Siódemka będzie mieć salę sportową

Image

Szkoła podstawowa mieszcząca się przy Okulickiego będzie mieć halę sportową z prawdziwego zdarzenia. Fakt ten bardzo ucieszy i uczniów, i nauczycieli. To w końcu duża placówka edukacyjna…

Do „siódemki” stojącej w środku miasta, pośród dużego, gwarnego osiedla uczęszcza mnóstwo stalowowolskich dzieciaków. Szkoła ma pięknie ocieplony budynek, duże podwórko, zewnętrzne boiska. Nie ma jednak dość miejsca na lekcje wf pod dachem.

Pomysł dobudowania do szkoły hali jest strzałem w dziesiątkę. O halę obiecał się starać kandydat na radnego z ramienia PiS, który niedawno na zaproszeniu na spotkanie wyborcze ze swoim udziałem ujął jako priorytetową sprawę budowy właśnie takiego obiektu. Spotkanie odbyło się 7 marca, ale już 5 marca wszczęto postępowanie administracyjne w sprawie wydania decyzji ustalającej lokalizację inwestycji celu publicznego pod nazwą „Budowa sali sportowej wraz z zapleczem i pomieszczeniami towarzyszącymi oraz niezbędną infrastrukturą techniczną i towarzyszącą”. Tym samym miasto mocno wzięło się za tę sprawę. Zyskają na pewno dzieciaki.

W budżecie miasta na rok 2018 zabezpieczono już środki na budowę hali sportowej przy PSP Nr 7 w wysokości 75 tys. zł.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~halo

Piszecie o halach sportowych ,a ja jestem ciekawa kto został dyrektorem w LO na Wojska Polskiego?

~Lolo

Do Szuruburu w klasach siedzą z wiadomych przyczyn a jak wyjdą po lekcjach to jak zwierzaki z zoo gdzie te dzieci mają się wyszalec

~jurek60

Za Gierka w 7 nie było ,,orlika" tylko boisko asfaltowe i sala gimnastyczna co jest teraz.Wtedy napewno wiecej dzieci chodziło i nikt nie narzekał ze nawierzchnia boiska jest z asfaltu.

~TojaXD

Ale mnie denerwują te osoby którym dalej mało... Prezydent sie stara a wy dalej narzekacie ... A 7 pewnie wybrał z tego powodu że to jest szkoła do której uczęszcza więcej dzieci (nie licząc 11 ponieważ to jest bardzo duża szkoła która mieści te wszystkie dzieci) a nieraz jak widze na przerwach dzieci ktore sie przepychają itp to aż sama mam ochotę zrobić pożadek

~TojaXD

Ale mnie denerwują te osoby którym dalej mało... Prezydent sie stara a wy dalej narzekacie ... A 7 pewnie wybrał z tego powodu że to jest szkoła do której uczęszcza więcej dzieci (nie licząc 11 ponieważ to jest bardzo duża szkoła która mieści te wszystkie dzieci) a nieraz jak widze na przerwach dzieci ktore sie przepychają itp to aż sama mam ochotę zrobić pożadek

~szuruburu

A to gdzie teraz te dzieci mają WF i ćwiczą,że musi MIEĆ TĘ SALĘ.

DZIECI UBYWA WCIĄŻ PISZECIE.
I MIASTO SIĘ WYLUDNIA>

~polax

Kandydat na radnego chyba wyszedł z siebie z tymi okrąglakami czyli z niby programem... On wszystko w ciągu tych kilku miesięcy zrobi, wybuduje, naprawi gdy na wydanie decyzji o warunkach zabudowy a potem decyzję pozwolenie budowlane trzeba kilka miesięcy czasu. Główny problem o czym kandydat na radnego nie chce mówić albo go celowo unika to brak kasy w budżecie nie tylko na to "nowe jego zadanie" ale wszystkie które pragnie w roku wyborczym zrealizować "super prezydent" miasta. On przypomina mi pewnego z historii minionego wieku pewnego kandydata do sejmu, który obiecywał pewnej społeczności wybudowanie mostu pod warunkiem, że go wybiorą do sejmu. Ktoś z przytomnych na tym wyborczym spotkaniu zauważył, że im most jest nie potrzebny bo nie mają rzeki! Na to on nie tracąc animuszu(podobnie jak pan Rut!) odpowiedział im, nic się martwcie, rzekę też wam załatwię! Panie Rut tą halę pan wybuduje jak wróble w mieście osiągną wagę ok. 0,5 kg każdy! Co szkodzi po bajerować, naobiecywać a potem i tak się tego nie zrobi. Do widzenia z pana programem! Cienki Bolek(program)!

