Nocne poszukiwania zakończone sukcesem

Image

Policjanci ze Stalowej Woli poszukiwali zaginionego mężczyzny, który stracił orientację i nie wiedział, gdzie się znajduje. Po trwających ponad godzinę poszukiwaniach, mężczyznę odnaleziono i przekazano pod opiekę rodzinie.

W miniony piątek przed północą, stalowowolscy policjanci otrzymali zgłoszenie z centrum powiadamiania ratunkowego, że na nr 112 zadzwonił mężczyzna, który powiedział, że wysiadł z pociągu na stacji w Pilchowie, tylko zupełnie nie wie, gdzie jest.

Po otrzymaniu zgłoszenia funkcjonariusze pojechali w to miejsce. Policjanci sprawdzili teren w pobliżu kolejowego przystanku, nikogo tam jednak nie zastali. Dzięki połączeniu na nr 112, ustalili, kim jest zaginiony mężczyzna i gdzie mieszka. Skontaktowali się z jego rodziną, jednak 21-letniego mieszkańca Stalowej Woli nadal nie było w domu. Funkcjonariusze prowadzili dalsze poszukiwania. Sprawdzili inne przystanki na trasie pociągu, przystanki autobusowe i drogi w kierunki Stalowej Woli.

Podczas poszukiwań do funkcjonariuszy dotarła informacja, że mężczyzna może przebywać w jednej z placówek handlowych przy alejach Jana Pawła II. Natychmiast udali się we wskazane miejsce i odnaleźli 21-latka.

Podczas rozmowy z mężczyzną funkcjonariusze ustalili, że wracał pociągiem do domu i zasnął. Kiedy obudził się, pociąg stał na stacji. Myśląc, że dojechał do celu podróży, wysiadł i po chwili zorientował się, że nie jest w Stalowej Woli. Nie był w stanie nawiązać kontaktu telefonicznego z rodziną, bo nie miał środków na połączenie, dlatego zadzwonił na numer 112, informując o swojej sytuacji. Policjanci przekazali 21-latka pod opiekę rodziny.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~ZRoko

Chcesz jeździć za darmo? Podaj hasło: "Nie wiem gdzie jestem" na 112

~LOGIN

dobry sposob na darmową taxi umiech

~LOGIN

dobry sposob na darmową taxi umiech

~lol

Kto wysiadł z pociągu w Pilchowie to wie jak tam jest strasznie beznadziejnie nie wiadomo gdzie iść.Kiedyś przyjechała koleżanka z Warszawy i sie wystraszyła ruiny krzaki no masakra pomyślała ze Stalowa to jakas dziura.Szybko ja uspokoiłem ze do Stalowej mamy jakieś 6km

Saturn

Ja kiedyś popełniłem podobny błąd pojechałem rowerem tam a wyjechałem tu

~MasterCart

A ja wsiadłem do pociągu bez gotówki.

~Dende

@REPEL
A Ty głąb nr.1

Co za ignorant się rzuca i wyzywa jeszcze ludzi...

Tobie się nigdy nie zdażyło popełnić jakiegoś błędu? Nie przemyśleć sprawy? Pomylić w czymś?

W końcu od czegoś ta policja jest... i się przydała, a nie tylko ściganie ludzi z mandatami.

yuastina

zamiast na 112 powinien zadzwonić na 997 .....

~REPEL

Zmieniam tytuł artykułu.

ZA BEZPODSTAWNE WZYWANIE POLICJI POWINNO BYĆ KARANE!

Idę do lasu, jadę pociągiem gdziekolwiek, sprawdzam czy wszystko gra! czy mam naładowany telefon prądem i kasą. Jak nie to !nie śpię!, żeby dobrze wysiąść. Szkoda że głąbów teraz sieją wszędzie.

~no nie wiem

no nie wiem czy to jest żle napisany artykuł czy ten młodzian tak świetnie udaje idiotę robiąc przy tym idiotów z wszystkich dookoła?