dobrze skrojone spodnie, góra munduru z koszulą białą i pod krawatem. Okrycie wierzchnie to powinien być płaszczyk krótki w kolorze granatowym, prosty, zapinany na guziki z napisem policja. Na kieszonce imię i nazwisko policjantki. Te kobiety ze zdjęcia wyglądają jak babochłopy.

~Byłam tam

Pani w cywilu siedząca w biurze w okularach to jest dobra chamska brak kultury.

~do jasio

bo są pasztetami i przez to wyżywają się na obywatelach. Z reszta nasza policja i ich kultura pozostawia wiele wiele do życzenia. Daleka nam do chociażby UK czy holandii.

~jasio

i szpilkach

~jasio

a dlacego one nie chodzom w miniowach

~PISdzielec

Prawda jest taka, że obecna policja jest gorsza od milicji. Buta, chamstwo.
Podtawowa zasada wojskowa j..bać, karać nie anulować. A broń Boże pomóc kierowcy.

~Dende

CYTAT
utne Nieprzyjemne Opryskliwe Pokazujące Władze Oderwane od Garów same Nie Wiedzą Czego Chcą


Troszke wuglarnie opisane, ale w sumie to sama prawda.

Miałem 3 kontrole przez 3 różne policjantki ze Stalowej Woli.
Ich zachowanie podchodzi pod leczenie psychiatryczne bo inaczej tego wyjaśnić nie można.

~stalowa

Nie trzeba pokazywać "kobiecej twarzy", wystarczy pokazać twarz człowieka. Jeśli pan policjant na zapytanie jak dojechać w jakieś miejsce odburkuje, że nie jest informacją, to coś chyba jest nie tak. Oni mają służyć obywatelom, zbyt mało mają szkoleń na temat kulturalnego zachowania. Albo mają tyle kontaktu z patologią, że wszystkich traktują tak samo. Wtedy strach myśleć co się dzieje w ich rodzinach po godzinach pracy. Panie i Panowie - więcej życzliwości. Te opinie nie są wyssane z palca.

~red

Niestety allo ma rację.Strasznie chamskie są nasze panie policjantki w Stalowej Woli.

~Kierowca

Pozdrawiam Panią,która kontrolowała mnie w Nisku. Bardzo sympatyczna osoba.