~rodzic

Lepiej niech się zajmą kontrolą stanu psychicznego nauczycieli, którzy uczą w 7 dzieci. Nie każda nauczycielka jest za prowadzeniem lekcji w-f bo tego nie lubi jak i ruchu dzieci na powietrzu. Woli w tym czasie terroryzowawać dzieci i tresować by oceny miały jak najlepsze.
Współczuje tym dzieciom ( z klas 1-3) i ich rodzicom bo nikt od lat z tym problemem nic nie robi w tej szkole.

wyborca

Zburzyć parking i znajdzie się miejsce na halę z prawdziwego zdarzenia.

~rodzic

Może najpierw dojazd do szkoły,bo mam już dość tego przepychania się o 7.20 rano z innymi rodzicami i może by przyjechała policja i odblokowała ulicę pod szkoła gdzie stoją samochody na zakazie postoju blokując jeden pas jezdni,a ich właściciele myślą,że znaleźli wspaniały sposób na poranne parkowanie, a ci którzy szanują kodeks drogowy to frajerzy i niech się przepychają dalej.

~łysy

O której jutro weber podstawia autobus na miesięcznicę bo chciałbym choć raz tam pojechać i zobaczyć jak jaro znowu dochodzi do prawdy

~wasz wódz

czytam was i nie wierze pety dzieciom chcą zrobić orlik, sale a nygusy nadają haha smiech2 smiech na sali. miasto sie zmienia a wy dalej jana palicie totalna !!! jeb.. was kur.. wszystkich umiech

~złomiarz

ciekawe gdzie tą halę zmieszczą jezyk chyba na orliku jezyk

~szok

Zacytuję "dziennikarzy" cyt.: "Siódemka będzie mieć salę sportową". KONIEC CYTATU. W szkole kiedyś uczyli myślenia, dzisiaj wszystko można kupić.

~jasio

a pozatym ja wole trenować zagranicom

~jasio

za 75 zl to nawet skoczni nie zrobisz a co dopieru prawdziwa chala wykladana diamentami i posrebrzana zlotem

~Jogi

Dlaczego siodemka, a nie jedynka, czworka czy trojka? Bo kandydat jest z rejonu? To chyba troche niesprawiedliwe.

~szurkos60

Ciekawe skad bedzie na to kasa.Tam jest juz hala,nawet orlik obok,wiec po co wydawac kase z kredytu?

~Bolek

Jak moga byc dobre szkoly jak dyrektorow mamy pisowskich misiewiczow?

~Zenek

Szok ale po 4 latach będzie miejska stacja paliw umiech
RiA w tym czasie co Nadbrzeżny zdążył tylko obiecać wybudowała 3 stacje benzynowe ,

~szok

Doczytajcie - na razie to miasto chce pozyskać dofinansowanie na budowę hali sportowej. Co za bzdurny tytuł artykułu? Już mieliśmy dofinansowania do różnych inwestycji, np. solary, fotowoltaika, mieszkanie+, itd....Już widzę te hale sportowe przy szkołach. Po prostu zbliżają się wybory. Toż to szok.

Persymona

a czy to takie super, ja wiem?lekcje wf-u od lat wyglądają tak samo, łapcie piłkę i grajta,do tego hala nie jest potrzebna, albo odwrotna sytuacja i wycisk do upadłego.

~???

No proszę jeszcze pan nie został radnym a już spełnił obietnicę. Teraz to już wszyscy z tego osiedla powinni na niego zagłosować bo inwestycje ruszą z kopyta jak nic i to w jakim imponującym tempie.