Pierwsza porażka Stali

W sobotę 10 marca 2018 roku Stal Stalowa Wola rozegrała pierwszy mecz sezonu. Zielono- czarni przegrali na wyjeździe z GKS 1962 Jastrzębiem 2:1…

To pierwszy mecz wyjazdowy naszej drużyny w nowej rundzie. Zawodnicy Stali ulegli drużynie z Jastrzębia Zdroju.

Początek rundy wiosennej nie przyniósł spodziewanego rezultatu. Pierwszy gol dla rywali zielono- czarnych padł w 38 minucie. Strzelił go w naszą bramkę Daniel Szczepan po rzucie wolnym w wykonaniu Farida Aliego.

Po przerwie zawodnikom Stali udało się w 47 minucie doprowadzić do remisu za sprawą Adriana Dziubińskiego, ale już w 61 minucie wynik meczu, po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, ustalił Kamil Szymura.

Kolejne spotkanie: 17 marca 2018 roku. Rywalem zielono- czarnych będzie Znicz Pruszków.

GKS 1962 Jastrzębie - Stal Stalowa Wola 2:1 (1:0)

GKS 1962 Jastrzębie: Grzegorz Drazik - Oskar Mazurkiewicz, Piotr Pacholski, Kamil Szymura, Dominik Kulawiak, Bartosz Semeniuk, Damian Tront, Bartosz Jaroszek (76. Krzysztof Gancarczyk), Farid Ali (90. Tomasz Dzida), Kamil Jadach (90. Dominik Szczęch), Daniel Szczepan (82. Ville Salmikivi).

Stal Stalowa Wola: Dorian Frątczak - Michał Mistrzyk (21. Tomasz Żyliński), Szymon Jarosz, Sebastian Zalepa, Grzegorz Janiszewski (87. Sebastian Łętocha), Bartosz Sobotka, Patryk Stefański, Bruno Żołądź, Stepan Hirśkyj (78. Andrzej Trubeha), Michał Trąbka. Adrian Dziubiński.

Sędzia: Damian Gawęcki (Kielce).

Żółte kartki: Ali, Jaroszek (GKS) oraz Stefański, Zalepa, Jarosz (Stal).

Widzów: 2113.